Image
18.10.2019 0 Comments

Panasonic štartuje akčné ponuky Lumix

Panasonic pripravil pre milovníkov skvelých fotografií a výnimočného videa atraktívnu jesennú ponuku. Pri kúpe vybraných modelov z radu Lumix S a Lumix G alebo objektívov Leica môžu ušetriť viac ako 1 000 eur.  Kombináciu zliav na produkty a hodnotných darčekov pre viac zážitkov z fotenia a natáčania možno získať do konca novembra u vybraných obchodných partnerov. U Lumix prístrojov zároveň prebieha akcia na záruku 5 rokov bezstarostného používania.

S blížiacimi sa vianočnými sviatkami pripravil Panasonic predajnú akciu na vybrané modely Lumix G a Lumix S. Tie doplnil atraktívnym príslušenstvom pre ešte lepšie zachytenie atmosféry daného momentu. Spoločne s päťročnou zárukou bezstarostného používania môžete seba alebo svojich blízkych potešiť skvelým vianočným darčekom za výnimočnú cenu. Súčasťou predajné akcie sú aj vybrané modely objektívov Leica.

„Naším prianím je umožniť všetkým fotografom a kameramanom, či už tým amatérskym či profesionálnym, čo najlepší zážitok pri ich dobrodružných výpravách za originálnymi zábermi. Chceme im ponúknuť viac možností, ako rozmanitosť sveta okolo seba zachytiť a preto prichádzame s niečím navyše, skvelým príslušenstvom a nadštandardným päťročným servisom zadarmo,“ hovorí Michal Novák, produktový manažér spoločnosti Panasonic.

K legendárnym hybridným modelom Lumix GH5 (všetky varianty) získa zákazník zadarmo "sadu snov", tj. špičkový Gimbal stabilizátor DJI Ronin RC a originálny foto batoh s obsahom 18 litrov, v celkovej hodnote 728 eur.

K Full Frame modelu Lumix S1 si zákazník odnesie softvérový kľúč pre aktiváciu V-Log 14+ a ďalších pokročilých funkcií profesionálneho záznamu videa, k iným modelom potom praktický grip s batériou. K ďalším modelom zákazník získa kvalitný svetelný portrétový objektív s pevným ohniskom H-H025 v hodnote 199 eur.Celkovo si tak odnesie darčeky v hodnote viac ako 720 eur..

Súčasne je k špičkovým objektívom Leica ponúkaná zľava 100 až 300 eur.

„Našim produktom veríme natoľko, že sa nebojíme ponúknuť zákazníkom nadštandardnú záruku 5 rokov a istotu, že po celú túto dobu nebudú musieť riešiť nič iné, než obstaranie toho správneho záberu,“ uzatvára Novák.

Požiadavku na päťročný bezstarostný servis môžu zákazníci uplatniť na webových stránkach https://5y.lumix5y.com/

Jesenná akcia prebieha u týchto predajcov:

  • AVDigital
  • FotoVideoShop
  • eD' systém Slovakia
  • FaxCopy Pro
  • Nay
  • PRO.Laika
  • Fast Plus
Autor: Panasonic

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Tlačové správy

CZ: Mio Black Friday: Kamera do auta MiVue 731 GPS s funkciou radarov, kvalitným natáčaním a upozornením pred nehodou v akcii!

15.11.2019 12:45

Speciální novinku s výraznou slevou si pro letošní Black Friday přichystalo Mio, výrobce značkových autokamer a navigací. Až do konce listopadu bude nová Mio MiVue 731 GPS v eshopech ALZA, CZC a MALL ...

Tlačové správy

Päťfarebná A3+ tlačiareň na digitálnu tlač aj na tvrdé povrchy

15.11.2019 11:32

Novú LED tlačiareň OKI Pro9541WT s piatimi farebnými tonermi na digitálnu tlač na prenosové médiá určenú pre poskytovateľov tlačových služieb uviedla na trh spoločnosť OKI. Vďaka použitiu prenosových ...

Tlačové správy

ITAPA 2019: Využite inovačný a ľudský potenciál v IT

15.11.2019 11:22

Trojdňová ITAPA 2019 bola zaujímavá až do posledného momentu. Najväčšia konferencia o IT vo verejnej správe bola nielen priestorom pre stretnutie špičkových expertov, ale zároveň poodhalila dynamický ...

Žiadne komentáre

Brother_300x600

Videá