Image
27.1.2015 0 Comments

Elegantý Huawei P7 získava aktualizáciu užívateľského prostredia EMUI 3.0

Spoločnosť Huawei, popredný svetový dodávateľ riešení v oblasti informačných a komunikačných technológií (ICT), oznámila oficiálnu dostupnosť aktualizácie užívateľského prostredia EMUI na najnovšiu verziu 3.0 pre svoj elegantný smartfón Huawei P7.

Štýlový top model, ktorý sa na slovenskom trhu predáva od júla 2014 a v septembri 2014 získal od európskeho združenia časopisov zameraných na audiovizuálnu techniku a multimédiá (EISA) prestížne ocenenie „Európsky spotrebiteľský smartfón roku 2014-2015", je aktuálne na slovenskom trhu dostupný u všetkých operátorov i vo voľnej distribúcii za odporučenú maloobchodnú cenu 349 Eur vrátane DPH.

Huawei P7.jpg

Najnovšia verzia užívateľského rozhrania EMUI 3.0 sa obsluhuje jednoduchšie jednou rukou a ponúka celkom nový vzhľad celého rozhrania a ikon. Rozhranie neustále využíva nový dizajn časovej osi pre zjednotenie a zvýšenie užívateľského komfortu pri rôznych aplikáciách. Po novom pribudla možnosť viacstránkových zložiek, v ktorých môžu mať užívatelia uložených viac aplikácii, ktoré sa pri zaplnení obrazovky zobrazujú na ďalších stránkach, ďalej možnosť jednoducho meniť veľkosť widgetov a vylepšenie získala napr. aj notifikačná lišta. Vylepšená je domáca obrazovka, ktorá ponúka veľkú kolekciu online grafických motívov alebo jednoduchší spôsob interakcie medzi jednotlivými prvkami a ďalšie vylepšenia. Niekoľko vylepšení ponúka taktiež aplikácia fotoaparátu, ktorá pridáva panoramatické módy, režim skrášľovania a po novom je možné vkladať do fotografií vlastné vodoznaky. Rozhranie EMUI 3.0 navyše intuitívne a aktívne rieši každodenné potreby prostredníctvom praktických a vizuálne pútavých dizajnových detailov, ako je napríklad spojenie hlavných funkcií smartfónu - volania, kontaktov a správ - medzi nimi možno ľahko prepínať jediným vodorovným pohybom prstu.

Poznámka:
Po aktualizácii na nové užívateľské rozhranie EMUI 3.0 sa domáca obrazovka prepne na svoje východzie rozloženie.

Pred spustením aktualizácie je odporúčané overiť, či nebol telefón rootovaný a že bude mať dostatok energie v batérii a dostatočný úložný priestor.

Pokiaľ v priebehu aktualizácie narazíte na nejaké problémy, obráťte sa na servisné stredisko na internetových stránkach spoločnosti Huawei.

http://consumer.huawei.com/sk/support/service-center/index.htm


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Prieskum GfK Consumer Climate Europe: náladu spotrebiteľov ovplyvňuje neistota

25.10.2016 10:50

Výsledky prieskumu GfK zisťujúce spotrebiteľskú klímu v Európe v treťom štvrťroku 2016 Najväčším medzinárodným problémom bolo v treťom štvrťroku rozhodnutie Britov odísť z Európskej únie. Diskusiu v  ...

Tlačové správy

Seagate BackUp Plus Portable - první 2,5“ externí disk na světě s kapacitou 5 TB

25.10.2016 00:00

Seagate Technology, přední světový výrobce datových úložišť, uvede v listopadu na český a slovenský trh externí disk Backup Plus Portable, vůbec první 5TB přenosný disk na světě. Novinku zdobí elegant ...

Tlačové správy

Týždne 4ky štartujú aj na jeseň: Zákazníci z vybraných pôšt neodídu naprázdno

25.10.2016 10:30

Pre veľký úspech prvých Týždňov 4ky sa štvrtý mobilný operátor rozhodol túto marketingovú akciu zopakovať. 4ka v spolupráci so Slovenskou poštou  rozšírila počet zapojených pobočiek až na 152. V hre b ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá