Image
27.1.2016 0 Comments

ASUS uvádza na slovenský trh nové smartfóny ZenFone. Poznáme výbavu a ceny

Spoločnosť ASUS oznámila dostupnosť nových smartfónov ZenFone na slovenskom trhu. ZenFone Zoom je najtenší fototelefón s trojnásobným optickým zoomom na svete. ZenFone Laser je 5-palcový smartfón s atraktívnou cenovkou a takmer okamžitým zaostrovaním pri fotení pomocou lasera. ZenFone Max vyniká najmä obrovskou 5000 mAh batériou a zlepšený model ZenFone 2 má v špeciálnej edícii Deluxe výkonnejší procesor a až 256 GB úložisko.

ASUS ZenFone 2 Laser (ZE500KL)

ZenFone 2 Laser má 5-palcový displej s HD rozlíšením a ochranným sklom Corning Gorilla Glass 4, štvorjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 415 a 2 GB operačnú pamäť. Úložisko vo veľkosti 16 GB je rozšíriteľné pomocou karty microSD o ďalších 128 GB. Smartfón umožňuje súbežne využívať dve karty micro SIM.


ZenFone 2 Laser je vybavený 13 Mpx fotoaparátom s technológiou PixelMaster a svetelnosťou f/2,0, ktorý umožňuje vytvárať snímky vo vysokom rozlíšení prakticky ihneď po stlačení spúšte. Úplne nová funkcia automatického zaostrovania pomocou lasera znižuje rozmazanie a zlepšuje stabilizáciu obrazu v priebehu iba 0,03 sekundy. Poznávacím znamením smartfónu sú atypicky umiestnené ovládacie tlačidlá a nové vyhotovenie Ergonomic Arc. ZenFone 2 Laser je dostupný v zlatej, červenej a čiernej farbe za 199 EUR.

ASUS ZenFone Zoom (ZX551ML)

Model ZenFone Zoom je najtenší smartfón na svete, ktorý je vybavený 13 Mpx fotoaparátom a trojnásobným optickým zoomom. Má jednoliatu kovovú konštrukciu, 5,5-palcový displej s full HD rozlíšením a výkonný štvorjadrový procesor Intel Atom Z3580 s taktom 2,3 GHz. Tento fototelefón disponuje zadným fotoaparátom s 10-prvkovými šošovkami a až dvanásťnásobným digitálnym zoomom. ZenFone Zoom má takisto optickú stabilizáciu obrazu (OIS), senzor Panasonic SmartSFI a laserové zaostrovanie. Nároční používatelia ocenia manuálny režim fotoaparátu s nastaveniami expozície na profesionálnej úrovni. ZenFone Zoom disponuje veľkou 3000 mAh batériou, má 64 GB úložisko a 4 GB operačnú pamäť.

ZenFone_Zoom_ZX551ML_Black_25.jpg

ASUS ZenFone Zoom sa dostane do predaja koncom februára. Odporúčaná cena s DPH je 549 EUR.

ASUS ZenFone Max (ZC500KL)

ZenFone Max je smartfón pre najväčších „žrútov" energie. Obsahuje 5000 mAh batériu, ktorá dokáže fungovať aj ako powerbank pre ostatné mobilné zariadenia.

ZenFone Max je vybavený 5-palcovým displejom s HD rozlíšením a ochranným sklom Corning Gorilla Glass 4, štvorjadrovým procesorom Qualcomm Snapdragon 415 a 2 GB operačnou pamäťou. Úložisko s veľkosťou 16 GB je rozšíriteľné pomocou karty microSD. Používatelia môžu súbežne využívať dve karty micro SIM a k dispozícii majú aj ďalšie funkcie ostatných modelov ZenFone - 13 Mpx fotoaparát s technológiou PixelMaster a svetelnosťou f/2,0, ktorý umožňuje vytvárať snímky vo vysokom rozlíšení prakticky ihneď po stlačení spúšte. Úplne nová funkcia automatického zaostrovania pomocou lasera znižuje rozmazanie a zlepšuje stabilizáciu obrazu v priebehu iba 0,03 sekundy.

ZenFone_Max_ZC500KL_3.jpg

ASUS ZenFone Max sa dostane do predaja koncom januára v čiernej a bielej farbe. Odporúčaná cena s DPH je 219 EUR.

ASUS ZenFone 2 Deluxe (ZE551ML)

ASUS ZenFone 2 je vlajková loď smartfónov novej generácie rodiny ZenFone. Ponúka 5,5-palcový full HD displej IPS a 13 Mpx/5 Mpx fotoaparáty PixelMaster. Vďaka technológii rýchleho nabíjania patrí medzi smartfóny, ktoré sa dokážu najrýchlejšie nabiť z prázdnej batérie. Na 60 % kapacity ho nabijete už za 39 minút.

ZenFone2_Deluxe_ZE551ML_1.jpg

ZenFone 2 je v novej špeciálnej edícii Deluxe vybavený výkonnejším procesorom Intel Atom Z3590 s taktom až 2,5 GHz a 256 GB úložiskom, ktoré už nemožno ďalej rozšíriť. ZenFone 2 Deluxe takisto vyniká dvoma krytmi, ktoré sú v balení. Jeden je vyrobený z uhlíkových vlákien, druhý má unikátny mnohouholníkový dizajn.

ASUS ZenFone 2 Deluxe bude na Slovensku dostupný začiatkom februára vo veľmi limitovanom množstve. Odporúčaná cena je 519 EUR s DPH.


Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Video: V Monaku vyskúšali naozaj funkčný a dobre ovládateľný jetpack

21.10.2016 10:01

Na začiatku októbra 2016 JetPack Aviation, výrobca batohov s prúdovým motorom, ukázal najnovšiu verziu svojho Jetpacku JB-9 v Monaku. JetPack JB-9 je schopný zvislého vzletu a pristátia. Mal by byť d ...

Produkty

Google chce pomôcť odhaliť na webe články obsahujúce dezinformácie, bludy, hoaxy a nezmysly

21.10.2016 00:22

Web je skvelý zdroj informácií, no nie všetky z nich sú hodnoverné. Možno sa tu stretnúť aj s množstvom falošných a zavádzajúcich správ, dezinformujúcich článkov, senzáciechtivých  titulkov, chybných ...

Produkty

Apple už o týždeň predstaví nové počítače Mac. Podľa parametrov to vyzerá zaujímavo

21.10.2016 00:19

Po uvedení nových telefónov iPhone a Apple Watch minulý mesiac Apple rozposlal pozvánky aj na ďalšie svoje podujatie, ktoré sa uskutoční 27. Októbra. Podľa očakávania na ňom majú debutovať nové počíta ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá