Image
28.2.2020 1 Comments

Splňte si sen a začnite inštalovať alarmy. Certifikované školenie v Košiciach!

Špeciálny projekt

Chceli by ste začať montovať alarmy od overeného českého výrobcu Jablotron? Uvažujete nad tým, že by ste sa tým začali živiť? Teraz máte unikátnu možnosť! Jablotron v Košiciach pripravuje školenie pre začiatočníkov. Certifikovaný seminár sa uskutoční v termíne 16. a 17. 3. 2020 v Košiciach.

Dátum: od 16. 3. 2020 do 17. 3. 2020

Čas: od 08.00 h do 17.00 h

Mesto/obec: Hotel Košice hotel, Moldavská cesta II. 51/2414, Košice, 040 11

Školenie je určené všetkým, ktorých baví elektrotechnika a reálna inštalácia prestížneho systému. Týmto dvojdňovým školením sa môžete stať certifikovaným špecialistom značky Jablotron. Môžete sa podieľať na zaujímavých montážach vo svojom okolí a pomáhať ľuďom zabezpečiť domov či firmu. Máte na dosah splniť si svoj detský sen alebo jednoducho rozšíriť svoje doterajšie možnosti podnikania.

Samotné školenie pozostáva z dvoch dní, nabitých informáciami a ukážkami z praxe. Získate tak ucelený prehľad o jednotlivých komponentoch, montáži, ako aj riešení praktických problémov. Odborníci vám vysvetlia všetky potrebné pojmy, nevyhnutnú legislatívu, obchodné podmienky a princípy doplnené o skúsenosti z praxe. Druhý deň školenia uvidíte názornú ukážku inštalácie alarmu a nástroje, pomocou ktorých Jablotron uľahčuje život svojim montérom pri predaji a inštalácii. Kurz prebieha formou interaktívnej prezentácie, pri ktorej vám skúsený lektor odovzdá bohaté skúsenosti z praxe, dá priestor pre všetky vaše otázky a súčasne vám predvedie názorné ukážky inštalácie. Na konci seminára môžete získať certifikát, ktorý vás oprávňuje nielen k montáži alarmu, ale je tiež kľúčom k zázemiu a podpore od Jablotronu. Certifikovaným partnerom totiž Jablotron poskytuje bezkonkurenčné výhody, o ktorých sa dozviete na školení.

Školenie je určené elektrotechnikom, elektrikárom, IT technikom, technikom z oblasti telekomunikácií, projektantom, záujemcom o rozšírenie možnosti podnikania.

Najbližšie semináre sa uskutočnia:

16. - 17. 3. 2020 v Košiciach

29. – 30. 4. 2020 v Žiline

26. – 27. 5 v Nitre

Prihlásiť sa môžete prostredníctvom online webovej prihlášky na stránke.

Zobrazit Galériu
Autor: Jablotron

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Bezpečnosť

Snowden varuje: Stav sledovania, ktorý teraz zavádzame, pretrvá aj po koronavíruse

27.03.2020 00:10

Vlády na celom svete nasadzujú opatrenia využívajúce technológie na boj proti šíreniu koronavírusu. No Edward Snowden, bývalý spolupracovník CIA, ktorého úniky odkryli množstvo špionážnych metód v USA ...

Bezpečnosť

Európa chce sledovať polohu smartfónov, respektíve pohyb nosičov vírusu

25.03.2020 00:20

Niekoľko európskych krajín (napr. Británia, Nemecko a Taliansko) zvažuje použitie účinných, avšak súkromie obmedzujúcich nástrojov na boj proti pandémii koronavírusu. Ide o aplikácie, ktoré používajú ...

Bezpečnosť

Dron, ktorý by mohol úplne zmeniť americkú vojenskú stratégiu

20.03.2020 00:15

Kratos XQ-58A Valkyrie je bezpilotné experimentálne bojové lietadlo, ktoré sa dá ťažko zistiť na radare a mohlo by byť priamo spojené so stíhačkou F-35 prostredníctvom šifrovaného dátového spojenia, p ...

1 Comments

  1. fetaci z redakcie, splnte si sen a chodte instalovat alarmy namiesto pisania nadpisov reakcia na: Splňte si sen a začnite inštalovať alarmy. Certifikované školenie v Košiciach!
    28.2.2020 01:02
    fetaci z redakcie, splnte si sen a chodte instalovat alarmy namiesto pisania nadpisov
    Reagovať

ACER_032020

Videá