26.1.2015 0 Comments

ČR: Kerio Technologies vyhlásilo najlepšieho predajcu roku 2014 v českej a slovenskej republike

Společnost Kerio Technologies s.r.o, přední poskytovatel světově uznávaných řešení pro komunikaci a síťovou bezpečnost, již tradičně osmým rokem vyhlásila z řad svých partnerů nejlepší prodejce předchozího roku.

Ocenění byla udělena resellerům z České republiky a Slovenska ve dvou kategoriích - The Best Kerio Reseller 2014 a Skokan roku 2014. První titul náleží firmám s největším obratem, do druhé kategorie patří prodejci s největším procentuálním nárůstem v tržbách za období posledních 12 měsíců.

V kategorii Best Kerio Reseller 2014 v České republice zvítězily společnosti COMES, spol. s r.o., Cheops s.r.o. a AutoCont CZ a.s., regionální centrum Praha. Skokanem roku 2014 v České republice byly jmenovány firmy INPACK spol. s r.o., DC4 CZ, a.s. a Mgr. Vladan Klíma.

Na Slovensku se titulem Kerio Best Reseller 2014 mohou pochlubit společnosti zooom.sk s.r.o., JKC, s. r. o. a AutoCont SK, Žilina. Slovenskými Skokany roku 2014 jsou ORGA-TRADE Network Systems, a. s., Cayo Blanco, s.r.o. a TCX s.r.o.

„Na spolupráci s Keriom si ceníme flexibilitu riešení a možnosť ich nasadenia na rôzne platformy," říká Jan Nemsak ze společnosti zooom.sk. „Tiež veľmi oceňujeme partnerský program a v rámci neho školiace programy, workshopy a webináre, kde sa dá efektívne vzdelávať. Tieto získané vedomosti nám pomáhajú pri nasadzovaní a prevádzke Kerio produktov u našich zákazníkov."

„Nejen díky kvalitním produktům, ale i díky obchodní a technické podpoře, kterou od Keria získáváme, jsme mohli získat titul Skokana roku, kterého si opravdu vážíme," prohlašuje Martin Lorenc ze společnosti DC4 CZ, a.s.

Obchodní kanál v České republice a na Slovensku patří k nejvyspělejším v rámci celosvětové partnerské sítě Kerio. V České republice má společnost Kerio Technologies 58 certifikovaných partnerů a na Slovensku 15 certifikovaných partnerů. Celkem obchodních partnerů v ČR je 437 a na Slovensku 109.

Zdroj: kerio.cz


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

UniControls vybaví systémom nadradeného riadenia ďalších 23 súprav metra v čínskom Chengde, hlavnom meste provincie S’-čchuan

18.01.2017 09:00

Spoločnosť UniControls, významný hráč a medzinárodne uznávaný dodávateľ riadiacich systémov a elektronických zariadení v oblastiach železničnej dopravy a priemyselného riadenia, uzatvorila ďalší z rad ...

Tlačové správy

freeSAT vlani ponúkol nové kanály, aplikácie i súťaže, viac zábavy príde i v roku 2017

18.01.2017 08:16

Nové kanály, skvelé ceny, prémiové televízie zdarma a množstvo zábavy – to všetko si mohli vlani vychutnávať zákazníci freeSAT-u na Slovensku. 27 nových kanálov Zákazníci freeSAT-u v roku 2016 získal ...

Tlačové správy

iOS platforma investičnej aplikácie

18.01.2017 08:10

FINAMIS koncom roka 2016 sprístupnil mobilnú aplikáciu pre operačný systém iOS spoločnosti Apple. Spustenie je v súlade s interným plánom a cieľovým termínom ukončenia vývoja. V prvej polovici 2016 F ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá