Image
18.12.2018 0 Comments

OKI predstavuje farebné tlačiarne štítkov a viniet radu Pro Series

Spoločnosť OKI Europe vstupuje na trh tlačiarní štítkov a viniet s modelmi Pro1040 a Pro1050, ktoré pomôžu zvýšiť atraktivitu produktov pomocou rýchlej, jednoduchej a nákladovo úspornej tvorby štítkov.
Tlačiarne pre úzky formát (kategória „narrow format“) boli navrhnuté špeciálne pre rastúci trh používateľov, ktorí vyžadujú „on-demand“ tlač farebných štítkov vrátane možnosti personalizácie jednotlivých štítkov. Výhodou je jednoduché nastavenie tlačiarne, možnosť okamžitej tlače a na použitie navyše nie je potrebné dlhé zaškoľovanie.

Modely Pro1040 a Pro1050 sú určené na použitie priamo vo firme, nahradzujú bežne outsourcovanú tlač a umožnia zákazníkom väčšiu flexibilitu pri tlači. Používatelia získajú nové možnosti pri dizajne štítkov a môžu tlačiť aj malé objemy, čo vedie k zníženým zásobám predtlačených štítkov aj k nižšiemu množstvu odpadu. Vďaka možnosti tlače priamo vo firme nie je potrebné čakať na dodávku externe vytlačených štítkov.

Používatelia oboch tlačiarní môžu tlačiť na širokú škálu materiálov v štyroch alebo piatich farbách.

Tlačiareň OKI Pro1040 tlačí vo farbách CMYK, zatiaľ čo tlačiareň OKI Pro1050 tlačí vo farbách CMYK s bielou farbou (CMYK+W). Vďaka bielemu toneru majú používatelia ďalšiu výhodu pri tlači na priehľadné alebo farebné médiá – to je dosiahnuté tlačou nepriehľadného bieleho pozadia pod obraz vo farbách CMYK, vďaka čomu je tlačený výsledok ešte pútavejší.

Široké možnosti manipulácie s médiami umožňujú tlač na mnoho povrchov – od textúrovaných papierov až po syntetické materiály s bielym, čírym, nepriehľadným alebo farebným pozadím. Na rozdiel od atramentových tlačiarní si tlačiarne štítkov OKI radu Pro ľahko poradia s novými typmi materiálov.

Tlačiarne sú ideálne na chemické značenie, tlač štítkov pre katalogizáciu majetku, vonkajšie použitie, použitie v chlade či mraze alebo na označenie obalov, nápojov a tovarov na domáce použitie. Na týchto modeloch je možné vytlačiť aj vodoodolné štítky, ktoré boli testované na použitie pod vodou a sú odolné aj proti UV žiareniu.

Vďaka svojej efektivite a nízkym počiatočným nákladom prinášajú tlačiarne štítkov OKI vysokú úžitkovú hodnotu. Vďaka flexibilnej konfigurácii je možné nastaviť úlohu za rádovo iba niekoľko minút. Aj poskytovatelia tlačových služieb, grafické štúdiá a copycentrá tak budú môcť ponúkať svojim zákazníkom tlač farebných štítkov v malých sériách na vyžiadanie.

Špecifikácie tlačiarní Pro1040 a Pro1050

•        Možnosti farieb Pro1040 (CMYK) a Pro1050 (CMYK+W)
•        Typ média štítok na bežnom papieri, štítok na lesklom papieri, štítok na syntetickom filme
•        Šírka média kotúč papiera: 25,4 mm (1,0") až 130 mm (5,1") vrátane krycej vrstvy
•        Hrúbka média: 0,076 až 0,250 mm
•        Dĺžka štítku 12,7 mm (0,5") až 1 320,8 mm (52")
•        Smer odvíjania kotúčom lícom von, lícom dovnútra
•        Rýchlosti tlače max. 152,4 mm/s (6 sn./s)
•        Pamäť (štd./max.) 2 000 MB/2 000 MB
•        Pevný disk 250 GB
•        Automatická rezačka otočná čepeľ, kompletné orezanie
•        Rozmery (Š × H × V) 1 040 × 477 × 441 (tlačiareň vrátane odvíjača)
•        Hmotnosť (vr. spotrebného materiálu) cca 62 kg (tlačiareň 43 kg, odvíjač 19 kg)

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Tlačové správy

Samsung odhaľuje príslušenstvo pre svoju najnovšiu vlajkovú loď Galaxy S10

18.03.2019 14:51

Samsung predstavuje nové štýlové príslušenstvo, ktoré bolo vytvorené špeciálne pre jej najnovšie modely Galaxy S10+, S10 a S10e. Pri jeho tvorbe Samsung myslel skutočne na všetkých používateľov a pret ...

Tlačové správy

Aplikácia, ktorá vám pomôže vylepšiť vašu basketbalovú hru

18.03.2019 08:56

Basketbalová aplikácia HomeCourt sa minulý rok objavila v zariadeniach Apple vďaka jej inovatívnej technológii umelej inteligencie, ktorá sa viaže na identifikáciu kurtu, lopty a striel len za pomoci ...

Tlačové správy

Kariérne vízie mladých a ich naplnenie vďaka Samsungu

15.03.2019 14:25

Pilotný ročník projektu Samsung Tvoja šanca pozitívne ovplyvnil v ostatnom roku 2018 osudy deviatich mladých ľudí z Českej a Slovenskej Republiky. Ďalší dvanásti z oboch krajín dostali možnosť premeni ...

q

Žiadne komentáre

SWIFT 5_032019

Videá

eFocus 2019


PC forum button