Image
2.1.2014 0 Comments

Ako bude vyzerať iPhone 6? Pozrite si niekoľko neoficiálnych konceptov

iphone6_koncepty_3112.jpg Apple má s rokom 2014 veľké plány. Radu oznámení odštartuje možno už v máji, kedy by mal predstaviť nový iPhone 6. Špekuluje sa o tom, že ďalšia generácia ponúkne opäť o kúsok väčší displej. 5-palcový iPhone bude pravdepodobne vychádzať z aktuálneho dizajnu Apple zariadení, chváliť by sa mal najmä minimalistickou hrúbkou. Pozrite si niekoľko neoficiálnych konceptov.

Očakáva sa, že nový iPhone by mohol dostať prívlastok iPhone Air, rovnako ako najnovšia generácia iPadov. Práve iPad Air, resp. iPad mini mohol byť vzorom pre momentálne najtenší smartfón na svete. Vivo X3 má hrúbku iba 5,75 mm, v porovnaní s iPhonom je však ťažší. Váži 150 gramov.

iphone6_koncepty_1.jpg

Dva neoficiálne dizajny predpokladajú, že iPhone 6 by mohol byť hrubý iba 4,5, resp. 3 mm v najtenšom bode. Druhý menovaný koncept je takmer z kategórie sci-fi, avšak 4,5 mm iPhone vyzerá na pohľad veľmi pekne a pomerne realisticky.

iphone6_koncepty_2.jpg


Okrem týchto konceptov nájdete na internete aj ďalšie vízie toho, ako by mohol šiesty iPhone vyzerať. Mnohé koncepty sa zhodujú na tom, že fyzické tlačidlo Home už iPhone nepotrebuje. A to aj napriek tomu, že Apple doň zabudoval čítačku odtlačkov prstov.

Na ilustračnom obrázku k článku vidíte koncept 4,8-palcového iPhonu, ktorý má rovnaké rozmery ako iPhone 5S - displej však zaberá oveľa väčšiu časť tela. S podobným dizajnom bez rámu a fyzických tlačidiel prišiel aj Fabrizio Bianchi. Ten predpovedá funkciu iTouch Gestures - spodná časť tela telefónu by fungovala ako dotyková plocha s dotykovým Home tlačidlom, ovládaním hlasitosti a zamykaním/odomykaním zariadenia.

iphone6_koncepty_3.jpg

Zdroj: forbes.com


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Nový smartfón Microsoftu by sa mal dať rozložiť na veľký tablet

18.01.2017 00:20

Pri kúpe mobilného zariadenia je rozhodujúci aspekt jeho veľkosť. Ak chce používateľ telefonovať a posielať SMS, uprednostní telefón. Ak bude hlavne pracovať s e-mailmi a prehliadať web, hodí sa mu sk ...

Produkty

Cubetto – hračka, ktorá naučí deti základom programovania

18.01.2017 00:30

Alternatívna motessoriovská pedagogika, ktorá sa ukázala ako jeden z najúčinnejších spôsobov výučby detí, sa zameriava na vzdelávanie prostredníctvom hry. Môžu sa však touto metódou deti naučiť  aj pr ...

Produkty 2

iPhone 8 vraj bude mať displej s otvormi, oceľový rám a modem LTE s rýchlosťou sťahovania až do 1 Gb/s

18.01.2017 00:35

Do príchodu iPhonu 8 zostáva ešte niekoľko mesiacov, no už stihol vyvolať obrovskú vlnu záujmu zo strany fanúšikov i analytikov. Apple o detailoch svojho nového vlajkového modelu mlčí, ale objavilo sa ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá