8.10.2012 0 Comments

ABONUS predstavil aplikácie na platforme MS SharePoint 2010

Na slovenský trh boli uvedené aplikácie na zavedenie a zefektívnenie procesov v stredných a menších spoločnostiach, a to za veľmi prijateľné ceny... konečne!

Spoločnosť ABONUS, s. r. o., nedávno uviedla na trh aplikácie určené pre riadenie menších a stredných spoločností, a to za výnimočne zaujímavých podmienok. Predstavenie celého balíka aplikácií sa uskutočnilo v dňoch 19. - 20. 9. 2012 v spolupráci so spoločnosťou Microsoft Slovakia, s. r. o., v jej priestoroch v Apollo BC v Bratislave.

Aplikácie sú postavené na platforme Microsoft SharePoint 2010, ktorú ponúka Microsoft vo verzii Foundation zdarma. Predstavené boli aplikácie: Intranet, CRM (riadenie obchodu), Marketing, Helpdesk, Žiadanky, Obeh došlých faktúr, Riadenie zákaziek a výroby, ISO smernice a ďalšie.

Uvedené aplikácie popisujú a štandardizujú bežné pracovné, organizačné a komerčné činnosti každej firmy, zavádzajú poriadok a prehľadnosť do bežných procesov. Spoločnosť ABONUS touto ponukou vychádza v ústrety slovenským spoločnostiam, ktoré čelia neľahkým ekonomickým podmienkam a silnejúcemu konkurenčnému boju, ktorý zostruje aj tlak zahraničných spoločností. Zavedenie predstavených aplikácií preto možno jednoznačne odporúčať každej spoločnosti, ktorá chce mať poriadok v svojich procesoch a zvýšiť svoj výkon a efektivitu.

Seminár v Bratislave bol nad očakávanie úspešný, pričom záujem viac ako 2-násobne prevýšil plánované kapacity. V blízkom čase preto budú nasledovať aj ďalšie prezentačné semináre.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Biznis

Automobilky sa dohodli o výstavbe siete ultrarýchlych nabíjacích staníc pre elektromobily po celej Európe

01.12.2016 00:15

Automobilky BMW Group, Daimler, Ford Motor Company a skupina Volkswagen s Audi a Porsche uzavreli dohodu o spolupráci pri výstavbe siete vysokovýkonných nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá, pokrý ...

Biznis

V Prahe má vo februári odštartovať škola pre youtuberov. Školáci zaplatia 5000 korún...

28.11.2016 00:18

V Prahe sa vo februári otvorí škola pre U2berov. Ako sa píše na stránke projektu, za ktorým stojí firma Books and Cards S.G.J.Š., s.r.o., chlapci a dievčatá sa tu v bloku workshopov naučia bezpečne a  ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá