Image
10.10.2019 0 Comments

Tile ponúka nové sledovače na peňaženku, bicykel či notebook

Spoločnosť Tile, známa svojimi sledovacími príveskami na kľúče a batožinu, má ambície sledovať aj viac vecí. Jej nové zariadenie Tile Slim vo veľkosti kreditnej karty je určené na sledovanie peňaženky, zatiaľ čo Tile Sticker v tvare kotúča sa môže prilepiť na notebooky, diaľkové ovládače televízorov, skejtbordy a bicykle. Takisto rady na sledovanie kľúčov Mate a Pro boli aktualizované o nové modely.

Obzvlášť Tile Slim za 29,99 USD je skvelý jednoduchý doplnok a má tú správnu veľkosť, aby sa dal vložiť do peňaženky. Je trochu tichší ako štandardné sledovače Tile Mate, ale dosť hlasný na to, aby ste ho počuli, aj keď je na dne nabalenej tašky.

Zariadenie Tile Sticker, ktoré sa dodáva v balíku s dvoma kusmi za 39,99 USD (štvorbalenie je za 59,99 USD), si môžete prilepiť napríklad na bicykel, ale je dobré pripevniť ho ešte lepiacou páskou, aby ste si boli istí, že neodpadne. Keby sa tak predsa len stalo, mohli by ste ho pomocou aplikácie znova nájsť.

Na notebooku drží Tile Sticker oveľa lepšie, dokonca je niekedy problém odstrániť ho. Po jeho odstránení však na povrchu notebooku nezostanú nijaké stopy. Ak si budete chcieť nálepku prilepiť na iné zariadenie, Tile plánuje predaj náhradných lepiacich pások prostredníctvom svojich webových stránok.

Na rozdiel od Tile Mate a Tile Pro trackery Tile Slim a Tile Sticker používajú nevyberateľné batérie, čo znamená, že keď im „dôjde šťava“, zariadenia sa v podstate stanú zbytočnými. Trojročná výdrž batérie, sľubovaná výrobcom, je však dobrá hodnota vzhľadom na relatívne prijateľné ceny trackerov. Zariadenia sú odolné proti vode na úrovni krytia IPX7, čo znamená, že znesú úplné ponorenie do vody až na 30 minút. Spoločnosť Tile takisto uviedla, že všetky jej produkty sú na 99,9 % recyklovateľné prostredníctvom zariadení na recykláciu elektroodpadu.

Všetky zariadenia disponujú štandardnou súpravou funkcií Tile. Sú vybavené tlačidlom na spárovanie a podporujú funkciu Community Find, ktorá umožňuje sledovanie na väčšej ploche pomocou telefónov iných používateľov Tile, ktoré môžu oznámiť lokalitu trackera, ak sa nachádza v dosahu ich pripojenia bluetooth.

Zdroj: theverge.com

Zobrazit Galériu
Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Bezpečnosť

Bezpečný chod vášho podnikania vďaka Schneider Electric Easy UPS 3S

09.12.2019 00:00

Špeciálny projekt Ochrana citlivých dáta a informačných systémov pred prerušením napájania dnes nie je len otázkou pre IT sektor. V prostredí automatizácie ale aj maloobchodu sa nachádzajú  citlivé s ...

Bezpečnosť

Firma vyrábajúca domové zvončeky s kamerou poskytovala polícii obrazový záznam o chodcoch na ulici

05.12.2019 00:10

Dohliadacia spoločnosť Ring, ktorá je vo vlastníctve Amazonu, poskytovala orgánom činným v trestnom konaní tepelnú mapu, ktorá umožňuje polícii vidieť všetky zariadenia Ring nainštalované v danej obla ...

Bezpečnosť

Americká armáda chce mať do roku 2050 vojakov-kyborgov

04.12.2019 00:20

Veliteľstvo americkej armády vydalo tento mesiac štúdiu venujúcu sa rozvoju bojových schopností vojakov, v ktorej sa uvádza, že zlepšenie uší, očí, mozgu a svalov je „technicky uskutočniteľné do roku ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ACER_122019

Najnovšie videá