Image
19.11.2019 0 Comments

Zoznámte sa s novou firemnou tlačiarňou plnou inovácií od HP

Spoločnosť HP Inc. oznámila inovácie v rámci tlače, ktoré súčasným digitálnym a mobilným profesionálom ponúkajú jednoduchú integráciu papiera a digitálnych technológií. Aplikácia HP Workpath a HP Command Center umožňujú partnerom a zákazníkom HP vytvárať, riadiť a obsluhovať aplikácie, ktoré podstatne urýchľujú stereotypné firemné procesy - napríklad vyplňovanie vyúčtovania pracovných ciest či digitálnej archivácie dokumentov. Okrem toho HP rozširuje aj svoje portfólio tlačiarní pre formát A3 a zavádza nové bezpečnostné funkcie. 

„Riešenia, ktoré dnes predstavujeme, boli navrhnuté predovšetkým s ohľadom na našich zákazníkov," povedal Tuan Tran, Prezident Imaging, Printing and Solutions, HP Inc. "Tým, že prispôsobujeme tlačiarne potrebám moderného pracoviska, dávame dnešným mobilným a digitálnym profesionálom múdrejšie a viac integrované nástroje, ktoré im umožnia bezpečne a efektívnejšie vykonávať prácu kdekoľvek a kedykoľvek.“ 

Tlačiarenské aplikácie, ktoré urýchľujú a uľahčujú časovo náročné úlohy  

HP Workpath je nová cloudová platforma a vývojový ekosystém, ktorý umožňuje distribútorom tlačiarní, vývojárom a zákazníkom vytvárať aplikácie, ktoré uľahčujú podnikové procesy. Partneri HP môžu teraz ľahko vytvárať nové aplikácie podobné tým, aké poznáme z mobilných telefónov. Majú tiež prístup k existujúcim aplikáciám a môžu ich inštalovať priamo do multifunkčných tlačiarní. Teraz je napríklad možné:

  • Skenovať účtenky a odoslať vyúčtovanie priamo z aplikácie Concur na tlačiarni.
  • Skenovať papierovú faktúru priamo do aplikácie Sage Intacct na tlačiarni, priložiť ju k objednávke a odoslať.
  • Skenovať papierový dokument a pomocou aplikácie v tlačiarni ho uložiť priamo do zdieľaného priečinka Microsoft Teams alebo Google Docs.

V súčasnej dobe je pre HP Workpath viac ako 300 vývojárov a 50 aplikácií, vrátane priemyselných aplikácií pre zdravotníctvo, vzdelávanie a štátnu správu. HP očakáva, že do začiatku roka 2020 bude mať približne 70 aplikácií.

Inštalácia a správa zariadení a aplikácie z jedinej cloudovej platformy

V súčasnej dobe je proces inštalácie zariadenia a softvéru pre MFP tlačiarne náročný na prácu. Pracovníci IT musia ručne konfigurovať každé zariadenie priamo v mieste inštalácie. HP Command Center je cloudová platforma, ktorá poskytovateľom služieb umožňuje spravovať MFP tlačiarne a vzdialene nasadzovať aplikácie HP Workpath. Taktiež partnerom umožňuje konkurovať ponukami, ktoré zahŕňajú funkcie HP Workpath, čím zákazníkom prináša riešenie s vyššou hodnotou.

Rozšírené portfólio zariadení A3 pre výnimočnú kvalitu tlače a brilantné farby

Nový rad tlačiarní HP Color LaserJet Enterprise MFP M776 a HP Color LaserJet Enterprise M856 poskytuje vynikajúci farebný výstup, najmä pre tlač marketingových materiálov a profesionálnych dokumentov. Nový vylepšený režim tlače poskytuje širšiu škálu farieb v obzvlášť živom prevedení a lesku pre vaše dôležité návrhy, brožúry a ďalšie marketingové materiály. Technológia Custom Color Manager od HP navyše presne kalibruje farebný výstup pri ľubovoľnej kombinácií dokumentov a zariadení - bez drahých systémov prispôsobenia farieb.

Spoločnosť HP tiež predstavuje novú tlačiareň HP Color LaserJet Managed E85055, a verziu Managed modelu radu 800. Tieto nové tlačiarne prinášajú nižšie náklady na stránku a funkcie navrhnuté špeciálne pre potreby zmluvných poskytovateľov služieb.

Inovácie v oblasti zabezpečenia zjednodušujú správu fondu tlačiarní

Spoločnosť HP oznámila vylepšenia bezpečnostných funkcií, ktoré zjednodušujú správu zabezpečenia fondu tlačiarní v rámci partnerských kanálov. Security Manager 3.4 s podporou protokolu SCEP (Simple Certificate Enrollment Protocol) teraz poskytuje prístup k širšiemu portfóliu certifikačných autorít a zjednodušuje proces vydávania certifikátov pre zariadenia v rámci fondu. Nová integrácia HP Essential Security Policy pre služby HP Smart Device Services (SDS) navyše umožňuje zákazníkom a partnerským kanálom zvyšovať zabezpečenie celej IT siete.

Dostupnosť

  • Rozšírené portfólio HP MFP je v predaji od 1. novembra 2019.
  • HP Workpath bude k pre HP Premier partnerov, vývojárov aj zákazníkov na celom svete od 22 októbra 2019. HP Command Center bude k dispozícii pre HP Premier partnerov po celom svete na konci roka 2019.
  • Vylepšené funkcie zabezpečenia HP sú už teraz k dispozícii partnerským kanálom HP. Očakáva sa, že podpora SCEP pre HP JetAdvantage Security Manager bude k dispozícii v decembri 2019.
Autor: HP Inc.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Hodina kódu je tu opäť. Učí, ako predchádzať lesným požiarom

09.12.2019 13:06

Hodina kódu, ktorej cieľom je rozvíjať digitálne zručnosti a logické myslenie bude prebiehať aj na Slovensku už piaty raz. V týždni od 9. do 15. decembra si deti, študenti aj dospelí môžu vyskúšať zák ...

Tlačové správy

6 z 10 Slovákov nakupuje online. Najčastejšie kupujeme knihy, najmenej jedlo

09.12.2019 12:19

Slovákov, ktorí nakupujú cez internet, za posledných desať rokov výrazne pribudlo. V roku 2008 zhruba 23 % ľudí, ktorí využívali internet, nakupovalo online. Aktuálne je tento podiel na úrovni 59 %. Z ...

Tlačové správy

Huawei ukázal, ako vyzerá udržateľná budúcnosť IT sektora

09.12.2019 12:14

Úsporné 5G siete či bioplasty v smartfónoch. Technologický líder Huawei bilancuje, ako prispieva k trvalej udržateľnosti IT sektora vďaka svojmu zodpovednému prístupu. V naštartovaných pozitívnych zme ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ACER_122019

Najnovšie videá