Image
9.6.2015 0 Comments

5 aplikácii, ktoré sú zadarmo

Smartphone-Apps.jpg V tomto článku ti opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň.

1. Super Notes

Super Notes je skvelá a prehľadná aplikácia. Ak ťa omrzel už zápisník, ktorý máš vo svojom Apple zariadení, tak si určite stiahni Super Notes. V tejto aplikácii si budeš môcť nielen zapisovať poznámky ale aj nahrávať pomocou hlasu.

obr1.jpeg

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Super Notes: Recorder, Note, Memos, Photos. Notebook plus Notepad. - Clear Sky Apps LTD

Pôvodná cena: 2.99€

2. Wind Tunnel

Ak ťa zaujímalo niekedy prúdenie vzduchu okolo rôznych predmetov v tvojom okolí tak si stiahni túto skvelú aplikácie. Wind Tunnel je veľmi jednoducho spracovaná aplikácia, ktorú ľahko pochopí asi každý. Ved si ju stiahni a vyskúšaj sám.

obr2.jpeg

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Wind Tunnel - Algorizk

Pôvodná cena: 1.99€

3. Music for deep sleep

Ak máš problémy so spánkom, ale nechceš do seba hádzať všelijaké tabletky, tak skús túto skvelú aplikáciu možno ti pomôže. Aplikácia ti pomôže zaspať pomocou rôznych uspávajúcich zvukov alebo skladieb. V aplikácii si môžeš nastaviť aj budík.

obr3.jpeg

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Music for deep sleep and sleep cycle alarm clock New Age radio - Gil Shtrauchler

Pôvodná cena: 0.99€

4. Montezuma Puzzle 4 Premium

Montezuma Puzzle 4 Premium má štýl skvelej hry, ktorú asi každý pozná. Montezuma Puzzle 4 Premium sa veľmi podobá Tetrisu. Jednoducho sa snažíš poskladať kocky tak aby ti nezostalo žiadne voľné miesto.

obr4.jpeg

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Montezuma Puzzle 4 Premium - ECO Pawel Jarosz

Pôvodná cena: 0.99€

5. Puzzle Chess

Puzzle Chess už len názov tejto hry napovedá, že hra je sčasti puzzle a sčasti aj šach. Hra ti ponúkne veľa rôznych zábavných levelov. Grafika hry je tiež slušná, tak isto je jednoduchá ovládateľnosť. Vyskúšaj si ju sám.

obr5.jpeg

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Puzzle Chess - 415 Games, Inc.

Pôvodná cena: 0.99€

Zdroj: Svetapple.sk


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Architektúra Ice Lake s podporou pre počítačové videnie a rozpoznávanie reči má dostať procesory Intelu do smartfónov

07.12.2016 00:19

Očakáva sa, že na konci roka 2018 Intel uvedie novú rodinu procesorov s kódovým označením Ice Lake. Bude to ďalšia významná architektúra od tohto výrobcu procesorov, nasledujúca po architektúre Skylak ...

Produkty

Video: Koľko prejde Tesla Model S s nulovým ukazovateľom nabitia batérie?

06.12.2016 00:20

Dánsky youtuber MrFirelakeDK uverejnil na svojom YouTube virálne video, v ktorom chcel ukázať, koľko jeho elektromobil Tesla Model S 85D dokáže prejsť od chvíle, keď sa na prístrojovej doske zobrazí v ...

Produkty 1

HP vyrobilo pre študentov najtenší konvertibilný notebook na svete, ktorý zvládne aj pád z lavice

06.12.2016 00:12

Novinka v portfóliu HP reaguje na zmeny, ku ktorým v školských triedach v súčasnosti dochádza. Čoraz častejšie sa upúšťa od tradičných metód výučby, ktoré sú založené na prednáškach. Naopak, väčšia po ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá