Image
2.1.2014 0 Comments

Ako bude vyzerať iPhone 6? Pozrite si niekoľko neoficiálnych konceptov

iphone6_koncepty_3112.jpg Apple má s rokom 2014 veľké plány. Radu oznámení odštartuje možno už v máji, kedy by mal predstaviť nový iPhone 6. Špekuluje sa o tom, že ďalšia generácia ponúkne opäť o kúsok väčší displej. 5-palcový iPhone bude pravdepodobne vychádzať z aktuálneho dizajnu Apple zariadení, chváliť by sa mal najmä minimalistickou hrúbkou. Pozrite si niekoľko neoficiálnych konceptov.

Očakáva sa, že nový iPhone by mohol dostať prívlastok iPhone Air, rovnako ako najnovšia generácia iPadov. Práve iPad Air, resp. iPad mini mohol byť vzorom pre momentálne najtenší smartfón na svete. Vivo X3 má hrúbku iba 5,75 mm, v porovnaní s iPhonom je však ťažší. Váži 150 gramov.

iphone6_koncepty_1.jpg

Dva neoficiálne dizajny predpokladajú, že iPhone 6 by mohol byť hrubý iba 4,5, resp. 3 mm v najtenšom bode. Druhý menovaný koncept je takmer z kategórie sci-fi, avšak 4,5 mm iPhone vyzerá na pohľad veľmi pekne a pomerne realisticky.

iphone6_koncepty_2.jpg


Okrem týchto konceptov nájdete na internete aj ďalšie vízie toho, ako by mohol šiesty iPhone vyzerať. Mnohé koncepty sa zhodujú na tom, že fyzické tlačidlo Home už iPhone nepotrebuje. A to aj napriek tomu, že Apple doň zabudoval čítačku odtlačkov prstov.

Na ilustračnom obrázku k článku vidíte koncept 4,8-palcového iPhonu, ktorý má rovnaké rozmery ako iPhone 5S - displej však zaberá oveľa väčšiu časť tela. S podobným dizajnom bez rámu a fyzických tlačidiel prišiel aj Fabrizio Bianchi. Ten predpovedá funkciu iTouch Gestures - spodná časť tela telefónu by fungovala ako dotyková plocha s dotykovým Home tlačidlom, ovládaním hlasitosti a zamykaním/odomykaním zariadenia.

iphone6_koncepty_3.jpg

Zdroj: forbes.com


Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Tesla ukázala futuristický dron. Pomôže najmä filmárom

24.10.2016 00:16

Elon Musk nechystá len úplne autonómne jazdiace auto a kolonizáciu Marsu, ale jeho Tesla nedávno predstavila aj dron s novým dizajnom, ktorý bude užitočný najmä pre filmárov. Navrhol ho londýnsky diza ...

Produkty

Huawei predstavilo výkonnú čipovú súpravu Kirin 960, ktorá je výkonnejšia ako A10 Fusion v iPhone 7

24.10.2016 00:10

Čínska spoločnosť Huawei v týchto dňoch predstavila svoju novú high-end čipovú súpravu HiSilicon Kirin 960. Tá bude zrejme základom nového smartfónu, ktorý by mal byť podľa kolujúcich zvestí uvedený v ...

Produkty 1

Video: V Monaku vyskúšali naozaj funkčný a dobre ovládateľný jetpack

21.10.2016 10:01

Na začiatku októbra 2016 JetPack Aviation, výrobca batohov s prúdovým motorom, ukázal najnovšiu verziu svojho Jetpacku JB-9 v Monaku. JetPack JB-9 je schopný zvislého vzletu a pristátia. Mal by byť d ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá