Image
9.6.2015 0 Comments

5 aplikácii, ktoré sú zadarmo

Smartphone-Apps.jpg V tomto článku ti opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň.

1. Super Notes

Super Notes je skvelá a prehľadná aplikácia. Ak ťa omrzel už zápisník, ktorý máš vo svojom Apple zariadení, tak si určite stiahni Super Notes. V tejto aplikácii si budeš môcť nielen zapisovať poznámky ale aj nahrávať pomocou hlasu.

obr1.jpeg

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Super Notes: Recorder, Note, Memos, Photos. Notebook plus Notepad. - Clear Sky Apps LTD

Pôvodná cena: 2.99€

2. Wind Tunnel

Ak ťa zaujímalo niekedy prúdenie vzduchu okolo rôznych predmetov v tvojom okolí tak si stiahni túto skvelú aplikácie. Wind Tunnel je veľmi jednoducho spracovaná aplikácia, ktorú ľahko pochopí asi každý. Ved si ju stiahni a vyskúšaj sám.

obr2.jpeg

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Wind Tunnel - Algorizk

Pôvodná cena: 1.99€

3. Music for deep sleep

Ak máš problémy so spánkom, ale nechceš do seba hádzať všelijaké tabletky, tak skús túto skvelú aplikáciu možno ti pomôže. Aplikácia ti pomôže zaspať pomocou rôznych uspávajúcich zvukov alebo skladieb. V aplikácii si môžeš nastaviť aj budík.

obr3.jpeg

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Music for deep sleep and sleep cycle alarm clock New Age radio - Gil Shtrauchler

Pôvodná cena: 0.99€

4. Montezuma Puzzle 4 Premium

Montezuma Puzzle 4 Premium má štýl skvelej hry, ktorú asi každý pozná. Montezuma Puzzle 4 Premium sa veľmi podobá Tetrisu. Jednoducho sa snažíš poskladať kocky tak aby ti nezostalo žiadne voľné miesto.

obr4.jpeg

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Montezuma Puzzle 4 Premium - ECO Pawel Jarosz

Pôvodná cena: 0.99€

5. Puzzle Chess

Puzzle Chess už len názov tejto hry napovedá, že hra je sčasti puzzle a sčasti aj šach. Hra ti ponúkne veľa rôznych zábavných levelov. Grafika hry je tiež slušná, tak isto je jednoduchá ovládateľnosť. Vyskúšaj si ju sám.

obr5.jpeg

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Puzzle Chess - 415 Games, Inc.

Pôvodná cena: 0.99€

Zdroj: Svetapple.sk


Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Lenovo Yoga Book a Lenovo Yoga 910 prichádzajú na slovenský trh

19.10.2016 00:08

Spoločnosť Lenovo predstavila na tlačovej konferencii dvojicu horúcich noviniek ktoré boli po prvý krát uvedené na veľtrhu IFA v Berlíne. Prvou z nich je štýlový notebook Lenovo Yoga 910. Notebook up ...

Produkty

Microsoft Ignite 2016: novinky pre Azure, Windows Server 2016, Edge, Office 365 a ďalšie produkty

20.10.2016 00:10

Druhý ročník konferencie IT profesionálov Microsoft Ignite sa konal v americkej Atlante koncom septembra. Stretlo sa tu viac ako 25 000 odborníkov, aby si vypočuli 130 prednášok.   Hneď prvý deň ohlá ...

Produkty

Vensmile K8 – minipočítač s touchpadom, zabudovaný do flexibilnej klávesnice

20.10.2016 00:13

Teraz, keď sa všetky súčasti počítača dajú vtesnať do zariadenia, ktoré sa zmestí do vrecka, výrobcovia experimentujú s rôznymi  rozmermi a tvarmi. Už sme videli počítač zabudovaný do skladateľnej klá ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá