Image
14.5.2019 0 Comments

TULIP sa rozširuje o nový modul Benefity

Cloudová služba TULIP pridáva k svojmu zamestnaneckému portálu ďalší HR modul – Benefity. „Vychádzame v ústrety našim klientom, ktorí si Benefity vyžiadali ako ďalšiu funkciu v systéme a zároveň sme tým vyriešili administratívu okolo legislatívnej zmeny súvisiacej s rekreačnými poukazmi“, hovorí Viktor Mečiar, výkonný riaditeľ TULIP Solutions.

Modul Benefity vznikol na podnet klientov spoločnosti, ktorí už využívajú TULIP a nechcú kvôli benefitom využívať ďalší firemný systém. Na evidenciu benefitov totiž existujú na trhu viaceré riešenia. „Nejdeme zaplátať nejakú dieru. Uvedomujeme si, že sú tu riešenia, ktoré sa zameriavajú výlučne na benefity. My ponúkame jednoduchý a prehľadný nástroj na evidenciu firemných benefitov. Nielen pre našich existujúcich klientov, ale aj nové firmy, ktoré potrebujú zamestnanecký portál s takouto funkciou“, zdôvodňuje Viktor Mečiar.

TULIP portál ponúka modul, v ktorom poskytnete zamestnancom zoznam dostupných benefitov. Tieto môžu byť:

  • Textové – čisto informačné, neobsahujú žiadne prihlasovanie ani schvaľovací proces
  • Benefity bez workflow – zamestnanec ich vyžiada v systéme, nepodliehajú schvaľovaniu
  • Benefit s workflow -  zamestnanec ich vyžiada v systéme, HR rieši samostatne a prioritne a podliehajú schvaľovaciemu procesu, nastavenému podľa klientových požiadaviek.

Jednotlivé benefity, podmienky dostupnosti pre konkrétnych zamestnancov, sledovanie čerpania a ďalšie možnosti sa nastavujú individuálne s každým klientom podľa jeho potrieb. Samozrejmosťou je prehľadná zostava pre personalistu, resp. správcu benefitov vo firme.

TULIP má tak popri dochádzkovom systéme, module vyúčtovania služobných ciest a správe a vyťažovaní faktúr ďalší modul, ktorý uľahčuje firmám život, zrýchľuje a automatizuje ich procesy.

Zobrazit Galériu
Autor: TULIP

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Tlačové správy

YouTube Music a YouTube Premium prichádzajú na Slovensko

17.07.2019 14:18

Od dnešného dňa uvádza spoločnosť Google na Slovensku novú hudobnú službu s názvom YouTube Music. Hudbu a hudobné videá z videoplatformy YouTube tak bude možné v rámci mesačného predplatného počúvať a ...

Tlačové správy

RECfruit 2019 ponúka mladým kreatívcom viac času

17.07.2019 11:23

Všetci video tvorcovia, ktorí to s termínom ukončenia nestíhajú, si môžu vydýchnuť. Súťaž RECfruit opäť dáva talentovaným ľuďom možnosť dopracovať svoje videá a predlžuje deadline súťaže na 31. júl 20 ...

Tlačové správy

Úspešný model podpory inovatívnych projektov na TUKE 9. kolo súťaže startupov

11.07.2019 14:26

Dňa 27.06.2019 sa v priestoroch UVP TECHNICOM konalo už 9. kolo súťaže inovatívnych nápadov – startupov “ Máš nápad? Prezentuj svoj startup!”, ktorú vyhlasuje dvakrát ročne rektor Technickej univerzit ...

q

Žiadne komentáre

Videá