Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Advertisement

VOIXATCH: Hybrid telefónu, smart hodiniek a slúchadiel

0

Spoločnosti nás dlho nútili kupovať si nepotrebné výrobky, ktoré robia to isté. Len si zvážte - telefón, hodinky a slúchadlá vám dávajú upozornenia (aj keď rôznymi spôsobmi). Všetky tieto zariadenia umožňujú prístup k hlasovému asistentovi a aj k väčšine vašich dát, ako sú kalendár, zoznam kontaktov, alebo k iným službám. Potrebujeme samostatné zariadenia, ktorých funkcie sa prekrývajú?

Teraz je tu alternatívne zariadenie VOIXATCH, ktoré vcelku rozumne zlučuje tri produkty. Ide o inteligentné hodinky, ktoré prakticky zvládnu všetko, čo robí váš telefón, a odpojiteľnú bluetoothovú náhlavnú súpravu, ktorú môžete používať na uskutočňovanie hovorov a prípadne aj na počúvanie hudby. Výrobca teda spojil hodinky a slúchadlá do jediného produktu, ktorý dokáže prakticky všetko, čo robí váš telefón, bez toho, aby ste ho museli vyberať.

Inteligentné hodinky VOIXATCH sú vybavené LTE a GPS, majú vlastný slot na SIM kartu, hlasového asistenta Google, snímač srdcového rytmu, gyroskop a 48-hodinovú výdrž batérie. Navyše v ich rámčeku je odnímateľný krúžok, ktorý sa premení na bluetoothový headset. Môžete doslova vybrať rámik hodiniek a zavesiť ho okolo ucha. Stačí stlačiť tlačidlo a rámik vyskočí.

Náhlavná súprava  s mikrofónom, reproduktorom a technológiou bluetooth 5.0 funguje okamžite po pripojení, čo vám umožňuje prijímať hovory pomocou smart hodiniek, odosielať hlasové správy ľuďom, počúvať hudbu alebo dokonca používať hlasové povely pre umelú inteligenciu v hodinkách. Odnímateľný headset ponúka trojhodinovú dobu hovoru a nabíja sa vložením do hodiniek.

Navyše zariadenie je kompatibilné s vaším existujúcim smartfónom prostredníctvom aplikácie VOIXATCH, ktorá umožní prístup ku krokomeru, počítadlu kalórií, monitoru srdcovej frekvencie a rôznym témam pre ciferník priamo v telefóne. Okrem toho je VOIXATCH aj odolný proti vode na úrovni IP67. Na zariadenie teraz beží kampaň na Kickstarteri, v rámci ktorej ho môžete získať za 179 dolárov. Dodávky by sa mali začať v júli 2020.

Zdroj: yankodesign.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články
smart hodinky Watch smartfon telefon displej dizajn sluchadla

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať