Image
14.2.2013 0 Comments

Dizajn limitovanej edície tašiek vznikne pod vedením návrhára Alexandra Wanga s využitím Samsung GALAXY Note II

Samsung Electronics Co., Ltd, popredný výrobca na trhu spotrebnej elektroniky a svetová jednotka v oblasti informačných technológií, a newyorský návrhár Alexander Wang oznámili, že budú spolupracovať na vytvorení originálnej potlače, ktorá bude inšpirovaná výkresmi a obrázkami zo Samsung GALAXY Note II. Táto potlač sa objaví na limitovanej edícii tašiek, ktoré sa následne budú predávať na kľúčových trhoch po celom svete. Získané peniaze pôjdu v prospech organizácie Art Start, svetoznámej charitatívnej organizácie, ktorá využíva výtvarné umenie na podporu talentovaných detí a mládeže z rizikových skupín.

Alexander Wang.jpg Wang zapojí do príprav skupinu priateľov - štylistov, fotografov a ďalších, aby na GALAXY Note II zariadeniach vytvorili výkresy, vzory a fotky pomocou funkcie create-and-share. Známy návrhár z nich potom vytvorí výsledný dizajn potlače tašiek.

„Mojou najväčšou inšpiráciou je každodenný život a ľudia, ktorí ma obklopujú. Takže nápad spoluvytvárať s ľuďmi, ktorých obdivujem a rešpektujem, je veľmi vzrušujúci," uviedol Alexander Wang. „Táto spolupráca vyjadruje nový spôsob, ako možno skombinovať technológie a zároveň štýl. Som rád, že týmto krokom môžem podporiť tak skvelú charitatívnu organizáciu ako Art Start, ktorá využíva kreativitu a umenie tak, aby pomohla meniť životy."

V roku 2008 Wang získal významné ocenenie CFDA / Vogue Fashion Fund a tým sa zaradil medzi svetovú módnu elitu. Wang je známy pre svoju módnu vnímavosť, ktorá sa vyznačuje nenútenosťou a zmyslom pre iróniu. Vďaka jeho talentu pre posúvanie hraníc a schopnosti príjemne prekvapiť, sa stal Wang ideálnym partnerom pre jedinečné technológie spoločnosti Samsung.

„Wangova vášeň pre experimenty, jeho hravosť a životný štýl sú presne tým, čo ladí so Samsung GALAXY Note II," povedal Younghee Lee, Executive Vice President of Samsung Mobile. „Technológie sa stále viac prepájajú s kreatívnou prácou módnych návrhárov, preto sa aj Samsung snaží svojim používateľom ponúkať také produkty, ktoré im umožňujú byť kreatívnymi bez obmedzenia."

Samsung GALAXY Note II disponuje veľkým HD Super AMOLED displejom s veľkosťou 5,5 palca a unikátnymi funkciami s využitím S Pen. Tie umožňujú používateľom rýchlo získavať nové informácie, pracovať s nápadmi, voľne šíriť svoje myšlienky a celkovo všetko riadiť efektívnejšie. Je to jedinečný inteligentný telefón pre kreatívnych a aktívnych používateľov.

Art Start je nezisková organizácia so sídlom v New Yorku, ktorá využíva umenie k zlepšeniu ľudských životov. Sústredí sa na rizikové deti a mladistvých vo veku 5-21 rokov. Na svojich kreatívnych výtvarných workshopoch hľadajú a podporujú ich talent a tvorivosť a zároveň umocňujú sebadôveru vydať sa za zmysluplnými príležitosťami v živote.

„Za uplynulých 21 rokov sme zistili, že umenie je štartovací bod procesu, prostriedok, skrz ktorý sa zmena odohráva," povedala Johanna De Los Santos, Executive Director at Art Start. „Spoluprácou s Alexandrom Wangom a spoločnosťou Samsung budeme schopní našim mladistvým ponúknuť jedinečné príležitosti, ktoré zvyčajne nie sú možné. Tým, že našim účastníkom umožníme prácu s najmodernejšou technológiou, vrátane inštruktorov a určitého smerovania, im ukážeme, ako kreativita plodí úspech a šťastie."

Okrem spolupráce s Wangom je spoločnosť Samsung tiež oficiálnym sponzorom newyorského Fashion Week. Samsung tu bude mať exkluzívny VIP salónik, kde bude módna elita predvádzať svoje jedinečné produkty z radu GALAXY. Aj študenti Art Start dostanú príležitosť pozrieť sa do zákulisia tejto newyorskej udalosti. Médiá môžu pre prácu využiť špeciálne vybavené stany s vysokorýchlostným internetom a možnosťou bezplatnej výmeny batérie počas show. Fashion Week môžete sledovať cez # GalaxyNoteFW hashtag. Pre viac informácií, prosím, navštívte www.samsungmobilepress.com


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 3

Hyperloop bude aj v Českej republike. Cesta z Bratislavy do Brna potrvá len 10 minút

20.01.2017 00:25

Na realizáciu futuristického dopravného systému Elona Muska Hyperloop sa podujali už dve spoločnosti – Hyperloop One a Hyperloop Transportation Technologies (HTT). Tá druhá už získala investície v hod ...

Biznis

Tvorca Androidu chce uviesť na trh high-end smartfón, ktorý bude vážnou konkurenciou pre Apple aj Samsung

19.01.2017 00:35

Tvorca operačného systému Android Andy Rubin chce spolu s asi 40-členným tímom bývalých zamestnancov Googlu a Applu založiť spoločnosť Essential. Tá bude pracovať na viacerých spotrebiteľských hardvér ...

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá