Image
14.5.2019 0 Comments

TULIP sa rozširuje o nový modul Benefity

Cloudová služba TULIP pridáva k svojmu zamestnaneckému portálu ďalší HR modul – Benefity. „Vychádzame v ústrety našim klientom, ktorí si Benefity vyžiadali ako ďalšiu funkciu v systéme a zároveň sme tým vyriešili administratívu okolo legislatívnej zmeny súvisiacej s rekreačnými poukazmi“, hovorí Viktor Mečiar, výkonný riaditeľ TULIP Solutions.

Modul Benefity vznikol na podnet klientov spoločnosti, ktorí už využívajú TULIP a nechcú kvôli benefitom využívať ďalší firemný systém. Na evidenciu benefitov totiž existujú na trhu viaceré riešenia. „Nejdeme zaplátať nejakú dieru. Uvedomujeme si, že sú tu riešenia, ktoré sa zameriavajú výlučne na benefity. My ponúkame jednoduchý a prehľadný nástroj na evidenciu firemných benefitov. Nielen pre našich existujúcich klientov, ale aj nové firmy, ktoré potrebujú zamestnanecký portál s takouto funkciou“, zdôvodňuje Viktor Mečiar.

TULIP portál ponúka modul, v ktorom poskytnete zamestnancom zoznam dostupných benefitov. Tieto môžu byť:

  • Textové – čisto informačné, neobsahujú žiadne prihlasovanie ani schvaľovací proces
  • Benefity bez workflow – zamestnanec ich vyžiada v systéme, nepodliehajú schvaľovaniu
  • Benefit s workflow -  zamestnanec ich vyžiada v systéme, HR rieši samostatne a prioritne a podliehajú schvaľovaciemu procesu, nastavenému podľa klientových požiadaviek.

Jednotlivé benefity, podmienky dostupnosti pre konkrétnych zamestnancov, sledovanie čerpania a ďalšie možnosti sa nastavujú individuálne s každým klientom podľa jeho potrieb. Samozrejmosťou je prehľadná zostava pre personalistu, resp. správcu benefitov vo firme.

TULIP má tak popri dochádzkovom systéme, module vyúčtovania služobných ciest a správe a vyťažovaní faktúr ďalší modul, ktorý uľahčuje firmám život, zrýchľuje a automatizuje ich procesy.

Zobrazit Galériu
Autor: TULIP

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Tlačové správy

Spoločnosť Nikon uvádza firmvér verzie 2.0 pre fotoaparáty Nikon Z 7 a Nikon Z 6

17.05.2019 15:51

Spoločnosť Nikon dnes oznámila uvedenie firmvéru verzie 2.0, ktorý ďalej zvyšuje výkonnosť jej plnoformátových fotoaparátov mirrorless Nikon Z 7 a Nikon Z 6. Nasledujúce hlavné funkcie zahrnuté v akt ...

Tlačové správy

7 tipov na superpotraviny

17.05.2019 13:48

Superpotraviny sú aktuálne modernou témou. Aká je pravda o superpotravinách a sú to predovšetkým exotické plodiny alebo ich nájdeme aj u nás doma? Prečítajte si našich 7 tipov na známe i menej známe s ...

Tlačové správy

Košickí študenti sa budú učiť anatómiu vo virtuálnej realite

17.05.2019 13:34

To, čo sa dosiaľ učili len z obrázkov v učebniciach a textov kníh, to teraz pochopia oveľa rýchlejšie vo virtuálnej realite. Žiaci Strednej zdravotníckej školy na Kukučínovej ulici v Košiciach sa budú ...

q

Žiadne komentáre

ITAPA 2019

Videá

Cyber Central Malware Analysis Training


PC forum button