17.1.2016 0 Comments

ESET je podľa analytickej firmy Radicati Group top hráčom svojho trhu

ESET, líder v proaktívnej ochrane pred internetovými hrozbami s viac než 20-ročnou históriou, bol v najnovšej správe „Bezpečnosť firemných koncových zariadení - trhový kvadrant 2015" analytickej spoločnosti Radicati Group menovaný ako top hráč. Tento výsledok dokazuje schopnosť ESETu vytvárať výkonné a zároveň ľahko použiteľné bezpečnostné riešenia, ktoré nezaťažujú systém.

Trhový kvadrant medzinárodnej a nezávislej analytickej spoločnosti Radicati Group poskytuje prehľad o kľúčových hráčoch v priemysle ochrany firemných koncových zariadení. Top hráči, akým je aj ESET, sú označení ako súčasní lídri trhu a ich produkty používa veľký počet zákazníkov. Na získanie označenia „top hráč" musia spoločnosti poskytovať pokročilé funkcie.

„ESET sa výrazne zlepšil v oblasti funkcionality produktov i v trhovom podieli," hovorí Sara Radicati, prezidentka a generálna riaditeľka Radicati Group, Inc. „Endpoint riešenia ESETu poskytujú vysoký výkon a detekciu a zároveň nezaťažujú systém, vďaka čomu pomáhajú chrániť firmy všetkých veľkostí," dodáva Radicati.

Analýza spomína ESET Live Grid - systém skorého varovania, ktorý využíva najnovšie dáta zákazníkov ESETu na pridávanie hrozieb do vírusovej databázy. Radicati Group taktiež vyzdvihla nedávno redizajnovaný nástroj vzdialenej správy ESET Remote Administrator.

„V ESETe sa snažíme poskytovať zabezpečenie koncových zariadení, ktoré firmám ponúka novú generáciu ochrany s nízkym dopadom na systém," hovorí Ignacio Sbampato, obchodný a marketingový riaditeľ spoločnosti ESET. „Presun do kategórie top hráč v trhovom kvadrante Radicati Group potvrdzuje dlhodobú stratégiu ESETu a je výsledkom vydávania oceňovaných riešení, ktoré pomáhajú chrániť celosvetovo viac ako 100 miliónov používateľov," dodáva Sbampato.

Viac o novej generácii bezpečnostných riešení pre firmy, vrátane ESET Endpoint Security a ESET Remote Administratora, nájdete na stránke http://www.eset.com/sk/firmy/.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Asseco Central Europe po 10 rokoch sťahuje akcie z poľskej burzy

05.12.2016 10:13

Prvá slovenská firma priamo kótovaná na zahraničnej burze sťahuje svoje akcie z trhu. Po desiatich rokoch na varšavskej burze totiž končí skupina Asseco Central Europe, ktorá síce stále sídli v Bratis ...

Tlačové správy

Huawei spúšťa vianočnú kampaň „#BePresent: odložte smartfóny a venujte sa svojim blízkym“

05.12.2016 09:10

Spoločnosť Huawei, tretí najväčší svetový výrobca smartfónov, spúšťa vianočnú kampaň #BePresent. Tá vyzýva ľudí, aby cez Vianoce odložili mobilné telefóny a trávili čas so svojimi blízkymi. Tým skutoč ...

Tlačové správy 1

WiFi v taxíku? HOPIN s Orangeom ho prinášajú bezplatne

05.12.2016 09:00

HOPIN v spolupráci s Orangeom prinášajú zákazníkom vyšší komfort pri cestovaní a možnosť byť #vsadeonline. Vo vybraných vozidlách bude dostupné bezplatné WiFi pripojenie. Celkovo 15 vozidiel HOPIN ta ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá