Image
8.7.2016 0 Comments

Čo musíte mať toto leto od Sony

Technické vychytávky od Sony urobia vaše leto nezabudnuteľným – od reproduktorov ako stvorených na festivaly, až po televízory BRAVIA, ktoré sú ideálne na sledovanie športu – každý si vyberie.

Bezzrkadlový fotoaparát Sony α6300

Nový fotoaparát Sony α6300, ktorý sa chváli najrýchlejším automatickým ostrením na svete, dokonale zachytí všetky vaše spomienky z tohtoročného leta. Vďaka výkonnému snímaču Exmor CMOS, s rozlíšením 24,2 megapixelov a schopnosťou zaznamenávať video v 4K, zostanú vaše spomienky živé a vo fantastickej obrazovej kvalite.

Kompaktný fotoaparát Sony DSC-HX90 - dokonalý spoločník na vaše cesty

Kompaktný digitálny fotoaparát Sony DSC-HX90 nesmie chýbať na vašej dovolenke. Vďaka Wi-Fi konektivite môžete okamžite zdieľať obsah od hocikadiaľ, takže vaši priatelia budú vždy vedieť, kde práve ste. Fotoaparát je tiež vybavený tridsaťnásobným optickým zoomom, takže môžete ľahko fotografovať aj na veľké vzdialenosti a vaše snímky budú vždy ostré.

Reproduktor Sony SRS-XB3 EXTRA BASS

Žiadne festivalové stanové mestečko sa nezaobíde bez kvalitnej hudby.

Prenosný reproduktor SRS-XB3 EXTRA BASS dokonale rozoznie úderné basy, aj keď nie ste blízko pódia. Je vode odolný, takže sa perfektne hodí na párty pri bazéne či pri rieke. Batéria s výdržou 24 hodín pri bezdrôtovom používaní a prepojení cez NFC na jeden dotyk vám zaistí, že váš večierok môže bez prerušenia prebiehať až do rána.  Reproduktor je k dispozícii v čiernom, modrom, zelenom a červenom farebnom prevedení.

Bezdrôtové slúchadlá tlmiace hluk z okolia Sony h.ear on Wireless Bluetooth Noise Cancelling 

So slúchadlami Sony h.ear on Wireless Bluetooth NC budete môcť na svojich cestách odfiltrovať všetok hluk z okolia. Ich pútavý dizajn a živé farby ponúkajú štýlové počúvanie, zatiaľ čo technológie Noise Cancelling tlmia všetok ruch z okolia, takže sa môžete úplne sústrediť na hudbu. Podpora High-Resolution Audio  a veľkokapacitná batéria s výdržou až 20 hodín sú zárukou najlepšieho zážitku z počúvania hudby. Slúchadlá sú v predaji v modrej, červenej, fialovej, žltej a čiernej farbe.

Vodotesný hudobný prehrávač Sony Waterproof NW-WS413/NW-WS414 Walkman

Odolný, vodotesný a prachu vzdorný hudobný prehrávač Sony NW-WS413 / NW-WS414 Walkman je ideálnou voľbou na pláž, ­či už si chcete ísť zaplávať, alebo zabehať. Vďaka unikátnej funkcii Ambient Sound budete počuť hudbu a aj svoje okolie. Bezdrôtová a hladká konštrukcia je úžasne pohodlná a bezpečná na nosenie, takže sa nemusíte báť, že sa vám prehrávač zošmykne z hlavy.

Videokamera Sony FDR-AX53 4K Handycam®

Natočte tie najlepšie chvíle v 4K rozlíšení s videokamerou Sony FDR-AX53 4K Handycam®. Vďaka technológii Balanced Optical Steadyshot (B.O.SS) bude vaše video ostré aj vtedy, keď ho natáčate z ruky. Výkonný systém stabilizácie obrazu je zárukou mimoriadne plynulého a jasného obrazu zo všetkých uhlov aj za pohybu. Môžete natáčať západy slnka a nádherné krajinné scenérie v HD, a to bez skreslenia. Strih videa v domácich podmienkach je jednoduchý – zo všetkého, čo ste na dovolenke natočili, si ľahko vyrobíte nezabudnuteľný film.

Televízor Sony 4K HDR XD93 BRAVIA

Pozvite rodinu a priateľov na sledovanie tohtoročných špičkových športových prenosov – vďaka super tenkému, cenami ovenčenému televízoru XD93 4K HDR BRAVIA. So zatiaľ najlepším obrazom od Sony zažijete atmosféru ako na štadióne priamo vo svojej obývačke. Kvalita obrazu ponúka vďaka lepšiemu jasu, farebnosti a vysokému kontrastu naozaj autentický detail, ktorý je porovnateľný s priamym zážitkom. Tento televízor však neponúka len špičkový obraz, ale je tiež vstupenkou do sveta zábavy na platforme Sony Android TV.

Viac informácií o produktoch nájdete na www.sony.sk

Zobrazit Galériu
Autor: TS SONY

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Seagate BackUp Plus Portable - první 2,5“ externí disk na světě s kapacitou 5 TB

25.10.2016 00:00

Seagate Technology, přední světový výrobce datových úložišť, uvede v listopadu na český a slovenský trh externí disk Backup Plus Portable, vůbec první 5TB přenosný disk na světě. Novinku zdobí elegant ...

Tlačové správy

Bezpilotná nákladná kozmická loď Cygnus dopravila k ISS 2300 kg nákladu

24.10.2016 15:37

Na Medzinárodnú vesmírnu stanicu (ISS) dorazil prvý náklad potravín a iného potrebného materiálu, ktorý tam po vyše dvojročnej prestávke dopravila vlastnou loďou i raketou súkromná americká spoločnosť ...

Tlačové správy

Ericsson zverejnil hospodárske výsledky za tretí štvrťrok 2016

24.10.2016 15:00

HLAVNÉ ÚDAJE ZA 3. ŠTVRŤROK •        Vykázané tržby a tržby upravené pre porovnateľné jednotky a zohľadňujúce zmeny výmenných kurzov medziročne poklesli o 14 %, predovšetkým v dôsledku vývoja v segme ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá