5.9.2012 0 Comments

ESET menoval Ralfa Tegethoffa za riaditeľa pre predaj koncovým zákazníkom pre EMEA región

ESET, líder v proaktívnej ochrane pred internetovými hrozbami s 20-ročnou históriou, víta vo svojom globálnom obchodnom a marketingovom tíme Ralfa Tegethofa. V spoločnosti bude pôsobiť na pozícii riaditeľa pre predaj koncovým zákazníkom v regióne Európa, Blízky Východ a Afrika (EMEA). Ralf do ESETu prináša viac než desaťročné manažérske skúsenosti z budovania firiem v regióne EMEA, obzvlášť v segmente B2C.

Pred príchodom do ESETu pracoval Ralf takmer sedem rokov pre antivírusovú spoločnosť Kaspersky Labs, pre ktorú v Európe budoval maloobchodné a spotrebiteľské trhy. V Kaspersky Labs sa tiež celosvetovo aktívne zúčastňoval strategického obchodného plánovania. Ralfova obchodná kariéra však siaha vďaka jeho manažérskym pozíciám v množstve technologických spoločností až do 90-tych rokov.

"Som rád, že môžem Ralfa privítať na palube nášho talentovaného EMEA a taktiež globálneho obchodného a marketingového tímu. Jeho skúsenosti, odborné znalosti a charakter z neho robia dokonalú voľbu na túto pozíciu. Som si istý, že jeho prítomnosť nám pomôže maximalizovať výsledky našich aktivít na spotrebiteľských trhoch EMEA regiónu," hovorí obchodný a marketingový riaditeľ ESETu Ignacio Sbampato.

"Veľmi rád prichádzam do technologickej spoločnosti s tak vynikajúcou povesťou ako má ESET. Teším sa na prácu s tímom a na dosahovanie ešte väčších úspechov v oblasti ochrany ľudí," hovorí Ralf Tegethoff, nový riaditeľ ESETu pre predaj koncovým zákazníkom pre EMEA región.

Ralf Tegethoff je druhým známym odborníkom z antivírusovej spoločnosti, ktorý do ESETu prišiel v priebehu posledných mesiacov. Vo februári rozšíril rady technologickej divízie Righard Zwienenberg, bývalý riaditeľ pre výskum vo firme Norman.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

ASUS? ACER? HP? DELL? APPLE? LENOVO? SONY? SAMSUNG? Poznáme výsledky súťaže NOTEBOOK ROKA

09.12.2016 00:13

„Karty“ sú rozdané, ocenenia odovzdané, poznáme názvy nositeľov TOP TITULOV. V tomto roku hlasovalo až 22 557 ľudí. Hlasy dokonca prichádzali aj po ukončení hlasovania, tie sme však do konečných vý ...

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá