5.4.2016 0 Comments

ASUS: Lovci farieb bez jarnej únavy

Snehu sme si síce tejto zimy priveľmi neužili, ale tak či onak, stačilo. Je čas vrhnúť sa pod modrú oblohu, medzi pučiace stromy, kvitnúce kvety a započúvať sa do neúnavného čvirikania operencov. A fotiť, fotiť, fotiť. A natáčať, zdieľať, zabávať, ohurovať seba i druhých zábermi, ktorých farby lichotia i samotnej jari. Telefóny ASUS budú pre vás niečím, čím bola paleta pre Rembrandta. Namiešate na nej všetky odtiene prírody tak verne, že bude ťažké uveriť, že záber urobil telefón.

Keď okamihy nepočkajú

Jednoducho sa udejú a sú nenávratne preč. Preto je rýchlosť kľúčová. ASUS ZenFone 2 Laser, ASUS ZenFone Max i ASUS ZenFone Zoom sú rýchlejšie než okamih. Ostrenie pomocou lasera je plne automatické a trvá len 0,03 sekundy. A to nie len za krásnych slnečných dní, ale aj počas príjemných romantických večerov. Stačí len stlačiť spúšť.

Keď ďaleko je až príliš ďaleko a malé je primalé

Ani ľudské oko nedovidí a nezachytí miniatúrne detaily bez toho, aby ste nenalepili nos na objekt záujmu a nepoužili správnu techniku škúlenia, pardon ostrenia. ASUS ZenFone Zoom je najtenším smartfónom s 3–násobným optickým zoomom, za ktorým stojí šošovka vyskladaná z 10 elementov, ktoré majú presný tvar, veľkosť, usporiadanie periskopov, aby zachytili maximum dopadajúceho svetla a premietli aj 12–krát zväčšenú realitu do najlepšieho možného záberu, aký smarfón dokáže urobiť.

Keď hovor trvá viac ako 37 hodín

Kto by toľko vydržal? ASUS ZenFone Max predsa. A nie len to. Vďaka 5 000 mAh batérii môžete telefón použiť aj ako power banku pre napájanie iných USB zariadení, alebo pre záchranu umierajúceho telefónu niekoho iného. 32 hodín surfovania, alebo viac ako 22 hodín pozerania videí je skutočne nadľudský výkon. A pocit, že vás váš telefón nezradí, je na nezaplatenie.

Keď kvalitu, harmóniu a špičkové technológie zdobí exkluzívny dizajn

Ktorýkoľvek telefón z rodiny ASUS dokáže zachytiť viac detailov. Viac detailov i v prítmí, či v tieni, zvýšiť jas až o 400 %, zvýšiť svetelnú citlivosť a doplniť, či zlúčiť pixely pre maximálnu ostrosť a vyváženosť fotografií. Režim skrášľovania v telefóne ASUS ZenFone Selfie vyhladí tvár, zjednotí farebný tón pleti a rozjasní kontúry pre vaše krajšie „ja“ na fotkách. A to všetko v odolnom, prepracovanom dizajne vo farebných prevedeniach, ktoré uspokoja vášeň, eleganciu, decentnosť, a zároveň dodajú vysokú dávku jedinečnosti.

Autor: Redakcia

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Prieskum GfK Consumer Climate Europe: náladu spotrebiteľov ovplyvňuje neistota

25.10.2016 10:50

Výsledky prieskumu GfK zisťujúce spotrebiteľskú klímu v Európe v treťom štvrťroku 2016 Najväčším medzinárodným problémom bolo v treťom štvrťroku rozhodnutie Britov odísť z Európskej únie. Diskusiu v  ...

Tlačové správy

Seagate BackUp Plus Portable - první 2,5“ externí disk na světě s kapacitou 5 TB

25.10.2016 00:00

Seagate Technology, přední světový výrobce datových úložišť, uvede v listopadu na český a slovenský trh externí disk Backup Plus Portable, vůbec první 5TB přenosný disk na světě. Novinku zdobí elegant ...

Tlačové správy

Týždne 4ky štartujú aj na jeseň: Zákazníci z vybraných pôšt neodídu naprázdno

25.10.2016 10:30

Pre veľký úspech prvých Týždňov 4ky sa štvrtý mobilný operátor rozhodol túto marketingovú akciu zopakovať. 4ka v spolupráci so Slovenskou poštou  rozšírila počet zapojených pobočiek až na 152. V hre b ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá