9.7.2014 0 Comments

Colorovo CityTab Lite 7'' 2.2: Nový, výkonnejší model rady Lite

Portfólio tabletov Colorovo bolo rozšírené o nový model ekonomickej rady Lite. Nový CityTab Lite 7'' 2.2 predstavuje vysokú kvalitu za atraktívnu cenu a zároveň ponúka novú, lepšiu technickú výbavu, a to najmä vďaka zvýšeným požiadavkám užívateľov spotrebnej elektroniky.

Tablet je vybavený výkonnejším dvojjadrovým 1,5 GHz procesorom a 1 GB RAM pamäťou. V praxi to znamená rýchlejší štart a vyššiu rýchlosť aplikácií, čo výrazne vylepšuje možnosti využitia tohto tabletu.

„Rada Lite je skupina CityTab tabletov, ktorá neposkytuje iba najnižšie ceny na trhu, ale taktiež plne zodpovedá základným očakávaniam multimediálnych tabletov. V súvislosti s dynamickým rozvojom technológií predstavujeme verziu 2.2 nášho kľúčového produktu s cieľom poskytnúť našim klientom ešte lepšie zariadenie za stále atraktívnu cenu," povedal Maciej Michalski, Business Product Manager spoločnosti Colorovo.

Tieto zmeny zahŕňajú viac než iba rýchlejší procesor a viac pamäti. Najnovší Colorovo tablet má väčšiu flash pamäť (8 GB), ktorá môže byť rozšírená na 40 GB pomocou 32 GB SD karty. To umožní užívateľovi ukladať omnoho viac hudby, obrázkov alebo filmov priamo v tablete.

Nový model má taktiež vyššie rozlíšenie 7palcového displeja, 1024x600 px. To zaisťuje vynikajúcu kvalitu obrazu a reprodukciu detailov, čo je veľmi dôležité pre hranie hier a taktiež to vylepšuje vzhľad všetkých aplikácií.

I napriek zmenám v technickej výbave zostáva odporúčaná maloobchodná cena CityTab Lite 7'' 2.2 na veľmi atraktívnej úrovni, 54 € s DPH pre koncového užívateľa.

Colorovo je značka spotrebnej elektroniky, spotrebného materiálu a počítačových doplnkov. Ponúka tri línie moderných a výkonných Colorovo CityTab tabletov (Lite, Vision a Supreme) navrhnutých tak, aby vyhovovali potrebám rôznych skupín užívateľov, CityTone chytré telefóny, prenosné PowerBox batérie, atramenty do tlačiarní a tonery, fotografický papier a čistiace prostriedky pre počítače a mobilné zariadenia.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Ako by mohli byť Slováci bohatší? Alternatívou sú Indexové fondy

08.12.2016 13:00

Skupina Across Private Investments (Across) si 9. januára 2017 pripomenie 15. výročie pôsobenia na slovenskom finančnom trhu. Špecializujeme sa na privátne investície. Pracovný tím tvoria skúsení inve ...

Tlačové správy

Nový monitor Philips s PowerSensorem nabízí ekologický výkon

08.12.2016 12:00

Společnost MMD představuje nový 24palcový LCD monitor, který zohledňuje zdraví uživatelů i naší planety. Přichází ve dvou variantách jako 240B7QPJEB a 240B7QPTEB a nabízí ekologické a uživatelsky přív ...

Tlačové správy

Nové domény si za lacnejšie kúpite aj v roku 2017

08.12.2016 11:15

Správca národnej domény .sk, spoločnosť SK-NIC, a. s., predlžuje platnosť akcií na podporu rastu počtu slovenských domén, ktorých už dnes máme na Slovensku viac ako 350-tisíc. Firmy aj jednotlivci bud ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá