8.10.2012 0 Comments

ABONUS predstavil aplikácie na platforme MS SharePoint 2010

Na slovenský trh boli uvedené aplikácie na zavedenie a zefektívnenie procesov v stredných a menších spoločnostiach, a to za veľmi prijateľné ceny... konečne!

Spoločnosť ABONUS, s. r. o., nedávno uviedla na trh aplikácie určené pre riadenie menších a stredných spoločností, a to za výnimočne zaujímavých podmienok. Predstavenie celého balíka aplikácií sa uskutočnilo v dňoch 19. - 20. 9. 2012 v spolupráci so spoločnosťou Microsoft Slovakia, s. r. o., v jej priestoroch v Apollo BC v Bratislave.

Aplikácie sú postavené na platforme Microsoft SharePoint 2010, ktorú ponúka Microsoft vo verzii Foundation zdarma. Predstavené boli aplikácie: Intranet, CRM (riadenie obchodu), Marketing, Helpdesk, Žiadanky, Obeh došlých faktúr, Riadenie zákaziek a výroby, ISO smernice a ďalšie.

Uvedené aplikácie popisujú a štandardizujú bežné pracovné, organizačné a komerčné činnosti každej firmy, zavádzajú poriadok a prehľadnosť do bežných procesov. Spoločnosť ABONUS touto ponukou vychádza v ústrety slovenským spoločnostiam, ktoré čelia neľahkým ekonomickým podmienkam a silnejúcemu konkurenčnému boju, ktorý zostruje aj tlak zahraničných spoločností. Zavedenie predstavených aplikácií preto možno jednoznačne odporúčať každej spoločnosti, ktorá chce mať poriadok v svojich procesoch a zvýšiť svoj výkon a efektivitu.

Seminár v Bratislave bol nad očakávanie úspešný, pričom záujem viac ako 2-násobne prevýšil plánované kapacity. V blízkom čase preto budú nasledovať aj ďalšie prezentačné semináre.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 3

Hyperloop bude aj v Českej republike. Cesta z Bratislavy do Brna potrvá len 10 minút

20.01.2017 00:25

Na realizáciu futuristického dopravného systému Elona Muska Hyperloop sa podujali už dve spoločnosti – Hyperloop One a Hyperloop Transportation Technologies (HTT). Tá druhá už získala investície v hod ...

Biznis

Tvorca Androidu chce uviesť na trh high-end smartfón, ktorý bude vážnou konkurenciou pre Apple aj Samsung

19.01.2017 00:35

Tvorca operačného systému Android Andy Rubin chce spolu s asi 40-členným tímom bývalých zamestnancov Googlu a Applu založiť spoločnosť Essential. Tá bude pracovať na viacerých spotrebiteľských hardvér ...

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá