Image
20.3.2015 0 Comments

Canon uvádza dva nové multimediálne projektory s ultra krátkou projekčnou vzdialenosťou

LV_projektory_4.jpg Canon Europe rozširuje svoj rad prenosných LV projektorov o dva nové modely: LV-WX300UST a LV-WX300USTi. Nové zariadenia navrhla spoločnosť Canon s cieľom uspokojiť celosvetovo rastúci dopyt po prenosných projektoroch s ultra krátkou projekčnou vzdialenosťou, a to najmä pre zákazníkov z firemnej sféry a z oblasti vzdelávania. Modely LV-WX300UST a LV-WX300USTi pomôžu zdokonaliť komunikáciu i vzdelávacie procesy.

Najvyšší model LV-WX300USTi je interaktívne zariadenie so vstavanou kamerou, ktorá umožňuje využívať spolu s projektorom až štyri infračervené perá súčasne. Navyše premietané informácie môžu používatelia priamo ovplyvňovať a ovládať jednoduchým dotykom. Súčasťou modelu LV-WX300USTi je i kresliaci software, ktorý umožňuje interaktívne kreatívne funkcie využívať skutočne naplno. Projektor LV-WX300UST sa môže rovnako ako LV-WX300USTi pochváliť ultra krátkou projekčnou vzdialenosťou a spoločnosť Canon ho navrhla pre zákazníkov, ktorí nevyužijú interaktívne vlastnosti vyššieho modelu.

LV projektory_1.jpg

Zariadenia Canon LV-WX300UST a LV-WX300USTi umožňujú projekciu krištáľovo čistého obrazu s uhlopriečkou 203 až 254 cm (80 až 100 palcov) zo vzdialenosti iba 28 centimetrov. Obidva nové projektory sú tak ideálnym riešením na premietanie v malých miestnostiach s obmedzeným priestorom. V prípade inštalácie projektorov na stenu alebo na strop navyše ultra krátka projekčná vzdialenosť znižuje pravdepodobnosť ovplyvnenia prednášajúcich svetlom lampy a minimalizuje riziko tieňa vo výslednom obraze.

LV_projektory_3.jpg

Obidva nové modely vážia iba päť kilogramov, a sú tak ľahko prenosné. I napriek svojej nízkej hmotnosti ponúka používateľom rad pokročilých funkcií a vysokú kvalitu obrazu. Nové projektory sa môžu pochváliť ako rozlíšením WXGA (1 280 x 800) a dvoma portami HDMI umožňujúcimi prepojenie so širokou škálou zariadení, tak i výkonom 3 000 lúmenov, ktorý stojí za extrémne jasným a čistým obrazom. Medzi ďalšie výhody projektorov Canon WX300UST a LV‑WX300USTi patrí tiež vysoká životnosť lampy, ktorá vydrží až 8 000 hodín pri použití v režime ECO.

LV_projektory_2.jpg

„Mnohí zákazníci, najmä z oblasti vzdelávania, chcú k svojim prezentáciám pristupovať interaktívne, a zvýšiť tak kvalitu predávania informácií i celého vzdelávacieho procesu," hovorí Miloš Bejblík, marketingový riaditeľ spoločnosti Canon CZ a Canon Slovakia. „S projektormi LV-WX300UST a LV-WX300USTi môžeme túto požiadavku splniť a ponúknuť zákazníkom vysokú kvalitu obrazu, ktorú od značky Canon oprávnene očakávajú."

Projektor LV-WX300UST je v predaji od marca 2015 a model LV-WX300SUTi bude v predaji v priebehu mája 2015.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Prieskum GfK Consumer Climate Europe: náladu spotrebiteľov ovplyvňuje neistota

25.10.2016 10:50

Výsledky prieskumu GfK zisťujúce spotrebiteľskú klímu v Európe v treťom štvrťroku 2016 Najväčším medzinárodným problémom bolo v treťom štvrťroku rozhodnutie Britov odísť z Európskej únie. Diskusiu v  ...

Tlačové správy

Seagate BackUp Plus Portable - první 2,5“ externí disk na světě s kapacitou 5 TB

25.10.2016 00:00

Seagate Technology, přední světový výrobce datových úložišť, uvede v listopadu na český a slovenský trh externí disk Backup Plus Portable, vůbec první 5TB přenosný disk na světě. Novinku zdobí elegant ...

Tlačové správy

Týždne 4ky štartujú aj na jeseň: Zákazníci z vybraných pôšt neodídu naprázdno

25.10.2016 10:30

Pre veľký úspech prvých Týždňov 4ky sa štvrtý mobilný operátor rozhodol túto marketingovú akciu zopakovať. 4ka v spolupráci so Slovenskou poštou  rozšírila počet zapojených pobočiek až na 152. V hre b ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá