Image
19.9.2019 0 Comments

Správa KuppingerCole Analysts Executive View: ESET je top vo výkone

BRATISLAVA – ESET, globálny líder v kybernetickej bezpečnosti, bol v správe KuppingerCole ESET Executive View opísaný ako „top performer“. Správa analyzuje riešenie pre firemnú bezpečnosť ESET Endpoint Security a opisuje jeho silné stránky a robustné antimalvérové vlastnosti.

KuppingerCole Analysts je nezávislá medzinárodná analytická organizácia, ktorá podporuje firmy, firemných používateľov, integrátorov a výrobcov softvéru v prekonávaní ich taktických a strategických výziev. Poskytuje neutrálne konzultácie a jej správy sú založené na pokročilých vedomostiach a znalostiach svojich analytikov.

Správa hodnotí vlastnosti a silné stránky riešenia ESET Endpoint Security, napríklad Ochranu pred sieťovými útokmi, technológiu Anti-Stealth a taktiež schopnosť ESETu detegovať bezsúborový malvér pomocou funkcie Pokročilej kontroly pamäte. Vírusy a škodlivý kód sa neustále vyvíjajú a pokročilé vlastnosti ESETu pracujú na tom, aby chránili používateľa pred všetkými možnými hrozbami. Globálna sieť technickej podpory je neoddeliteľnou súčasťou ESET riešení a správa KuppingerCole zvýrazňuje hodnotu služby ESET Threat Intelligence pri poskytovaní dodatočných bezpečnostných analýz a výskumu v oblasti IT bezpečnosti.

KuppingerCole tiež uvádza vzácnu technickú schopnosť dokázať skenovať obsah UEFI (Unified Extensible Firmware Interface), vďaka čomu bol ESET prvým bezpečnostným výrobcom, ktorý dokázal v roku 2017 zachytiť LoJax UEFI rootkit. To len zvýrazňuje pozíciu spoločnosti ESET ako kľúčového hráča a priekopníka v oblasti pokročilých riešení kybernetickej ochrany.

Správa označuje ESET Endpoint Security ako „riešenie bohaté na vlastnosti“ a uznáva dlhodobé skúsenosti ESETu v poskytovaní pokročilých „interception & execution“ techník spolu s aktívnym používaním strojového učenia vo svojich produktoch od roku 1998. Medzi ďalšie silné vlastnosti zvýraznené v správe patrí podpora širokého spektra operačných systémov, konzistentne silné výsledky v nezávislých testoch a využívanie pokročilých algoritmov na detekciu škodlivého správania v kóde.

„V spoločnosti ESET sme hrdí na to, že firmám poskytujeme špičkové bezpečnostné riešenia a táto certifikácia je toho odrazom. Sme veľmi hrdí na to, že za naše pokročilé riešenia kontinuálne získavame uznanie od špičkových analytikov. Prostredie digitálnych hrozieb sa neustále vyvíja a mení, a je preto nevyhnutné, aby boli organizácie a ich systémy adekvátne chránené. Správy ako KuppingerCole Executive View majú zásadný význam v tom, že sa v ich očiach musíme zodpovedať vysokým štandardom, ktoré stanovujeme pre naše vlastné riešenia a pre naše vlastné odhodlanie udržiavať firmy a ich údaje v bezpečí po celom svete,“ hovorí Ignacio Sbampato, obchodný riaditeľ spoločnosti ESET.

Viac informácií o hodnotenom produkte nájdete na stránke riešenia ESET Endpoint Security.

O spoločnosti ESET
Spoločnosť ESET už vyše 30 rokov vyvíja popredný bezpečnostný softvér pre firmy i domácich používateľov na celom svete. Vďaka riešeniam chrániacim koncové a mobilné zariadenia, servery, šifrovaniu a dvojfaktorovej autentifikácii umožňuje firmám a organizáciám využívať plný potenciál ich technológií. ESET drží rekord v počte VB100 ocenení, ktoré udeľuje britský Virus Bulletin, vysoko-rešpektovaná nezávislá testovacia organizácia. Týždenník Trend ocenil ESET šesťkrát titulom Firma roka.

ESET sídli v Bratislave, regionálne pobočky má v Prahe, ČR; Jene, Mníchove, Nemecko; Bournemouthe, Veľká Británia; San Diegu, USA; Toronte, Kanada; Buenos Aires, Argentína; Sydney, Austrália, Singapure a japonskom Tokiu. Výskumné a vývojové centrá sú okrem Bratislavy, Košíc, Žiliny, Prahy a Brna aj v poľskom Krakove, britskom Tauntone, kanadskom Montreale a rumunskom Jasy. ESET má zastúpenie vo viac ako 200 krajinách a územiach sveta.

Autor: ESET

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

IvankaNet je ďalšou akvizíciou Slovanetu

22.10.2019 23:55

Novým partnerom a vlastníkom spoločnosti IvankaNet Home, s.r.o. a jej internetovej siete sa od októbra 2019 stáva telekomunikačná spoločnosť Slovanet. IvankaNet je poskytovateľ najmä bezdrôtového Wi-F ...

Tlačové správy

CZ: Philips TV predstavuje dve nové rady OLED+

22.10.2019 23:43

Společnost TP Vision, výrobce televizorů Philips, na veletrhu IFA 2019 představila dva nové modely OLED+, které se mohou pochlubit bezkonkurenčním zvukem od legendární britské společnosti Bowers & ...

Tlačové správy

Atos ponúka riešenie, ktoré zjednodušuje prihlasovanie a zvyšuje bezpečnosť

21.10.2019 14:53

Počítač, e-mailová schránka, firemné aplikácie. Koľkokrát sa každé ráno prihlasujete vy? Heslá sa medzi zamestnancami netešia veľkej popularite, najmä ak sú pri ich vytváraní viazaní pravidlami ako je ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA_2019

Najnovšie videá

Dgitalna medicina
MANDAYIT 2019