Image
7.12.2018 0 Comments

Smartfóny Pixel 3 dostanú funkciu prepisu hovorov. Pomôže to odfiltrovať „agentov s teplou vodou“...

Funkcia Call screen je jeden z najpôsobivejších prínosov smartfónov Pixel 3. Umožňuje totiž odfiltrovať spamové hovory. A zavedením novej vlastnosti sa ešte zlepší.

Call Screen používa Asistenta Google na odpovedanie na prichádzajúce hovory. Môžete ho aktivovať voľbou „screen call”, ktorá sa zobrazí vždy, keď niekto volá. Po aktivácii Call Screen sa Asistent Google spýta volajúceho na účel telefonického hovoru. Používateľ potom môže hneď vidieť prepis toho, čo volajúci hovorí. Podľa toho sa rozhodne, či hovor prijme, alebo v prípade spamového hovoru ho zablokuje.

Na zlepšenie tejto funkcie teraz Google začal používať novú možnosť prepisov pre Call Screen. Prepisy zmiznú po skončení hovoru, ale vďaka novej funkcii si ich používatelia budú môcť uložiť a použiť ich, keď si budú želať.

Ak chcete získať prístup k uloženým prepisom Call Screen, musíte prejsť na kartu Recents v aplikácii telefónu, vybrať volanie, na ktoré sa chcete pozrieť, a následne zvoliť Call Details (Detaily hovoru). Potom by ste mali vidieť možnosť See Transcript (Pozrieť prepis).

Účelom funkcie Call Screen je zabrániť plytvaniu času prijatím hovorov z neznámych čísel. Uložené prepisy umožnia používateľom pohľad späť, aby si mohli pripomenúť, či urobili správnu voľbu pri odpovedi na hovor.

Funkcia je zatiaľ dostupná len pre telefóny Pixel 3 a Pixel 3 XL a len v USA, aj keď Google sľúbil, že v budúcnosti bude k dispozícii aj pre ďalšie krajiny a jazyky.

Zdroj: digitaltrends.comtechcrunch.com

 

Zobrazit Galériu
Autor: redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Technológie

HONOR 20 Pro konkuruje špičkovým fotoaparátom aj vlajkovým lodiam. Poznáme parametre a cenu

21.05.2019 08:38

HONOR dnes predstavil v Londýne kompletný produktový rad, ktorý sa skladá z už predstaveného modelu HONOR 20 a novo predstavených modelov HONOR 20 PRO a HONOR 20 Lite. Stredobodom pozornosti je najno ...

Technológie

Platenie bez hotovosti, mobilu alebo bez karty je oslobodzujúce a tiež sexi!

21.05.2019 00:10

Špeciálny projekt Minule mi skoro oči vyskočili: chlapík prišiel do kaviarne, vypil svoje kafé, prečítal si správy a keď siahol do vrecka, zistil, že si peňaženku nechal v kancelárii. Servírka už prí ...

Technológie

Kvalitný systém CRM ako hlavná konkurenčná výhoda firiem

15.05.2019 00:10

Špeciálny projekt Riadenie vzťahov so zákazníkmi je súhrn obchodných, servisných, komunikačných a marketingových procesov podporovaných zákaznícky orientovanou kultúrou spoločnosti a moderným CRM sys ...

q

Žiadne komentáre

SecTec_2019

Videá

Cyber Central Malware Analysis Training


PC forum button