Image
28.2.2017 0 Comments

Sygic predstavuje na MWC novú funkciu Ceny pohonných hmôt pre Sygic Car Navigation

Aplikácia Car Navigation od spoločnosti Sygic, ktorej aplikáciám dôveruje viac ako 150 miliónov používateľov na celom svete, dnes získava novú funkciu, ktorá používateľom umožňuje v reálnom čase sledovať ceny pohonných hmôt.

Nová funkcia Ceny pohonných hmôt je oddnes k dispozícii pre špičkovú aplikáciu Sygic Car Navigation pre technológiu MirrorLink 1.1, aplikáciu Jaguar a Land Rover InControl™ a HondaLink. Je optimalizovaná, aby dokonale fungovala aj s dotykovým displejom AppLink od spoločnosti Ford prostredníctvom jej novo predstavenej technológie Smart Device Link (SDL), ktorá bude prezentovaná na výstave Mobile World Congress v stánku spoločnosti Ford v hale 1.

Používatelia budú mať prístup k aktuálnym cenám pohonných hmôt poskytovaným spoločnosťou Oil Price Information Service (OPIS), ktoré sa budú zobrazovať priamo z aplikácie Sygic Car Navigation na dotykovej obrazovke vozidla, vďaka čomu môžu používatelia neustále sledovať cestu a mať ruky na volante.

„Nová funkcia Ceny pohonných hmôt umožní používateľom pozornejšie sledovať spotrebu paliva a nájsť najlacnejšiu možnosť v okolí. Vďaka konektivite, ktorú Car Navigation ponúka, môžu vodiči využívať to najlepšie zo sveta smartfónov a automobilového priemyslu. Prepojenie našej aplikácie umožňuje používateľom si naplno užívať jej funkcie na obrazovke vozidiel,“ zdôraznil Peter Schubert, Automotive Director spoločnosti Sygic.

Sygic ponúka najpokročilejšie navigačné riešenia na svete, ktorým už dôveruje viac ako 150 miliónov ľudí a môže sa pýšiť celosvetovým pokrytím – je k dispozícii vo viac ako 200 krajinách a je lokalizovaná do viac ako 40 jazykov. Aplikácia Car Navigation od spoločnosti Sygic je špeciálne navrhnutá, aby prepájala telefón s vozidlom a využíva pokročilé navigačné technológie, vďaka čomu poskytuje používateľom prístup k širokej škále noriem umožňujúcich využitie smartfónov v automobilovom priemysle.

Ďalšie informácie získate na adrese www.sygic.com/car-navigation.

Zobrazit Galériu
Autor: Sygic

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Tlačové správy

Nová Xperia™ L4 od spoločnosti Sony rozširuje svoj dostupnejší rad telefónov „L“

20.02.2020 14:55

Spoločnosť Sony dnes predstavuje Xperiu L4 – model, ktorý dopĺňa dostupnejší rad telefónov a rozširuje portfólio smartfónov zameraných na počúvanie hudby, sledovanie videí a ďalšej zábavy. Širokouhl ...

Tlačové správy

CZ: Podpora Cyberpunk 2077 v službe GeForce NOW už v deň vydania

20.02.2020 14:51

Už nyní je možné si od vývojářů CD PROJEKT RED zahrát ve službě GeForce NOW legendární sérii Witcher a zkrátit si tak čekání na jednu z nejočekávanějších her letošního roku. Fanoušci také mohou soutěž ...

Tlačové správy

Nové kupé Mercedes-AMG GLE 63 4MATIC+: spája eleganciu s dynamickým prejavom

20.02.2020 13:31

Elegantné a elektrifikované kupé s mimoriadnou agilnosťou a jazdnou dynamikou, “štvorkolka”, ktorá dosahuje skvelú trakciu a ponúka vynikajúci komfort na každý deň: nové kupé Mercedes-AMG GLE 63 (S) 4 ...

Žiadne komentáre

itSMF 2020

Videá