Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Advertisement

O 5 minút začne pršať. AccuWeather ponúka minútovú predpoveď počasia

Technológie
1

Apple nedávno kúpil obľúbenú meteorologickú aplikáciu Dark Sky a vzápätí obmedzil jej používanie v systéme Android do 1. augusta. Preto mnoho používateľov androidových zariadení hľadá novú aplikáciu na počasie. Konkurencia si to uvedomuje a napríklad AccuWeather chystá úplne prepracovanú aplikáciu, ktorá bude mať novú ikonu a minútovú predikciu. Chýbať nebudú ani možnosti prispôsobenia vrátane výberu svetlej či tmavej témy, prípadne čierneho režimu.

V noci by však malo prostredie stmavnúť bez ohľadu na to, ktorú tému si vyberiete. AccuWeather sa spolieha na spodnú navigačnú lištu, kde sa môžete prepínať medzi aktuálnou situáciou, hodinovou predpoveďou na nasledujúcich 24 hodín a dennou prognózou na ďalšie dva týždne.Na domovskej stránke nájdete nápadne zobrazený ukazovateľ MinuteCast, podobný ciferníku hodín, ktorý vám zobrazí miestne predpovede zrážok.

365.bank

Dozviete sa tu napríklad, že pršať začne o 10 minút a dážď potrvá 15 minút. Ak používate beta verziu AccuWeather z obchodu Play, tieto zmeny pre vás nemusia byť nové, mnohé z nich sa testujú už tri mesiace. Teraz sa však dostávajú aj do stabilného zostavenia. Ak nechcete čakať, kým sa prepracovaná aplikácia objaví v Play Store, môžete si ju stiahnuť z APK Mirror.

Zdroj: androidpolice.com.

Redakcia

Všetky autorove články

1 komentár

.......................... reakcia na: O 5 minút začne pršať. AccuWeather ponúka minútovú predpoveď počasia

24.7.2020 17:07
realne pocasie je vzdy ine ako ukazuje accuweather, aj to bol dovod, preco som prestal sledovat predpovede pocasia a staci mi pozriet aplikaciu windy.com kde si pozriem ako idu oblaky a viem ako bude a nie tieto tipovacie nezmysly, co su nepresnejsie ako ilkove pocasie na jojke...
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať