9.7.2014 0 Comments

Colorovo CityTab Lite 7'' 2.2: Nový, výkonnejší model rady Lite

Portfólio tabletov Colorovo bolo rozšírené o nový model ekonomickej rady Lite. Nový CityTab Lite 7'' 2.2 predstavuje vysokú kvalitu za atraktívnu cenu a zároveň ponúka novú, lepšiu technickú výbavu, a to najmä vďaka zvýšeným požiadavkám užívateľov spotrebnej elektroniky.

Tablet je vybavený výkonnejším dvojjadrovým 1,5 GHz procesorom a 1 GB RAM pamäťou. V praxi to znamená rýchlejší štart a vyššiu rýchlosť aplikácií, čo výrazne vylepšuje možnosti využitia tohto tabletu.

„Rada Lite je skupina CityTab tabletov, ktorá neposkytuje iba najnižšie ceny na trhu, ale taktiež plne zodpovedá základným očakávaniam multimediálnych tabletov. V súvislosti s dynamickým rozvojom technológií predstavujeme verziu 2.2 nášho kľúčového produktu s cieľom poskytnúť našim klientom ešte lepšie zariadenie za stále atraktívnu cenu," povedal Maciej Michalski, Business Product Manager spoločnosti Colorovo.

Tieto zmeny zahŕňajú viac než iba rýchlejší procesor a viac pamäti. Najnovší Colorovo tablet má väčšiu flash pamäť (8 GB), ktorá môže byť rozšírená na 40 GB pomocou 32 GB SD karty. To umožní užívateľovi ukladať omnoho viac hudby, obrázkov alebo filmov priamo v tablete.

Nový model má taktiež vyššie rozlíšenie 7palcového displeja, 1024x600 px. To zaisťuje vynikajúcu kvalitu obrazu a reprodukciu detailov, čo je veľmi dôležité pre hranie hier a taktiež to vylepšuje vzhľad všetkých aplikácií.

I napriek zmenám v technickej výbave zostáva odporúčaná maloobchodná cena CityTab Lite 7'' 2.2 na veľmi atraktívnej úrovni, 54 € s DPH pre koncového užívateľa.

Colorovo je značka spotrebnej elektroniky, spotrebného materiálu a počítačových doplnkov. Ponúka tri línie moderných a výkonných Colorovo CityTab tabletov (Lite, Vision a Supreme) navrhnutých tak, aby vyhovovali potrebám rôznych skupín užívateľov, CityTone chytré telefóny, prenosné PowerBox batérie, atramenty do tlačiarní a tonery, fotografický papier a čistiace prostriedky pre počítače a mobilné zariadenia.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: NETGEAR predstavil najrýchlejší Wifi router R9000

21.10.2016 10:10

Společnost NETGEAR, Inc. (NASDAQGM: NTGR), globální dodavatel inovativních síťových produktů pro koncové uživatele, firmy i poskytovatele služeb, představuje Nighthawk X10 (R9000), první a nejrychlejš ...

Tlačové správy

Microsoft podporuje Europe Code Week a učí deti programovať

21.10.2016 10:00

Jednou z najdôležitejších výziev pracovného trhu Európskej únie bude riešenie priepasti medzi ponukami práce v odbore moderných technológií a digitálnymi zručnosťami mladých ľudí. Pracovný trh Únie to ...

Tlačové správy

Facebook denne priláka viac ako milardu používateľov. Sociálne siete ale prinášajú riziká

21.10.2016 09:40

Obľuba sociálnych sietí stále rastie. Podľa výskumu spoločnosti PewResearch Center využíva sociálne médiá 90 % ľudí vo veku od 18 do 29 rokov, výrazný nárast pozorujeme aj u starších užívateľov. Na so ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá