Image
21.5.2015 0 Comments

5 skvelých aplikácií, ktoré sú teraz zadarmo

mibile_apps.jpg V dnešnom článku opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené o hodinu, deň či týždeň.

1. Phoenix Photo Editor HD

Náš rebríček začneme skvelým fotoeditorom. Phoenix Photo Editor HD je pekne spracovaný a jednoduchý fotoeditačná aplikácia. Umožní rôzne upravovať vaše fotky. Phoenix Photo Editor HD ponúkne veľa rôznych zaujímavých filtrov, ktoré budete môcť použiť. Následne môžete fotku orezať a nahrať ju napríklad na Facebook.

obr1.jpg

Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo tu: Phoenix Photo Editor HD - Ilya Kuznetsov

Pôvodná cena: 1,99 EUR

2. Circular+

Druhá zaujímavá fotoaplikácia v našom rebríčku je Circular+. Tá ponúka úpravu fotiek tak, že budú vyzerať, ako keby ste sa na ne pozerali z vesmíru. Samozrejme, dostupné sú aj rôzne filtre a ďalšie možnosti úpravy.

obr2.jpeg

Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo tu: Circular+ - BrainFeverMedia

Pôvodná cena: 1,99 EUR

3. Boshi

Je to veľmi jednoduchá, ale zaujímavá hra na dlhé chvíle. Boshi je hra o prežitie v pixelovej zimnej krajine. V hre sa snažíte rúbať drevo, aby ste si mohli založiť oheň a urobiť si jedlo. To však nie je také jednoduché, keďže vás v jednom kuse napádajú krvilačné vlky.

obr3.jpeg

Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo tu: Boshi - Kirill Korolkov

Pôvodná cena: 0,99 EUR

4. MosaicTouch

Táto aplikácia sa mi veľmi páči. Je to aplikácia na rozštvorčekovanie nejakého objektu na vašej fotke, ktorý chcete skryť pred zrakmi ostatných. Napríklad ŠPZ-ku vášho auta a podobne. Následne hneď môžete fotku uploadovať na sociálnu sieť alebo si ju len uložiť do mobilu.

obr4.jpeg

Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo tu: MosaicTouch - SUPER EASY PIXELATION- - Shota Nakagami

Pôvodná cena: 0,99 EUR

5. Bright Skies 3D

Ak patríte medzi fanúšikov sci-fi, stiahnite si túto skvelú aplikáciu. Podstatou hry je boj proti nepriateľským mimozemšťanom, ktorí vám bránia v ďalšom postupe. Hra je veľmi pekne spracovaná, čo sa grafiky týka.

obr5.jpeg

Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo tu: Bright Skies 3D - Wicked Gerbil Independent Games

Pôvodná cena: 0,99 EUR

Zdroj: Svetapple.sk


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Video: Koľko prejde Tesla Model S s nulovým ukazovateľom nabitia batérie?

06.12.2016 00:20

Dánsky youtuber MrFirelakeDK uverejnil na svojom YouTube virálne video, v ktorom chcel ukázať, koľko jeho elektromobil Tesla Model S 85D dokáže prejsť od chvíle, keď sa na prístrojovej doske zobrazí v ...

Produkty 1

HP vyrobilo pre študentov najtenší konvertibilný notebook na svete, ktorý zvládne aj pád z lavice

06.12.2016 00:12

Novinka v portfóliu HP reaguje na zmeny, ku ktorým v školských triedach v súčasnosti dochádza. Čoraz častejšie sa upúšťa od tradičných metód výučby, ktoré sú založené na prednáškach. Naopak, väčšia po ...

Produkty

Nový LCD panel IPS od Panasonicu prináša kontrast na úrovni OLED

06.12.2016 10:50

Vysoký kontrast je jedna z hlavných predností displejov OLED. No teraz Panasonic vyvinul panel LCD typu IPS (In-Plane Switching), ktorý dosahuje porovnateľný kontrastný pomer, konkrétne na úrovni 1 00 ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá