Image
12.7.2016 0 Comments

ASUS: V aute pod holým nebom? To znie fantasticky

Spoločnosť ASUS, generálny partner Autokina Shopping Palace v Bratislave, prináša už tretiu letnú sezónu nezabudnuteľnú romantiku, zábavu i napätie do vašich víkendových večerov. A toto leto pridáva ešte o čosi viac. Jeden zo štyroch atraktívnych smartfónov ASUS ZenFon Max, alebo jedna zo 16 power bánk ASUS ZenPower môžu byť aj vaše.

Každý štvrtok, piatok a sobotu od júna do septembra sa parkovisko pri bratislavskom Shopping Palace na Zlatých pieskoch premení na obrovské kino. Gigantická maketa notebooku ASUS sa o 21.30 h premení na premietacie plátno. Vaše auto sa stane vašou osobnou kinosálou. Len vy a vaši priatelia. Budete sa môcť nahlas smiať, chrúmať dobroty, či sŕkať drink. Nebudete vyrušovať, nebudete vyrušovaní. Stačí si len vybrať jednu, dve, tri alebo aj všetky z pripravených filmových lahôdok. Vstupné je zadarmo.

Pre návštevníkov Autokina sú pripravené atraktívne ASUS súťaže. Každý týždeň sa môžete zapojiť do súťaže o power banku ASUS ZenPower a vyhrať energiu navyše, energiu kdekoľvek pre vaše smartfóny, mp3 prehrávače, čokoľvek s mini USB rozhraním. 

Koncom každého mesiaca sa súťaž obohatí o ďalšiu cenu, exkluzívny smartfón ASUS ZenFone Max, v ktorom máte okrem prémiového smartfónu a fotoaparátu aj samotnú power banku. Jeho 5 000 mAH batéria vydrží nabitá až 38 dní a poskytuje až 37,6 hodín telefonovania v 3G sieti, 32,5 hodín browsovania na internete, alebo 22,6 hodín pozerania videí. A keďže ho ani za jeden celý deň nedokážete vlastným úsilím vybiť, môžete ho vďaka funkcii power bank využiť na dobitie iných zariadení, napríklad aj kamarátovho telefónu, ktorý ASUS ZenPower, alebo ASUS ZenFon Max nemá.

Súťaž štartuje už tento utorok 12.7.. Stačí sledovať reklamný spot pred každým filmovým premietaním, alebo „fun page“ na sociálnej sieti Facebook a dozviete sa všetko. Že už tento pondelok bude na Facebooku zverejnená súťažná otázka, na ktorú v komentári odpoviete, pokiaľ možno správne. A že zo správnych komentárov – odpovedí bude každý týždeň vyžrebovaný jeden šťastný majiteľ nového ASUS zariadenia. A dozviete sa aj to, či ten šťastný výherca nie ste náhodou práve vy.

Viac o produktoch ASUS sa dozviete na www.asus.com/sk.

Program letného Autokina si môžete pozrieť na http://www.autokinoshoppingpalace.sk/

Autor: TS ASUS

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Kampaň k elektronickým schránkam už začala

27.10.2016 11:00

Viac ako 160 oslovených združení a stavovských organizácií či nový dočasný web. Aj takto odštartovala avizovaná informačná kampaň k úradným elektronickým schránkam. List so žiadosťou o spoluprácu pri ...

Tlačové správy

Do Microsoftu nastúpil Ivo Kramoliš, bude mať na starosti digitálnu transformáciu v oblasti služieb

27.10.2016 10:20

Od 1. októbra 2016 vedie Ivo Kramoliš divíziu Služieb v spoločnosti Microsoft Česká republika a Slovensko. V tejto roli zodpovedá za digitálnu transformáciu v oblasti služieb pre veľké spoločnosti a š ...

Tlačové správy

Samsung vydá aktualizáciu softvéru smartfónov Galaxy Note7

27.10.2016 10:10

Spoločnosť Samsung Electronics dnes oznámila, že vydá novú aktualizáciu softvéru vzťahujúcu sa na nabíjanie batérií zariadení Galaxy Note7, ktorá obmedzí jej nabitie na 60 %. Aktualizácia softvéru je ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Bratislava Game Jam

Najnovšie videá