Image
16.1.2020 0 Comments

Platforma Nebula má nové užívateľské rozhranie s atraktívnym ovládacím panelom a novými funkciami

Spoločnosť Zyxel dnes predstavila zásadný redizajn svojho riešenia Nebula pre správu sietí pomocou cloudu. Vedľa nového užívateľského rozhrania, ktoré zaujme atraktívnejším vzhľadom a lepšou funkčnosťou, riešenie Nebula teraz disponuje celým radom nástrojov pre inteligentnú správu a pridáva kompatibilitou s ešte väčším počtom zariadení. Vďaka týmto zásadným vylepšeniam môžu užívatelia vyťažiť zo svojich cloudových sietí maximum.

Zdokonalený ovládací panel otvára užívateľom nové možnosti
Užívatelia platformy Nebula si okamžite všimnú nového atraktívneho vzhľadu ovládacieho panelu pre riadiace centrum Nebula Control Center. Štýlovo čisté pozadie vo farbe slonoviny dokonale dopĺňa stávajúci vzhľad aplikácie Nebula a zaisťuje, že na všetkých zariadeniach táto platforma pôsobí konzistentným vzhľadom a dojmom. 

Ďalšou novinkou je režim pre stlmenie jasu celého rozhrania Nebula. Tento režim spríjemňuje prácu s platformou Nebula v prostredí, kde príliš vysoký jas monitoru nadmerne zaťažuje zrak užívateľa. K prepnutiu medzi vysokým a nízkym jasom stačí jediné kliknutie.

Realizované zlepšenia sa však netýkajú iba vzhľadu. Nový ovládací panel je inšpirovaný spätnou väzbou od užívateľov platformy Nebula a ponúka prakticky neobmedzené možnosti personalizácie, ako napr. ovládacie prvky v štýle kariet a WYSIWYG dizajn prihlasovacieho portálu pre WiFi a brány. Tieto a mnohé ďalšie zlepšenia dodávajú platforme Nebula celkovo lepší výkon a vytvárajú maximálne ústretové užívateľské prostredie.

Chytrá, jednoduchá a bezpečná sieťová konektivita
Platforma Nebula bola ešte posilnená o niekoľko dôležitých funkcií, ktoré preukázateľne zlepšujú správu po cloude a užívateľom šetria drahocenný čas. Sprievodca spustením, ktorý novo podporuje konfiguráciu brán, je zárukou rýchleho, kompletného a jednoduchého nastavenia sietí. Koreláciu nastavenia a udalosti naprieč sieťou ešte viac než v minulosti uľahčujú chytré funkcie platformy Nebula. Pokiaľ užívateľ chce vytvoriť VLAN sieť pomocou SSID identifikátoru hosťa, Nebula ho automaticky prevedie nastavením VLAN rozhrania brány. Pokiaľ je kvôli úspore energie na prepínači aktivované naplánované vypnutie napájania cez Ethernet, Nebula bude vedieť, že nemá hlásiť offline stav prístupových bodov pripojených k danému prepínaču.

Rastúca rodina produktov Nebula pre rýchlejšiu a lepšiu budúcnosť
Portfólio zariadení podporovaných platformou Nebula sa nedávno rozrástlo o výkonné prístupové body WAX650S, NWA110AX a WAX510D. Všetky z nich ponúkajú kompatibilitu so štandardom WiFi 6 (802.11ax) a posilnené zabezpečenie vrátane filtrovania MAC adries pre každý identifikátor SSID, najnovšieho štandardu WPA3 WiFi a dynamického pridelovania VLAN. Posledný z uvedených modelov sa dokonale hodí pre väčšie školské a podnikové siete, pretože dokáže užívateľov za účelom lepšieho zabezpečenia izolovať a rozdeliť do viacerých VLAN a tiež umožňuje jednoduchšiu správu.

Súčasne s uvedením redizajnu platformy Nebula spoločnosť Zyxel rozširuje rodinu svojich cloudových produktov o prepínač XS3800-28. Jedná sa o komplexný 10G agregačný prepínač, ktorý môže fungovať ako jadro siete Nebula. S novo dostupnou správou po cloude je tento prepínač pripravený poskytovať špičkový výkon. Pre menšie siete bude v nasledujúcich mesiacoch na trh uvedený 10G prepínač s nižším počtom portov.
„Trh s produktami pre správu sietí po cloude má obrovský potenciál, čo si uvedomuje a chce využiť stále viac výrobcov. Ich riešenie však obvykle mávajú len obmedzenú funkcionalitu,“ poznamenáva Martin Bratičák Regional Director CEE v spoločnosti Zyxel. "Ako predný poskytovateľ komplexných riešení pre správu sietí malých a stredne veľkých organizácií po cloude spoločnosť Zyxel vykonala s novou generáciou rozhraní, ktoré nájdete v najnovšej verzii platformy Nebula, obrovský krok vpred. Vďaka novému vzhľadu a lepším funkciám užívateľského rozhrania teraz môžu všetci užívatelia vyťažiť z platformy Nebula maximum.“

Bližšie informácie o platforme Zyxel Nebula nájdete na stránkach: https://www.zyxel.com/nebula.
Pokiaľ si chcete vyskúšať, ako Nebula funguje, kliknite tu: https://nebula.zyxel.com.

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Tlačové správy

Samsung spúšťa predaj skladacieho smartfónu Galaxy Z Flip na slovenskom trhu

21.02.2020 14:27

Spoločnosť Samsung spúšťa od dnes 21. februára 2020 predaj najnovšieho skladacieho smartfónu Galaxy Z Flip na slovenskom trhu. Samsung Galaxy Z Flip je k dispozícii v dvoch farebných verziách (čiernej ...

Tlačové správy

Začať šetriť peniaze a planétu môžeme aj maličkosťami

21.02.2020 14:25

Menej jazdiť autom, obmedziť spotrebu energie a vody, minimalizovať používanie plastov a papiera. To je len niekoľko spôsobov, ako možno ušetriť nielen svoje financie ale aj životné prostredie. 365.ba ...

Tlačové správy

LENOVO DOSAHUJE V TREŤOM KVARTÁLI REKORDNÚ HODNOTU V RÁMCI VÝKONU SO VŠETKÝMI TRŽBAMI A ZISKOM PRED ZDANENÍM

21.02.2020 14:15

Skupina Lenovo oznámila, že tržby Skupiny v treťom štvrťroku dosiahli rekordnú výšku 14,1 miliárd dolárov, čo znamená desiaty po sebe idúci medziročný rast. Príjem pred zdanením vzrástol o 11% v porov ...

Žiadne komentáre

itSMF 2020

Videá