Image
18.12.2018 0 Comments

OKI predstavuje farebné tlačiarne štítkov a viniet radu Pro Series

Spoločnosť OKI Europe vstupuje na trh tlačiarní štítkov a viniet s modelmi Pro1040 a Pro1050, ktoré pomôžu zvýšiť atraktivitu produktov pomocou rýchlej, jednoduchej a nákladovo úspornej tvorby štítkov.
Tlačiarne pre úzky formát (kategória „narrow format“) boli navrhnuté špeciálne pre rastúci trh používateľov, ktorí vyžadujú „on-demand“ tlač farebných štítkov vrátane možnosti personalizácie jednotlivých štítkov. Výhodou je jednoduché nastavenie tlačiarne, možnosť okamžitej tlače a na použitie navyše nie je potrebné dlhé zaškoľovanie.

Modely Pro1040 a Pro1050 sú určené na použitie priamo vo firme, nahradzujú bežne outsourcovanú tlač a umožnia zákazníkom väčšiu flexibilitu pri tlači. Používatelia získajú nové možnosti pri dizajne štítkov a môžu tlačiť aj malé objemy, čo vedie k zníženým zásobám predtlačených štítkov aj k nižšiemu množstvu odpadu. Vďaka možnosti tlače priamo vo firme nie je potrebné čakať na dodávku externe vytlačených štítkov.

Používatelia oboch tlačiarní môžu tlačiť na širokú škálu materiálov v štyroch alebo piatich farbách.

Tlačiareň OKI Pro1040 tlačí vo farbách CMYK, zatiaľ čo tlačiareň OKI Pro1050 tlačí vo farbách CMYK s bielou farbou (CMYK+W). Vďaka bielemu toneru majú používatelia ďalšiu výhodu pri tlači na priehľadné alebo farebné médiá – to je dosiahnuté tlačou nepriehľadného bieleho pozadia pod obraz vo farbách CMYK, vďaka čomu je tlačený výsledok ešte pútavejší.

Široké možnosti manipulácie s médiami umožňujú tlač na mnoho povrchov – od textúrovaných papierov až po syntetické materiály s bielym, čírym, nepriehľadným alebo farebným pozadím. Na rozdiel od atramentových tlačiarní si tlačiarne štítkov OKI radu Pro ľahko poradia s novými typmi materiálov.

Tlačiarne sú ideálne na chemické značenie, tlač štítkov pre katalogizáciu majetku, vonkajšie použitie, použitie v chlade či mraze alebo na označenie obalov, nápojov a tovarov na domáce použitie. Na týchto modeloch je možné vytlačiť aj vodoodolné štítky, ktoré boli testované na použitie pod vodou a sú odolné aj proti UV žiareniu.

Vďaka svojej efektivite a nízkym počiatočným nákladom prinášajú tlačiarne štítkov OKI vysokú úžitkovú hodnotu. Vďaka flexibilnej konfigurácii je možné nastaviť úlohu za rádovo iba niekoľko minút. Aj poskytovatelia tlačových služieb, grafické štúdiá a copycentrá tak budú môcť ponúkať svojim zákazníkom tlač farebných štítkov v malých sériách na vyžiadanie.

Špecifikácie tlačiarní Pro1040 a Pro1050

•        Možnosti farieb Pro1040 (CMYK) a Pro1050 (CMYK+W)
•        Typ média štítok na bežnom papieri, štítok na lesklom papieri, štítok na syntetickom filme
•        Šírka média kotúč papiera: 25,4 mm (1,0") až 130 mm (5,1") vrátane krycej vrstvy
•        Hrúbka média: 0,076 až 0,250 mm
•        Dĺžka štítku 12,7 mm (0,5") až 1 320,8 mm (52")
•        Smer odvíjania kotúčom lícom von, lícom dovnútra
•        Rýchlosti tlače max. 152,4 mm/s (6 sn./s)
•        Pamäť (štd./max.) 2 000 MB/2 000 MB
•        Pevný disk 250 GB
•        Automatická rezačka otočná čepeľ, kompletné orezanie
•        Rozmery (Š × H × V) 1 040 × 477 × 441 (tlačiareň vrátane odvíjača)
•        Hmotnosť (vr. spotrebného materiálu) cca 62 kg (tlačiareň 43 kg, odvíjač 19 kg)

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Tlačové správy

SWAN, a. s. od februára povedie nový generálny riaditeľ Roman Vavrík

21.01.2019 13:49

Fúzia dvoch telekomunikačných operátorov SWAN a BENESTRA vstupuje do finálnej fázy. Po úspešnom spojení do jedného subjektu na začiatku tohto roku, presťahovaní sa do nového, spoločného sídla, zlúčení ...

Tlačové správy

Šanca pre mladých začať svoju IT kariéru

21.01.2019 13:42

Duálne vzdelávanie je v Košiciach voľbou mnohých študentov po maturitnej skúške. Aktuálne je spustené v poradí už 7. prihlasovanie na štúdium, ktoré venuje až 70 % výučby praktickým skúsenostiam. Mož ...

Tlačové správy

Nové fotoaparáty NIKON COOLPIX s extrémnym zoomom. Pre tých, ktorí milujú objavovanie

21.01.2019 13:34

Spoločnosť Nikon predstavuje dva nové superzoom fotoaparáty COOLPIX vybavené užitočnými funkciami a optikou NIKKOR na dosiahnutie úžasných snímok. Od vzdialených panorám až po ulice mesta – tieto ľahk ...

q

Žiadne komentáre

VideáPC forum button