Image
7.12.2018 0 Comments

Smartfóny Pixel 3 dostanú funkciu prepisu hovorov. Pomôže to odfiltrovať „agentov s teplou vodou“...

Funkcia Call screen je jeden z najpôsobivejších prínosov smartfónov Pixel 3. Umožňuje totiž odfiltrovať spamové hovory. A zavedením novej vlastnosti sa ešte zlepší.

Call Screen používa Asistenta Google na odpovedanie na prichádzajúce hovory. Môžete ho aktivovať voľbou „screen call”, ktorá sa zobrazí vždy, keď niekto volá. Po aktivácii Call Screen sa Asistent Google spýta volajúceho na účel telefonického hovoru. Používateľ potom môže hneď vidieť prepis toho, čo volajúci hovorí. Podľa toho sa rozhodne, či hovor prijme, alebo v prípade spamového hovoru ho zablokuje.

Na zlepšenie tejto funkcie teraz Google začal používať novú možnosť prepisov pre Call Screen. Prepisy zmiznú po skončení hovoru, ale vďaka novej funkcii si ich používatelia budú môcť uložiť a použiť ich, keď si budú želať.

Ak chcete získať prístup k uloženým prepisom Call Screen, musíte prejsť na kartu Recents v aplikácii telefónu, vybrať volanie, na ktoré sa chcete pozrieť, a následne zvoliť Call Details (Detaily hovoru). Potom by ste mali vidieť možnosť See Transcript (Pozrieť prepis).

Účelom funkcie Call Screen je zabrániť plytvaniu času prijatím hovorov z neznámych čísel. Uložené prepisy umožnia používateľom pohľad späť, aby si mohli pripomenúť, či urobili správnu voľbu pri odpovedi na hovor.

Funkcia je zatiaľ dostupná len pre telefóny Pixel 3 a Pixel 3 XL a len v USA, aj keď Google sľúbil, že v budúcnosti bude k dispozícii aj pre ďalšie krajiny a jazyky.

Zdroj: digitaltrends.comtechcrunch.com

 

Zobrazit Galériu
Autor: redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Technológie 1

Obľúbené elektrické kolobežky Xiaomi sa dajú hacknúť. Na diaľku možno ovládať brzdu a akceleráciu

15.02.2019 00:05

Elektrické kolobežky Xiaomi sa tešia obľube najmä vďaka službám na zdieľanú jazdu. Bezpečnostná firma Zimperium však na svojom blogu upozornila, že pre chybu v ich bluetoothovom module ich môžu ovládn ...

Technológie 1

Dron ovládaný UI, dokázal lietať po chodbách, ktoré predtým nevidel

15.02.2019 00:20

Metóda výcviku algoritmov s názvom deep reinforcement learning, ktorá na motivovanie umelej inteligencie pre dosiahnutie cieľa používa odmeny, sa ukazuje veľmi sľubnou v oblasti navigácie založenej na ...

Technológie

Hightech textília umožní vyrábať oblečenie ktoré automaticky chladí alebo hreje podľa okolitého prostredia

14.02.2019 00:15

Napriek desaťročiam inovácií v textilných výrobkoch zatiaľ neexistuje materiál, ktorý by dokázal meniť svoje izolačné vlastnosti v reakcii na životné prostredie. Teraz však vedci z Marylandskej univer ...

q

Žiadne komentáre

Apsara Yogaton

VideáPC forum button