Image
28.2.2017 0 Comments

Sygic predstavuje na MWC novú funkciu Ceny pohonných hmôt pre Sygic Car Navigation

Aplikácia Car Navigation od spoločnosti Sygic, ktorej aplikáciám dôveruje viac ako 150 miliónov používateľov na celom svete, dnes získava novú funkciu, ktorá používateľom umožňuje v reálnom čase sledovať ceny pohonných hmôt.

Nová funkcia Ceny pohonných hmôt je oddnes k dispozícii pre špičkovú aplikáciu Sygic Car Navigation pre technológiu MirrorLink 1.1, aplikáciu Jaguar a Land Rover InControl™ a HondaLink. Je optimalizovaná, aby dokonale fungovala aj s dotykovým displejom AppLink od spoločnosti Ford prostredníctvom jej novo predstavenej technológie Smart Device Link (SDL), ktorá bude prezentovaná na výstave Mobile World Congress v stánku spoločnosti Ford v hale 1.

Používatelia budú mať prístup k aktuálnym cenám pohonných hmôt poskytovaným spoločnosťou Oil Price Information Service (OPIS), ktoré sa budú zobrazovať priamo z aplikácie Sygic Car Navigation na dotykovej obrazovke vozidla, vďaka čomu môžu používatelia neustále sledovať cestu a mať ruky na volante.

„Nová funkcia Ceny pohonných hmôt umožní používateľom pozornejšie sledovať spotrebu paliva a nájsť najlacnejšiu možnosť v okolí. Vďaka konektivite, ktorú Car Navigation ponúka, môžu vodiči využívať to najlepšie zo sveta smartfónov a automobilového priemyslu. Prepojenie našej aplikácie umožňuje používateľom si naplno užívať jej funkcie na obrazovke vozidiel,“ zdôraznil Peter Schubert, Automotive Director spoločnosti Sygic.

Sygic ponúka najpokročilejšie navigačné riešenia na svete, ktorým už dôveruje viac ako 150 miliónov ľudí a môže sa pýšiť celosvetovým pokrytím – je k dispozícii vo viac ako 200 krajinách a je lokalizovaná do viac ako 40 jazykov. Aplikácia Car Navigation od spoločnosti Sygic je špeciálne navrhnutá, aby prepájala telefón s vozidlom a využíva pokročilé navigačné technológie, vďaka čomu poskytuje používateľom prístup k širokej škále noriem umožňujúcich využitie smartfónov v automobilovom priemysle.

Ďalšie informácie získate na adrese www.sygic.com/car-navigation.

Zobrazit Galériu
Autor: Sygic

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Tlačové správy

Canon je jednotkou na celosvetovom trhu digitálnych fotoaparátov s výmennými objektívmi už 17 rokov

27.03.2020 11:48

Spoločnosť Canon s hrdosťou oznamuje, že jej digitálne fotoaparáty s výmennými objektívmi (digitálne zrkadlovky a systémové kompakty) si už 17. rok po sebe udržali najvyšší podiel na svetovom trhu[1]. ...

Tlačové správy

MIMORIADNY BALÍK POMOCI OD SLOVENSKEJ SPORITEĽNE: garancia účtov zadarmo a milión eur na boj s koronavírusom

27.03.2020 11:46

Slovenská sporiteľňa prijíma vzhľadom na aktuálnu situáciu mimoriadne opatrenia, aby minimalizovala negatívny dopad súčasnej krízy na životy svojich klientov a pomohla Slovensku v boji s koronavírusom ...

Tlačové správy

Výrobky z 3D tlače pomôžu proti koronavírusu

27.03.2020 11:42

Technológia 3D tlače sa stáva dôležitým pomocníkom v boji proti nákaze novým typom koronavírusu. Spoločnosť HP Inc. so svojimi globálnymi partnermi pracuje na zjednodušení výroby potrebných pomôcok. P ...

Žiadne komentáre

ACER_032020

Videá