9.7.2014 0 Comments

Colorovo CityTab Lite 7'' 2.2: Nový, výkonnejší model rady Lite

Portfólio tabletov Colorovo bolo rozšírené o nový model ekonomickej rady Lite. Nový CityTab Lite 7'' 2.2 predstavuje vysokú kvalitu za atraktívnu cenu a zároveň ponúka novú, lepšiu technickú výbavu, a to najmä vďaka zvýšeným požiadavkám užívateľov spotrebnej elektroniky.

Tablet je vybavený výkonnejším dvojjadrovým 1,5 GHz procesorom a 1 GB RAM pamäťou. V praxi to znamená rýchlejší štart a vyššiu rýchlosť aplikácií, čo výrazne vylepšuje možnosti využitia tohto tabletu.

„Rada Lite je skupina CityTab tabletov, ktorá neposkytuje iba najnižšie ceny na trhu, ale taktiež plne zodpovedá základným očakávaniam multimediálnych tabletov. V súvislosti s dynamickým rozvojom technológií predstavujeme verziu 2.2 nášho kľúčového produktu s cieľom poskytnúť našim klientom ešte lepšie zariadenie za stále atraktívnu cenu," povedal Maciej Michalski, Business Product Manager spoločnosti Colorovo.

Tieto zmeny zahŕňajú viac než iba rýchlejší procesor a viac pamäti. Najnovší Colorovo tablet má väčšiu flash pamäť (8 GB), ktorá môže byť rozšírená na 40 GB pomocou 32 GB SD karty. To umožní užívateľovi ukladať omnoho viac hudby, obrázkov alebo filmov priamo v tablete.

Nový model má taktiež vyššie rozlíšenie 7palcového displeja, 1024x600 px. To zaisťuje vynikajúcu kvalitu obrazu a reprodukciu detailov, čo je veľmi dôležité pre hranie hier a taktiež to vylepšuje vzhľad všetkých aplikácií.

I napriek zmenám v technickej výbave zostáva odporúčaná maloobchodná cena CityTab Lite 7'' 2.2 na veľmi atraktívnej úrovni, 54 € s DPH pre koncového užívateľa.

Colorovo je značka spotrebnej elektroniky, spotrebného materiálu a počítačových doplnkov. Ponúka tri línie moderných a výkonných Colorovo CityTab tabletov (Lite, Vision a Supreme) navrhnutých tak, aby vyhovovali potrebám rôznych skupín užívateľov, CityTone chytré telefóny, prenosné PowerBox batérie, atramenty do tlačiarní a tonery, fotografický papier a čistiace prostriedky pre počítače a mobilné zariadenia.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Konferencia PyCon sa po roku vracia na Slovensko

20.01.2017 14:11

Druhý ročník komunitnej konferencie avizuje špeciálny program pre učiteľov informatiky Príležitosť zoznámiť sa s jedným z najpopulárnejších programovacích jazykov súčasnosti, inšpirovať profesionálov ...

Tlačové správy

Desať MFZ Sharp dostalo ocenenie „vysoko odporúčané“ od laboratória BLI

20.01.2017 13:00

Nový rad MFZ Sharp bol ocenený za kvalitu, spoľahlivosť a jednoduchosť používania popredným hodnotiteľom Buyers Laboratory LLC Nový rad produktov MFZ Sharp s názvom Advanced and Essentials získal oce ...

Tlačové správy

Synology predstavuje službu Surveillance Station 8.0

20.01.2017 12:30

Spoločnost Synology® Inc. dnes oficiálne oznámila vydanie služby Surveillance Station 8.0, ktorá obsahuje nového a praktického desktopového klienta, inteligentné technológie viacerých dátových prúdov ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá