8.10.2012 0 Comments

ABONUS predstavil aplikácie na platforme MS SharePoint 2010

Na slovenský trh boli uvedené aplikácie na zavedenie a zefektívnenie procesov v stredných a menších spoločnostiach, a to za veľmi prijateľné ceny... konečne!

Spoločnosť ABONUS, s. r. o., nedávno uviedla na trh aplikácie určené pre riadenie menších a stredných spoločností, a to za výnimočne zaujímavých podmienok. Predstavenie celého balíka aplikácií sa uskutočnilo v dňoch 19. - 20. 9. 2012 v spolupráci so spoločnosťou Microsoft Slovakia, s. r. o., v jej priestoroch v Apollo BC v Bratislave.

Aplikácie sú postavené na platforme Microsoft SharePoint 2010, ktorú ponúka Microsoft vo verzii Foundation zdarma. Predstavené boli aplikácie: Intranet, CRM (riadenie obchodu), Marketing, Helpdesk, Žiadanky, Obeh došlých faktúr, Riadenie zákaziek a výroby, ISO smernice a ďalšie.

Uvedené aplikácie popisujú a štandardizujú bežné pracovné, organizačné a komerčné činnosti každej firmy, zavádzajú poriadok a prehľadnosť do bežných procesov. Spoločnosť ABONUS touto ponukou vychádza v ústrety slovenským spoločnostiam, ktoré čelia neľahkým ekonomickým podmienkam a silnejúcemu konkurenčnému boju, ktorý zostruje aj tlak zahraničných spoločností. Zavedenie predstavených aplikácií preto možno jednoznačne odporúčať každej spoločnosti, ktorá chce mať poriadok v svojich procesoch a zvýšiť svoj výkon a efektivitu.

Seminár v Bratislave bol nad očakávanie úspešný, pričom záujem viac ako 2-násobne prevýšil plánované kapacity. V blízkom čase preto budú nasledovať aj ďalšie prezentačné semináre.


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Pozrite si fotografie z IT GALA

22.10.2016 00:20

Pozrite si ako vyzeralo prestížne výročné podujatie slovenskej komunity informačných technológií a telekomunikácií IT GALA 2016. O príjemné prostredie, zábavu, zaujímavých ľudí z IT komunity a skvelé ...

Biznis

Orientácia Microsoftu na cloud sa vyplatila, akcie sú na rekordnom maxime

22.10.2016 00:05

Softvérová spoločnosť Microsoft reportovala po ukončení oficiálnych obchodných hodín na americkej burze svoje hospodárske výsledky za prvý fiškálny štvrťrok 2017, ktorý skončil 30. septembra tohto rok ...

Biznis 1

Nemecko chce od roku 2030 zakázať vozidlá so spaľovacím motorom

21.10.2016 00:10

Nemecko sa nechce spoliehať len na finančné stimuly pri kúpe automobilov bez emisií. Spolková rada schválila rezolúciu vyzývajúcu na zákaz predaja nových automobilov so spaľovacím motorom od roku 2030 ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá