Image
2.1.2014 0 Comments

Ako bude vyzerať iPhone 6? Pozrite si niekoľko neoficiálnych konceptov

iphone6_koncepty_3112.jpg Apple má s rokom 2014 veľké plány. Radu oznámení odštartuje možno už v máji, kedy by mal predstaviť nový iPhone 6. Špekuluje sa o tom, že ďalšia generácia ponúkne opäť o kúsok väčší displej. 5-palcový iPhone bude pravdepodobne vychádzať z aktuálneho dizajnu Apple zariadení, chváliť by sa mal najmä minimalistickou hrúbkou. Pozrite si niekoľko neoficiálnych konceptov.

Očakáva sa, že nový iPhone by mohol dostať prívlastok iPhone Air, rovnako ako najnovšia generácia iPadov. Práve iPad Air, resp. iPad mini mohol byť vzorom pre momentálne najtenší smartfón na svete. Vivo X3 má hrúbku iba 5,75 mm, v porovnaní s iPhonom je však ťažší. Váži 150 gramov.

iphone6_koncepty_1.jpg

Dva neoficiálne dizajny predpokladajú, že iPhone 6 by mohol byť hrubý iba 4,5, resp. 3 mm v najtenšom bode. Druhý menovaný koncept je takmer z kategórie sci-fi, avšak 4,5 mm iPhone vyzerá na pohľad veľmi pekne a pomerne realisticky.

iphone6_koncepty_2.jpg


Okrem týchto konceptov nájdete na internete aj ďalšie vízie toho, ako by mohol šiesty iPhone vyzerať. Mnohé koncepty sa zhodujú na tom, že fyzické tlačidlo Home už iPhone nepotrebuje. A to aj napriek tomu, že Apple doň zabudoval čítačku odtlačkov prstov.

Na ilustračnom obrázku k článku vidíte koncept 4,8-palcového iPhonu, ktorý má rovnaké rozmery ako iPhone 5S - displej však zaberá oveľa väčšiu časť tela. S podobným dizajnom bez rámu a fyzických tlačidiel prišiel aj Fabrizio Bianchi. Ten predpovedá funkciu iTouch Gestures - spodná časť tela telefónu by fungovala ako dotyková plocha s dotykovým Home tlačidlom, ovládaním hlasitosti a zamykaním/odomykaním zariadenia.

iphone6_koncepty_3.jpg

Zdroj: forbes.com


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Alternatívna klávesnica SwiftKey je zadarmo. Bezplatne si môžete stiahnuť už aj motívy

05.12.2016 00:19

SwiftKey pred dvoma rokmi svoju dovtedy platenú aplikáciu šikovnej klávesnice sprístupnil zadarmo. Dnes podporuje už vyše 100 jazykov a má viac ako 250 miliónov používateľov. Zdrojom príjmov zostali i ...

Produkty

Google inovoval AdWords, zákazníci budú môcť poslať inzerentom SMSky

05.12.2016 00:16

Google AdWords je rozšírenie, pomocou ktorého môžu zákazníci poslať firme textovú správu na mobilný telefón priamo z vyhľadávania. V týchto dňoch k nemu Google pridáva technológiu click-to-message, kt ...

Produkty 1

iPhone so zaobleným displejom OLED má prísť už na budúci rok

02.12.2016 09:48

Ázijskí dodávatelia Applu hovoria, že cupertinská spoločnosť ich požiadala, aby zvýšili výrobu tenších panelov OLED a predložili jej prototypy obrazoviek s vyšším rozlíšením, ako má Samsung. Keďže Ap ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá