17.1.2016 0 Comments

ESET je podľa analytickej firmy Radicati Group top hráčom svojho trhu

ESET, líder v proaktívnej ochrane pred internetovými hrozbami s viac než 20-ročnou históriou, bol v najnovšej správe „Bezpečnosť firemných koncových zariadení - trhový kvadrant 2015" analytickej spoločnosti Radicati Group menovaný ako top hráč. Tento výsledok dokazuje schopnosť ESETu vytvárať výkonné a zároveň ľahko použiteľné bezpečnostné riešenia, ktoré nezaťažujú systém.

Trhový kvadrant medzinárodnej a nezávislej analytickej spoločnosti Radicati Group poskytuje prehľad o kľúčových hráčoch v priemysle ochrany firemných koncových zariadení. Top hráči, akým je aj ESET, sú označení ako súčasní lídri trhu a ich produkty používa veľký počet zákazníkov. Na získanie označenia „top hráč" musia spoločnosti poskytovať pokročilé funkcie.

„ESET sa výrazne zlepšil v oblasti funkcionality produktov i v trhovom podieli," hovorí Sara Radicati, prezidentka a generálna riaditeľka Radicati Group, Inc. „Endpoint riešenia ESETu poskytujú vysoký výkon a detekciu a zároveň nezaťažujú systém, vďaka čomu pomáhajú chrániť firmy všetkých veľkostí," dodáva Radicati.

Analýza spomína ESET Live Grid - systém skorého varovania, ktorý využíva najnovšie dáta zákazníkov ESETu na pridávanie hrozieb do vírusovej databázy. Radicati Group taktiež vyzdvihla nedávno redizajnovaný nástroj vzdialenej správy ESET Remote Administrator.

„V ESETe sa snažíme poskytovať zabezpečenie koncových zariadení, ktoré firmám ponúka novú generáciu ochrany s nízkym dopadom na systém," hovorí Ignacio Sbampato, obchodný a marketingový riaditeľ spoločnosti ESET. „Presun do kategórie top hráč v trhovom kvadrante Radicati Group potvrdzuje dlhodobú stratégiu ESETu a je výsledkom vydávania oceňovaných riešení, ktoré pomáhajú chrániť celosvetovo viac ako 100 miliónov používateľov," dodáva Sbampato.

Viac o novej generácii bezpečnostných riešení pre firmy, vrátane ESET Endpoint Security a ESET Remote Administratora, nájdete na stránke http://www.eset.com/sk/firmy/.

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Bezpilotná nákladná kozmická loď Cygnus dopravila k ISS 2300 kg nákladu

24.10.2016 15:37

Na Medzinárodnú vesmírnu stanicu (ISS) dorazil prvý náklad potravín a iného potrebného materiálu, ktorý tam po vyše dvojročnej prestávke dopravila vlastnou loďou i raketou súkromná americká spoločnosť ...

Tlačové správy

Ericsson zverejnil hospodárske výsledky za tretí štvrťrok 2016

24.10.2016 15:00

HLAVNÉ ÚDAJE ZA 3. ŠTVRŤROK •        Vykázané tržby a tržby upravené pre porovnateľné jednotky a zohľadňujúce zmeny výmenných kurzov medziročne poklesli o 14 %, predovšetkým v dôsledku vývoja v segme ...

Tlačové správy 1

VESMÍR: Sonda Schiaparelli sa zrejme zničila pri pristávaní na Marse

24.10.2016 15:35

Sonda Mars Reconnaissance Orbiter (MRO) amerického Národného úradu pre letectvo a vesmír (NASA) identifikovala na povrchu Marsu tmavú škvrnu, ktorá podľa vedcov s najväčšou pravdepodobnosťou predstavu ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá