17.1.2016 0 Comments

ESET je podľa analytickej firmy Radicati Group top hráčom svojho trhu

ESET, líder v proaktívnej ochrane pred internetovými hrozbami s viac než 20-ročnou históriou, bol v najnovšej správe „Bezpečnosť firemných koncových zariadení - trhový kvadrant 2015" analytickej spoločnosti Radicati Group menovaný ako top hráč. Tento výsledok dokazuje schopnosť ESETu vytvárať výkonné a zároveň ľahko použiteľné bezpečnostné riešenia, ktoré nezaťažujú systém.

Trhový kvadrant medzinárodnej a nezávislej analytickej spoločnosti Radicati Group poskytuje prehľad o kľúčových hráčoch v priemysle ochrany firemných koncových zariadení. Top hráči, akým je aj ESET, sú označení ako súčasní lídri trhu a ich produkty používa veľký počet zákazníkov. Na získanie označenia „top hráč" musia spoločnosti poskytovať pokročilé funkcie.

„ESET sa výrazne zlepšil v oblasti funkcionality produktov i v trhovom podieli," hovorí Sara Radicati, prezidentka a generálna riaditeľka Radicati Group, Inc. „Endpoint riešenia ESETu poskytujú vysoký výkon a detekciu a zároveň nezaťažujú systém, vďaka čomu pomáhajú chrániť firmy všetkých veľkostí," dodáva Radicati.

Analýza spomína ESET Live Grid - systém skorého varovania, ktorý využíva najnovšie dáta zákazníkov ESETu na pridávanie hrozieb do vírusovej databázy. Radicati Group taktiež vyzdvihla nedávno redizajnovaný nástroj vzdialenej správy ESET Remote Administrator.

„V ESETe sa snažíme poskytovať zabezpečenie koncových zariadení, ktoré firmám ponúka novú generáciu ochrany s nízkym dopadom na systém," hovorí Ignacio Sbampato, obchodný a marketingový riaditeľ spoločnosti ESET. „Presun do kategórie top hráč v trhovom kvadrante Radicati Group potvrdzuje dlhodobú stratégiu ESETu a je výsledkom vydávania oceňovaných riešení, ktoré pomáhajú chrániť celosvetovo viac ako 100 miliónov používateľov," dodáva Sbampato.

Viac o novej generácii bezpečnostných riešení pre firmy, vrátane ESET Endpoint Security a ESET Remote Administratora, nájdete na stránke http://www.eset.com/sk/firmy/.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

UniControls vybaví systémom nadradeného riadenia ďalších 23 súprav metra v čínskom Chengde, hlavnom meste provincie S’-čchuan

18.01.2017 09:00

Spoločnosť UniControls, významný hráč a medzinárodne uznávaný dodávateľ riadiacich systémov a elektronických zariadení v oblastiach železničnej dopravy a priemyselného riadenia, uzatvorila ďalší z rad ...

Tlačové správy

freeSAT vlani ponúkol nové kanály, aplikácie i súťaže, viac zábavy príde i v roku 2017

18.01.2017 08:16

Nové kanály, skvelé ceny, prémiové televízie zdarma a množstvo zábavy – to všetko si mohli vlani vychutnávať zákazníci freeSAT-u na Slovensku. 27 nových kanálov Zákazníci freeSAT-u v roku 2016 získal ...

Tlačové správy

iOS platforma investičnej aplikácie

18.01.2017 08:10

FINAMIS koncom roka 2016 sprístupnil mobilnú aplikáciu pre operačný systém iOS spoločnosti Apple. Spustenie je v súlade s interným plánom a cieľovým termínom ukončenia vývoja. V prvej polovici 2016 F ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá