Image
21.5.2015 0 Comments

5 skvelých aplikácií, ktoré sú teraz zadarmo

mibile_apps.jpg V dnešnom článku opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené o hodinu, deň či týždeň.

1. Phoenix Photo Editor HD

Náš rebríček začneme skvelým fotoeditorom. Phoenix Photo Editor HD je pekne spracovaný a jednoduchý fotoeditačná aplikácia. Umožní rôzne upravovať vaše fotky. Phoenix Photo Editor HD ponúkne veľa rôznych zaujímavých filtrov, ktoré budete môcť použiť. Následne môžete fotku orezať a nahrať ju napríklad na Facebook.

obr1.jpg

Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo tu: Phoenix Photo Editor HD - Ilya Kuznetsov

Pôvodná cena: 1,99 EUR

2. Circular+

Druhá zaujímavá fotoaplikácia v našom rebríčku je Circular+. Tá ponúka úpravu fotiek tak, že budú vyzerať, ako keby ste sa na ne pozerali z vesmíru. Samozrejme, dostupné sú aj rôzne filtre a ďalšie možnosti úpravy.

obr2.jpeg

Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo tu: Circular+ - BrainFeverMedia

Pôvodná cena: 1,99 EUR

3. Boshi

Je to veľmi jednoduchá, ale zaujímavá hra na dlhé chvíle. Boshi je hra o prežitie v pixelovej zimnej krajine. V hre sa snažíte rúbať drevo, aby ste si mohli založiť oheň a urobiť si jedlo. To však nie je také jednoduché, keďže vás v jednom kuse napádajú krvilačné vlky.

obr3.jpeg

Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo tu: Boshi - Kirill Korolkov

Pôvodná cena: 0,99 EUR

4. MosaicTouch

Táto aplikácia sa mi veľmi páči. Je to aplikácia na rozštvorčekovanie nejakého objektu na vašej fotke, ktorý chcete skryť pred zrakmi ostatných. Napríklad ŠPZ-ku vášho auta a podobne. Následne hneď môžete fotku uploadovať na sociálnu sieť alebo si ju len uložiť do mobilu.

obr4.jpeg

Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo tu: MosaicTouch - SUPER EASY PIXELATION- - Shota Nakagami

Pôvodná cena: 0,99 EUR

5. Bright Skies 3D

Ak patríte medzi fanúšikov sci-fi, stiahnite si túto skvelú aplikáciu. Podstatou hry je boj proti nepriateľským mimozemšťanom, ktorí vám bránia v ďalšom postupe. Hra je veľmi pekne spracovaná, čo sa grafiky týka.

obr5.jpeg

Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo tu: Bright Skies 3D - Wicked Gerbil Independent Games

Pôvodná cena: 0,99 EUR

Zdroj: Svetapple.sk


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Dohady: Samsung prinesie prvý skladateľný smartfón v druhej polovici tohto roka

17.01.2017 00:28

Podľa zvestí z Číny má Samsung oficiálne predstaviť svoj prvý skladací smartfón v treťom či štvrtom štvrťroku tohto roka, no presný termín ešte nebol odhalený. Správa pochádza z príspevku na webe Weib ...

Produkty

Opera predstavila Neon. Bude takto vyzerať budúcnosť prehliadania webu?

17.01.2017 00:25

Spoločnosť Opera Software ukázala novú koncepciu svojho webového prehliadač a názvom Opera Neon. Podľa vývojárov vraj ponúka „pohľad do budúcnosti desktopových prehliadačov“. Základom je takisto Chro ...

Produkty

Google používa strojové učenie na zníženie dátovej spotreby pri obrázkoch s vysokým rozlíšením

17.01.2017 00:22

Vlani v novembri Google predstavil technológiu RAISR (Rapid and Accurate Image Super-Resolution). Ide o metódu interpolácie, ktorá má zlepšiť zobrazenie fotiek s nízkym rozlíšením a ušetriť dátové pre ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá