Image
6.9.2016 0 Comments

Canon na photokina 2016 ukáže svet chytrého obrazu

Spoločnosť Canon Europe oznamuje plány pre kolínsky veľtrh photokina 2016. Návštevníci sa na vlastné oči presvedčia o jedinečnej schopnosti Canon zaistiť vlastným hardwarom, digitálnymi službami a tlačou spracovanie obrazu v najvyššej kvalite od zachytenia záznamu po reprodukciu. V každom kroku fotografovania Canon znovu odhaľuje potenciál sveta obrazov ako bežným používateľom, tak i profesionálom. Po prvýkrát v Európe bude vystavený výnimočný EOS 5D Mark IV, spoločne s kompletným radom tlačiarní PIXMA a hdbooks – službou, ktorá profesionálne vytlačí a zviaže personalizované fotoknihy.

„Cieľom spoločnosti Canon je fotografov nielen inšpirovať, ale umožniť im vytvárať, ukladať, tlačiť a zdieľať ich životy prostredníctvom univerzálneho jazyka obrazov,“ hovorí Alessandro Stanzani, Executive Vice President of Consumer and Professional Imaging, Canon Europe. „Tešíme sa, že na veľtrhu photokina predstavíme naše inteligentné zobrazovacie produkty, a dúfame, že inšpirujeme fotografov na ich ceste za čo najlepšími snímkami.“

Objavme univerzálny jazyk snímok

Návštevníci expozície môžu naplno vstúpiť do sveta inšpiratívnych obrazov – jeho jadrom je 180° zobrazovacia plocha, na ktorej Canon predvedie novú podmanivú kampaň City Surfing. Štyri hlavné zóny ukážu, ako zachytávať, ukladať a zdieľať svoj život prostredníctvom inšpirujúcej obraznosti. Program živých seminárov prinesie záujemcom informácie, ako vytvárať vzrušujúce snímky prostredníctvom rôznych fotografických štýlov a techník. Medzi prezentujúcimi vystúpi Canon Ambassador Thorsten Milse alebo športový fotograf Samo Vidic.

Na ceste k ideálnej fotografii

V časti Capture Zone bude vystavený rad nových produktov. Jedným z nich bude i EOS 5D Mark IV, ktorý si bude možné na mieste priamo i vyskúšať. Vo všetkých radoch ponúka Canon fotoaparáty, ktoré dovoľujú plniť všetky potreby ich majiteľov, či už ide o profesionála fotografujúceho voľne žijúce zvieratá na safari alebo o bežného používateľa, ktorý zachytáva prvé kroky svojho dieťaťa. Naši produktoví experti budú na veľtrhu vždy poruke, aby záujemcom rozšírili znalosti o fotografovaní a pomohli im tak k dosiahnutiu ideálnych snímok.

Užite si svoje snímky od fotografovania po tlač

Autorov snímok Canon povzbudzuje v zdieľaní ich vášeň pre fotografiu a snaha, aby autori svoje obrazy zdieľali či v digitálnej alebo fyzickej forme. Časť expozície nazvaná Store and Manage Zone preto predstaví inovatívne digitálne služby Canon, vrátane cloudovej služby irista a aplikácie Lifecake. Irista na jednom mieste ponúka priestor pre zachytené spomienky, je bezpečným a inteligentným úložiskom pre všetky fotografie. Ukladá snímky v originálnej kvalite a inteligentne ich označuje podľa obsahu – od západu slnka po šport. Je tak veľmi jednoduché vyhľadať ľubovoľné fotografie a v priebehu pár minút ich vybrať do krásneho hdbooku.

Aplikácia Lifecake umožňuje prostredníctvom fotografií zaznamenávať životné míľniky detí. Pomáha ukladať a zároveň zdieľať konkrétne mimoriadne okamihy v takej podobe, ktorá dovoľuje si ich kedykoľvek užiť s rodinou a priateľmi.

Ďalšia časť prezentácie Print and Share Zone predstaví najnovšie tlačiarne PIXMA, vrátane radu PIXMA PRO, ktorý tlač pozoruhodných, vysoko kvalitných snímok ešte viac uľahčuje. Tlačiarne Canon používajú špičkové atramenty i samotnú tlačovú technológiu, a vďaka tomu prenášajú digitálne snímky do podoby vysoko kvalitných výtlačkov. ImagePROGRAF PRO-1000 bude v priebehu veľtrhu tlačiť vysoko kvalitné fotografie priamo na stánku Canon.

Investícia do fantastickej kvality obrazu

V produktoch vystavovaných na veľtrhu photokina využíva Canon vlastné technológie, vyvinuté a vyrábané s cieľom dosiahnuť prvotriednu kvalitu obrazu. Najnovšie technológie, ktoré ukazujú, ako budeme v budúcnosti spolupracovať a ako budeme vnímať zachytené obrazy, predvedie v časti expozície, nazvanej Future Zone. S takmer osemdesiatročnou históriou v oblasti zobrazovania a hlbokými odbornými znalosťami Canon pokračuje v investíciách do vývoja špičkových technológií, z ktorých každá posúva hranice toho, čo je možné dnes, zajtra i v budúcnosti.

Stánok spoločnosti Canon nájdete v Hale 3.2.

Autor: TS Canon

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: Alcatel LINK ZONE - LTE (4G) Wifi router do vrecka

26.10.2016 11:30

Firma TCL Communication uvedla na český a slovenský trh LTE (4G) Wi-Fi router Alcatel LINK ZONE. Novinka poslouží jako mobilní přístupový bod k internetu pro až 15 různých zařízení s WiFi připojením. ...

Tlačové správy

Čína chce investovať na Slovensku – privítali by u nás logistické centrum

26.10.2016 11:10

Podpredseda vlády pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini dnes rokoval s delegáciou Medzinárodnej obchodnej komory Hodvábnej cesty (SRCIC – Silk Road Chamber of International Commerce, Hong K ...

Tlačové správy

ČR: Herný headset Cooler Master MasterPulse Pro s RGB, Bass FX a 7.1 kanálovým zvukom

26.10.2016 11:00

Společnost Cooler Master, lídr v oblasti designu a výroby počítačových komponent a periferií, uvádí na trh herní sluchátka MasterPulse Pro. Vylepšená verze předchozích MasterPulse Over-ear nabízí naví ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá