Image
27.1.2015 0 Comments

Elegantý Huawei P7 získava aktualizáciu užívateľského prostredia EMUI 3.0

Spoločnosť Huawei, popredný svetový dodávateľ riešení v oblasti informačných a komunikačných technológií (ICT), oznámila oficiálnu dostupnosť aktualizácie užívateľského prostredia EMUI na najnovšiu verziu 3.0 pre svoj elegantný smartfón Huawei P7.

Štýlový top model, ktorý sa na slovenskom trhu predáva od júla 2014 a v septembri 2014 získal od európskeho združenia časopisov zameraných na audiovizuálnu techniku a multimédiá (EISA) prestížne ocenenie „Európsky spotrebiteľský smartfón roku 2014-2015", je aktuálne na slovenskom trhu dostupný u všetkých operátorov i vo voľnej distribúcii za odporučenú maloobchodnú cenu 349 Eur vrátane DPH.

Huawei P7.jpg

Najnovšia verzia užívateľského rozhrania EMUI 3.0 sa obsluhuje jednoduchšie jednou rukou a ponúka celkom nový vzhľad celého rozhrania a ikon. Rozhranie neustále využíva nový dizajn časovej osi pre zjednotenie a zvýšenie užívateľského komfortu pri rôznych aplikáciách. Po novom pribudla možnosť viacstránkových zložiek, v ktorých môžu mať užívatelia uložených viac aplikácii, ktoré sa pri zaplnení obrazovky zobrazujú na ďalších stránkach, ďalej možnosť jednoducho meniť veľkosť widgetov a vylepšenie získala napr. aj notifikačná lišta. Vylepšená je domáca obrazovka, ktorá ponúka veľkú kolekciu online grafických motívov alebo jednoduchší spôsob interakcie medzi jednotlivými prvkami a ďalšie vylepšenia. Niekoľko vylepšení ponúka taktiež aplikácia fotoaparátu, ktorá pridáva panoramatické módy, režim skrášľovania a po novom je možné vkladať do fotografií vlastné vodoznaky. Rozhranie EMUI 3.0 navyše intuitívne a aktívne rieši každodenné potreby prostredníctvom praktických a vizuálne pútavých dizajnových detailov, ako je napríklad spojenie hlavných funkcií smartfónu - volania, kontaktov a správ - medzi nimi možno ľahko prepínať jediným vodorovným pohybom prstu.

Poznámka:
Po aktualizácii na nové užívateľské rozhranie EMUI 3.0 sa domáca obrazovka prepne na svoje východzie rozloženie.

Pred spustením aktualizácie je odporúčané overiť, či nebol telefón rootovaný a že bude mať dostatok energie v batérii a dostatočný úložný priestor.

Pokiaľ v priebehu aktualizácie narazíte na nejaké problémy, obráťte sa na servisné stredisko na internetových stránkach spoločnosti Huawei.

http://consumer.huawei.com/sk/support/service-center/index.htm


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

MV: Občianske s elektronickým podpisom možno vybaviť aj v sobotu

03.12.2016 00:10

Občianske preukazy so zaručeným elektronickým podpisom si občania budú môcť vybaviť aj túto sobotu. Otvorené budú všetky pracoviská dokladov v Bratislave, a to od 08:00 do 13:00. V tom istom čase vyba ...

Tlačové správy

Správca národnej domény .sk pripravuje inovácie a natrvalo znižuje ceny

02.12.2016 14:00

Slovenské domény zaregistrujete od nového roku za polovicu Spoločnosť SK-NIC, a.s., správca národnej domény .sk, od roku 2017 natrvalo znižuje cenu domén. Firmy aj fyzické osoby si tak budú môcť od n ...

Tlačové správy

Európski lídri digitalizácie sa v Bruseli dohodli – internet potrebujú aj v Afrike!

02.12.2016 13:50

Podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini, belgický podpredseda vlády Alexander De Croo a podpredseda Európskej komisie pre jednotný digitálny trh Andrus Ansip dnes v Bruse ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá