5.9.2012 0 Comments

ESET menoval Ralfa Tegethoffa za riaditeľa pre predaj koncovým zákazníkom pre EMEA región

ESET, líder v proaktívnej ochrane pred internetovými hrozbami s 20-ročnou históriou, víta vo svojom globálnom obchodnom a marketingovom tíme Ralfa Tegethofa. V spoločnosti bude pôsobiť na pozícii riaditeľa pre predaj koncovým zákazníkom v regióne Európa, Blízky Východ a Afrika (EMEA). Ralf do ESETu prináša viac než desaťročné manažérske skúsenosti z budovania firiem v regióne EMEA, obzvlášť v segmente B2C.

Pred príchodom do ESETu pracoval Ralf takmer sedem rokov pre antivírusovú spoločnosť Kaspersky Labs, pre ktorú v Európe budoval maloobchodné a spotrebiteľské trhy. V Kaspersky Labs sa tiež celosvetovo aktívne zúčastňoval strategického obchodného plánovania. Ralfova obchodná kariéra však siaha vďaka jeho manažérskym pozíciám v množstve technologických spoločností až do 90-tych rokov.

"Som rád, že môžem Ralfa privítať na palube nášho talentovaného EMEA a taktiež globálneho obchodného a marketingového tímu. Jeho skúsenosti, odborné znalosti a charakter z neho robia dokonalú voľbu na túto pozíciu. Som si istý, že jeho prítomnosť nám pomôže maximalizovať výsledky našich aktivít na spotrebiteľských trhoch EMEA regiónu," hovorí obchodný a marketingový riaditeľ ESETu Ignacio Sbampato.

"Veľmi rád prichádzam do technologickej spoločnosti s tak vynikajúcou povesťou ako má ESET. Teším sa na prácu s tímom a na dosahovanie ešte väčších úspechov v oblasti ochrany ľudí," hovorí Ralf Tegethoff, nový riaditeľ ESETu pre predaj koncovým zákazníkom pre EMEA región.

Ralf Tegethoff je druhým známym odborníkom z antivírusovej spoločnosti, ktorý do ESETu prišiel v priebehu posledných mesiacov. Vo februári rozšíril rady technologickej divízie Righard Zwienenberg, bývalý riaditeľ pre výskum vo firme Norman.


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

VMworld 2016: Čo sa stane 29. 6. 2021 o 15:57?

19.10.2016 00:08

V Barcelone sa začalo jedno z najvýznamnejších podujatí zameraných na cloudové a virtualizačné technológie VMworld 2016. Viac než 10 000 účastníkov z 96 krajín si na prvej hlavnej prednáške okrem inéh ...

Biznis

PR: PAM – správa privilegovaných účtov

19.10.2016 00:07

Prečo neukladať heslá v Exceli? Skratka PAM v nadpise znamená Privileged Account Management, čiže správa privilegovaný účtov. Takto sa zvyknú označovať nástroje na zabezpečenie a správu prístupových ...

Biznis

Problémy s mobilom Note 7 budú Samsung stáť vyše 5 mld. USD

15.10.2016 00:10

Zastavenie výroby smartfónu Galaxy Note 7 bude juhokórejskú spoločnosť Samsung Electronics stáť zhruba 3 mld. USD v tomto a nasledujúcom štvrťroku, čiže celkové náklady stiahnutia budú prinajmenšom 5, ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá