Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Advertisement

Prístroj, ktorý vás zbaví bolestí pri zápale dutín či zubov bez tabletiek

2

Máme tu peľovú sezónu, a tak sa o slovo hlásia sezónne alergie. Keď máte upchatý nos, ste ochotní urobiť takmer čokoľvek, aby ste znovu normálne dýchali. Je tu však riešenie na vaše problémy s dutinami. Volá sa ClearUp. Zariadenie (schválené úradom FDA) pritom nerieši len problémy s nosom, ale zmierňuje aj bolesti hlavy či dokonca zubov. Poskytuje dlhodobé riešenie namiesto toho, aby ste užívali pilulky.

Ak posúvate prístroj po zasiahnutej oblasti, vyžaruje jemné mikroprúdové vlny, aby sa zmiernila bolesť a dutiny sa udržali čisté až 6 hodín. To je zvlášť výhodné, ak zápasíte s celoročnou alergiou, čo znamená, že užívate veľa liekov, ktorých sa teraz môžete zbaviť. Štúdia spoločnosti ClearUp ukazuje, že 72 % používateľov pocítilo úľavu po použití zariadenia a 82 % ho uprednostnilo pred liekmi.

Užívanie tabliet nie je dobré dlhodobé riešenie, pretože vaše telo sa postupne stáva imúnnym proti nim a potrebujete stále väčšie dávky. ClearUp ponúka liečbu problémov súvisiacich s prinosovými dutinami bez chémie. Na nabíjanie prístroja môžete použiť bežnú nabíjačku USB.

Zdroj: yankodesign.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články
stroj technika zdravie veda vyskum

2 komentáre

jasne reakcia na: Prístroj, ktorý vás zbaví bolestí pri zápale dutín či zubov bez tabletiek

21.5.2020 09:05
namotavaju na nejaku hlupost 102 zubnych lekarov z piatich to odporuca rychlo kupte posledny kus mimoriadna zlava 8000 percent
Reagovať

clanok o nicom reakcia na: Prístroj, ktorý vás zbaví bolestí pri zápale dutín či zubov bez tabletiek

18.5.2020 10:05
nic tam neni napisane hnojaci, iba nejake carovanie, t.j. klamstva.
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať