Image
18.12.2018 0 Comments

OKI predstavuje farebné tlačiarne štítkov a viniet radu Pro Series

Spoločnosť OKI Europe vstupuje na trh tlačiarní štítkov a viniet s modelmi Pro1040 a Pro1050, ktoré pomôžu zvýšiť atraktivitu produktov pomocou rýchlej, jednoduchej a nákladovo úspornej tvorby štítkov.
Tlačiarne pre úzky formát (kategória „narrow format“) boli navrhnuté špeciálne pre rastúci trh používateľov, ktorí vyžadujú „on-demand“ tlač farebných štítkov vrátane možnosti personalizácie jednotlivých štítkov. Výhodou je jednoduché nastavenie tlačiarne, možnosť okamžitej tlače a na použitie navyše nie je potrebné dlhé zaškoľovanie.

Modely Pro1040 a Pro1050 sú určené na použitie priamo vo firme, nahradzujú bežne outsourcovanú tlač a umožnia zákazníkom väčšiu flexibilitu pri tlači. Používatelia získajú nové možnosti pri dizajne štítkov a môžu tlačiť aj malé objemy, čo vedie k zníženým zásobám predtlačených štítkov aj k nižšiemu množstvu odpadu. Vďaka možnosti tlače priamo vo firme nie je potrebné čakať na dodávku externe vytlačených štítkov.

Používatelia oboch tlačiarní môžu tlačiť na širokú škálu materiálov v štyroch alebo piatich farbách.

Tlačiareň OKI Pro1040 tlačí vo farbách CMYK, zatiaľ čo tlačiareň OKI Pro1050 tlačí vo farbách CMYK s bielou farbou (CMYK+W). Vďaka bielemu toneru majú používatelia ďalšiu výhodu pri tlači na priehľadné alebo farebné médiá – to je dosiahnuté tlačou nepriehľadného bieleho pozadia pod obraz vo farbách CMYK, vďaka čomu je tlačený výsledok ešte pútavejší.

Široké možnosti manipulácie s médiami umožňujú tlač na mnoho povrchov – od textúrovaných papierov až po syntetické materiály s bielym, čírym, nepriehľadným alebo farebným pozadím. Na rozdiel od atramentových tlačiarní si tlačiarne štítkov OKI radu Pro ľahko poradia s novými typmi materiálov.

Tlačiarne sú ideálne na chemické značenie, tlač štítkov pre katalogizáciu majetku, vonkajšie použitie, použitie v chlade či mraze alebo na označenie obalov, nápojov a tovarov na domáce použitie. Na týchto modeloch je možné vytlačiť aj vodoodolné štítky, ktoré boli testované na použitie pod vodou a sú odolné aj proti UV žiareniu.

Vďaka svojej efektivite a nízkym počiatočným nákladom prinášajú tlačiarne štítkov OKI vysokú úžitkovú hodnotu. Vďaka flexibilnej konfigurácii je možné nastaviť úlohu za rádovo iba niekoľko minút. Aj poskytovatelia tlačových služieb, grafické štúdiá a copycentrá tak budú môcť ponúkať svojim zákazníkom tlač farebných štítkov v malých sériách na vyžiadanie.

Špecifikácie tlačiarní Pro1040 a Pro1050

•        Možnosti farieb Pro1040 (CMYK) a Pro1050 (CMYK+W)
•        Typ média štítok na bežnom papieri, štítok na lesklom papieri, štítok na syntetickom filme
•        Šírka média kotúč papiera: 25,4 mm (1,0") až 130 mm (5,1") vrátane krycej vrstvy
•        Hrúbka média: 0,076 až 0,250 mm
•        Dĺžka štítku 12,7 mm (0,5") až 1 320,8 mm (52")
•        Smer odvíjania kotúčom lícom von, lícom dovnútra
•        Rýchlosti tlače max. 152,4 mm/s (6 sn./s)
•        Pamäť (štd./max.) 2 000 MB/2 000 MB
•        Pevný disk 250 GB
•        Automatická rezačka otočná čepeľ, kompletné orezanie
•        Rozmery (Š × H × V) 1 040 × 477 × 441 (tlačiareň vrátane odvíjača)
•        Hmotnosť (vr. spotrebného materiálu) cca 62 kg (tlačiareň 43 kg, odvíjač 19 kg)

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Tlačové správy

Prekonajú mladí Trnavčania svoj doterajší rekord v úspornej jazde?

25.06.2019 00:00

Študenti zo Strednej priemyselnej školy dopravnej v Trnave mieria na svoje ďalšie vystúpenie na medzinárodných pretekoch Shell Eco-marathon Europe 2019 do Londýna. Tento rok budú bojovať s celkom nový ...

Tlačové správy

Úrad vicepremiéra začal mapovať pokrytie ultra-rýchlym internetom

24.06.2019 14:46

Detailné informácie o ultra-rýchlom internete na Slovensku či prehľad o plánoch telekomunikačných operátorov, ako chcú investovať do pokrytia v najbližších troch rokoch. To je cieľom mapovania interne ...

Tlačové správy

Ocenenie ESET Science Award otvára kategóriu Výnimočný vysokoškolský pedagóg

24.06.2019 14:42

Ocenenie ESET Science Award otvára nominácie do ďalšej kategórie Výnimočný vysokoškolský pedagóg. V nej ocení vysokoškolských pedagógov s ohľadom na ich vedecký aj pedagogický prínos. Uzávierka nominá ...

q

Žiadne komentáre

SWAN_062019

Videá