Tohtoročná virtuálna partnerská konferencia HP Reinvent sa nesie predovšetkým v duchu inovácií

Tlačové správy
0

Spoločnosť HP na každoročnej celosvetovej partnerskej akcii HP Reinvent predstavila rad nových ponúk a iniciatív v oblasti udržateľnosti, ktoré si kladú za cieľ pomôcť partnerom splniť a prekonať meniace sa očakávania zákazníkov. Mottom tohtoročnej akcie je heslo „Amplify our Future Together" (Poďme spoločne rozšíriť naše budúce možnosti). Spoločnosť HP na nej pre prizvaných partnerov pripravila program zameraný na meniace sa prostredie v odbore aj na transformačné trendy, ktoré formujú náš súčasný svet.

Akcia organizovaná členmi najvyššieho vedenia spoločnosti HP vrátane prezidenta a generálneho riaditeľa Enrique Loresa a Chief Commercial Officer Christopha Schella sa venuje širokej škále tém vrátane meniacej sa zákazníckej cesty a digitálnej transformácie, narastajúcej úlohy samospotrebiteľov, budúcnosti vzdelávania a práce či kybernetickej bezpečnosti v novom normále. Vyzýva partnerov, aby sa pripojili k dlhodobému záväzku spoločnosti HP, týkajúcemu sa trvalo udržateľného vplyvu a rovnosti medzi ľuďmi.

Medzi ďalších významných hostí patria aj CEO spoločnosti Mastercard Ajay Banga, šéfredaktorka Fast Company Stephanie Mehta, spoluzakladateľ a predseda predstavenstva spoločnosti IMAGINE Paul Polman, spisovateľ a podnikateľ Bonin Bough, CEO spoločnosti Zuora Tien Tzuoo alebo námestník amerického ministerstva vnútra pre informácie a bezpečnosť Bob Bigman.

Kľúčom k inováciám je porozumenie našim zákazníkom - schopnosť posúvať technológie na hranicu možností a vytvárať nové nápadité riešenia zamerané na uspokojovanie potrieb zákazníkov v novom normále," uviedol Christoph Schell, Chief Commercial Officer spoločnosti HP. "Sily formujúce náš svet a spôsob, akým dnes podnikáme, sa dramaticky zmenili. Spolu s našimi partnermi musíme udať kurz smerom k budúcnosti, v ktorej pre nás nebudú určujúce obyčajné produkty, ktoré sa nám podarí predať, ale aj výsledky, ktorých dosiahnutie umožníme."

Zdokonalené PC riešenia umožňujúce nové spôsoby práce

Premena spôsobu našej práce sa mimoriadne zrýchlila a za iba niekoľko mesiacov prebehla transformácia, ktorá by inak trvala roky. Zamestnanci rýchlo prešli na prácu z domova, veľké i malé podniky sa predháňali v tom, ako preniesť fyzické transakcie, interakcie a pracovné postupy do digitálneho sveta. Študenti a učitelia sa prispôsobili online výučbe. Keďže sa hybridné organizácie a pracoviská stávajú novým štandardom, IT oddelenia sa zameriavajú na stratégiu, v ktorej by zamestnancom pracujúcim na diaľku umožnili pracovať s čo najvyššou produktivitou, zostať v spojení s ostatnými a pritom zachovať čo najvyššiu bezpečnosť.

V reakcii na túto novú realitu spoločnosť HP predstavila rad vylepšených počítačových riešení, určených pre nasadenie v pestrej škále rýchlo sa meniacich pracovných prostredí, ktoré poskytujú flexibilitu partnerom i zákazníkom všetkého druhu. Medzi novo uvádzané inovácie v oblasti PC patrí:

 • HP ProBook 635 Aero G7, najľahší notebook pre komerčné využitie na platforme AMD na svete
 • Rady HP ProBook 600 G8 a 400 G8 PC určené pre odborníkov v rastúcich firmách
 • Rad HP EliteDesk 805 G6 navrhnutý tak, aby spĺňal požiadavky na multitasking v priebehu pracovného dňa
 • Rad HP ProDesk 405 G6 s najnovšími procesormi radu AMD Ryzen™ PRO
 • Dotykový monitor HP E24t G4 s integrovanou technológiou in-cell s rýchlou odozvou
 • Konferenčné monitory HP E24d a E27d optimalizované pre virtuálnu spoluprácu
 • Služba HP Business Boost: kompletné balíčky hardvéru pre osobné systémy a tlač vrátane služieb, optimalizované pre malé a stredné podniky
 • Aktualizácie ako súčasť programu ponuky zariadenia HP ako služby (Device as a Service)

Prepracované tlačové riešenia prinášajú hodnotu, jednoduchosť a efektivitu

Prechod k práci na diaľku s pracovníkmi rozptýlenými mimo kancelárie urýchlil úsilie mnohých spoločností o zabezpečenie vzdialenej správy a digitalizáciu pracovných postupov. S neustálym vývojom nákupného správania zákazníkov sa všetci - od veľkých korporácií cez štátnu správu po malé a stredné podniky vrátane jednotlivých pracovníkov - museli prispôsobiť novému pracovnému prostrediu a digitálnym spôsobom podnikania.

V reakcii na túto meniacu sa dynamiku uviedla spoločnosť HP na trh nové tlačiarne, služby a riešenia, optimalizované pre nové spôsoby práce, nové spôsoby riadenia aj nové spôsoby nákupu.

Medzi inovačné novinky pre tlač patrí:

 • Rad HP LaserJet Enterprise 400, najmenší z kategórie firemných tlačiarní HP
 • Portfólio HP DesignJet pre oblasť architektúry a výstavby aj pre prácu z domova
 • Cloudové riešenie Document Workflow pre zjednodušenie toku informácií z papierovej do digitálnej podoby
 • Nástroj Fleet Onboarding umožňujúci partnerom rýchlo implementovať systém HP Workpath vo všetkých firemných tlačiarňach
 • Rozšírenie predplatených balíčkov služieb zameraných na tonery

Výzva k zmysluplným zmenám v diverzifikácii IT ekosystému

Odhodlanie spoločnosti HP na dosiahnutie trvalo udržateľného vplyvu je už dlho neoddeliteľnou súčasťou jej obchodnej stratégie a činnosti. Pre nový partnerský program spoločnosti HP, ktorý bude pod názvom Amplify spustený 1. novembra, spoločnosť HP vydala výzvu svojim partnerom, aby sa pripojili k úsiliu o dosiahnutie zmysluplnej zmeny naprieč globálnym IT priemyslom, postavenom na troch pilieroch trvalo udržateľného vplyvu, ktorými sú ľudia, planéta a komunita - s dôrazom na rasovú a rodovú rovnosť.

Program HP Amplify Impact je prvým programom svojho druhu, určený na hodnotenie a školenie partnerov. Súčasťou programu sú nástroje a zdroje, pomocou ktorých môžu partneri identifikovať potenciálne nedostatky svojich zamýšľaných cieľov a získať návod k tomu, ako tieto ciele dosiahnuť. Uznanie partnerov prebehne formou každoročnej certifikácie a ocenenia. Spoločnosť si stanovila ambiciózny cieľ - zapojiť do roku 2025 do tohto dobrovoľného programu aspoň 50 % svojich globálnych partnerov.

O akcii HP Reinvent

Spoločnosť HP vyzvala svojich partnerov na „spoločné rozšírenie našich budúcich možností" na virtuálnej akcii nazvanej „Amplify our Future Together", ktorej program sa zameriava na transformačné trendy a inovácie, formujúce náš svet. Partneri z celého sveta sa pripoja k vysielaniu a priamo z pracovnej plochy svojich počítačov budú mať k dispozícii širokú škálu dynamického obsahu na vyžiadanie a podcastov na stiahnutie. Medzi tematické sekcie na vyžiadanie počas akcie HP Reinvent patrí:

 

Nové globálne usporiadanie

Čo rieši CEO

Nová tvár kapitalizmu

Zmysluplný zisk

Prezentácia inovacií

Rast prostredníctvom digitalizácie

Stratégia pre osobné systémy

Stratégia pre tlačové riešenia

Budúcnosť práce

 

Budúcnosť vzdelávania

Budúcnosť predaja

Budúcnosť elektronického obchodu

Predaj so službami

Stratégie partnerského predaja

Pandémia kybernetických hrozieb

Personalizácia a priemyselná stratégia

 

HP

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať