Image
27.1.2016 0 Comments

ASUS uvádza na slovenský trh nové smartfóny ZenFone. Poznáme výbavu a ceny

Spoločnosť ASUS oznámila dostupnosť nových smartfónov ZenFone na slovenskom trhu. ZenFone Zoom je najtenší fototelefón s trojnásobným optickým zoomom na svete. ZenFone Laser je 5-palcový smartfón s atraktívnou cenovkou a takmer okamžitým zaostrovaním pri fotení pomocou lasera. ZenFone Max vyniká najmä obrovskou 5000 mAh batériou a zlepšený model ZenFone 2 má v špeciálnej edícii Deluxe výkonnejší procesor a až 256 GB úložisko.

ASUS ZenFone 2 Laser (ZE500KL)

ZenFone 2 Laser má 5-palcový displej s HD rozlíšením a ochranným sklom Corning Gorilla Glass 4, štvorjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 415 a 2 GB operačnú pamäť. Úložisko vo veľkosti 16 GB je rozšíriteľné pomocou karty microSD o ďalších 128 GB. Smartfón umožňuje súbežne využívať dve karty micro SIM.


ZenFone 2 Laser je vybavený 13 Mpx fotoaparátom s technológiou PixelMaster a svetelnosťou f/2,0, ktorý umožňuje vytvárať snímky vo vysokom rozlíšení prakticky ihneď po stlačení spúšte. Úplne nová funkcia automatického zaostrovania pomocou lasera znižuje rozmazanie a zlepšuje stabilizáciu obrazu v priebehu iba 0,03 sekundy. Poznávacím znamením smartfónu sú atypicky umiestnené ovládacie tlačidlá a nové vyhotovenie Ergonomic Arc. ZenFone 2 Laser je dostupný v zlatej, červenej a čiernej farbe za 199 EUR.

ASUS ZenFone Zoom (ZX551ML)

Model ZenFone Zoom je najtenší smartfón na svete, ktorý je vybavený 13 Mpx fotoaparátom a trojnásobným optickým zoomom. Má jednoliatu kovovú konštrukciu, 5,5-palcový displej s full HD rozlíšením a výkonný štvorjadrový procesor Intel Atom Z3580 s taktom 2,3 GHz. Tento fototelefón disponuje zadným fotoaparátom s 10-prvkovými šošovkami a až dvanásťnásobným digitálnym zoomom. ZenFone Zoom má takisto optickú stabilizáciu obrazu (OIS), senzor Panasonic SmartSFI a laserové zaostrovanie. Nároční používatelia ocenia manuálny režim fotoaparátu s nastaveniami expozície na profesionálnej úrovni. ZenFone Zoom disponuje veľkou 3000 mAh batériou, má 64 GB úložisko a 4 GB operačnú pamäť.

ZenFone_Zoom_ZX551ML_Black_25.jpg

ASUS ZenFone Zoom sa dostane do predaja koncom februára. Odporúčaná cena s DPH je 549 EUR.

ASUS ZenFone Max (ZC500KL)

ZenFone Max je smartfón pre najväčších „žrútov" energie. Obsahuje 5000 mAh batériu, ktorá dokáže fungovať aj ako powerbank pre ostatné mobilné zariadenia.

ZenFone Max je vybavený 5-palcovým displejom s HD rozlíšením a ochranným sklom Corning Gorilla Glass 4, štvorjadrovým procesorom Qualcomm Snapdragon 415 a 2 GB operačnou pamäťou. Úložisko s veľkosťou 16 GB je rozšíriteľné pomocou karty microSD. Používatelia môžu súbežne využívať dve karty micro SIM a k dispozícii majú aj ďalšie funkcie ostatných modelov ZenFone - 13 Mpx fotoaparát s technológiou PixelMaster a svetelnosťou f/2,0, ktorý umožňuje vytvárať snímky vo vysokom rozlíšení prakticky ihneď po stlačení spúšte. Úplne nová funkcia automatického zaostrovania pomocou lasera znižuje rozmazanie a zlepšuje stabilizáciu obrazu v priebehu iba 0,03 sekundy.

ZenFone_Max_ZC500KL_3.jpg

ASUS ZenFone Max sa dostane do predaja koncom januára v čiernej a bielej farbe. Odporúčaná cena s DPH je 219 EUR.

ASUS ZenFone 2 Deluxe (ZE551ML)

ASUS ZenFone 2 je vlajková loď smartfónov novej generácie rodiny ZenFone. Ponúka 5,5-palcový full HD displej IPS a 13 Mpx/5 Mpx fotoaparáty PixelMaster. Vďaka technológii rýchleho nabíjania patrí medzi smartfóny, ktoré sa dokážu najrýchlejšie nabiť z prázdnej batérie. Na 60 % kapacity ho nabijete už za 39 minút.

ZenFone2_Deluxe_ZE551ML_1.jpg

ZenFone 2 je v novej špeciálnej edícii Deluxe vybavený výkonnejším procesorom Intel Atom Z3590 s taktom až 2,5 GHz a 256 GB úložiskom, ktoré už nemožno ďalej rozšíriť. ZenFone 2 Deluxe takisto vyniká dvoma krytmi, ktoré sú v balení. Jeden je vyrobený z uhlíkových vlákien, druhý má unikátny mnohouholníkový dizajn.

ASUS ZenFone 2 Deluxe bude na Slovensku dostupný začiatkom februára vo veľmi limitovanom množstve. Odporúčaná cena je 519 EUR s DPH.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Dizajnér navrhol nábytok, ktorý sa poskladá sám

20.01.2017 00:05

Máte problém s dopravou či montážou novozakúpeného nábytku? Mladému dizajnérovi sa podarilo tento problém vyriešiť. Plocho balený nábytok uľahčuje prepravu, keď však príde na jeho montáž, zostávajú m ...

Produkty

Rozmery Samsung Galaxy S8 a S8 Plus naznačujú, že pôjde o takmer bezrámčekové telefóny s veľkými displejmi

20.01.2017 00:30

Väčšia verzia nového vlajkového modelu Samsungu Galaxy S8 Plus bude mať rozmery 152,38 × 78,51 × 7,94 mm. Tvrdí to web  GSM Arena na základe 3D renderov, ktoré získal od výrobcu krytov. Bude teda vyšš ...

Produkty

Začína sa nová séria rýchlostných pretekov elektromobilov. Upravená Tesla vraj zrýchli z 0 na 100 km/h za 2,1 s

20.01.2017 00:20

Vlani usporiadatelia ohlásili popri Formule E, najznámejších pretekoch elektromobilov, aj novú sériu Electric GT Championship. Ako pretekárske auto sa v nej použije Tesla Model S P100D. Ide o uprave ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ShowIT

Najnovšie videá