Image
14.11.2019 0 Comments

Inteligentné hodinky od TCL so 4G pripojením a funkciou videohovorov vo verziách pre deti aj seniorov

Hodinky  TCL MOVETIME Family Watch MT40 sú určené pre deti od 4 do 7 rokov. Dokážu monitorovať aktuálnu polohu dieťaťa a zobrazovať ju v smartfóne rodičov. Novinka podporuje dátové 4G pripojenie, vďaka čomu môžu byť rodičia neustále v kontakte so svojim potomkom za pomoci funkcií videohovorov, obojsmerného volanie a posielanie hlasových alebo obrazových správ. Hodinky možno prepojiť s akýmkoľvek smartfónom s operačným systémom Android alebo iOS. Rodičia môžu v aplikácii dieťaťu vymedziť na mape bezpečnú zónu, a ak ju dieťa opustí, aplikácia je na to okamžite upozorní. Hodinky sú navyše vybavené funkciou SOS, ktoré môže dieťa použiť zakaždým, keď sa cíti ohrozené. Potomok môže komunikovať na diaľku s rodičom pomocou videohovorov alebo mu poslať hlasovú správu. Dieťa tak má na jednu stranu maximálnu mieru voľnosti, vďaka ktorej je vedené k väčšej samostatnosti, na druhú stranu majú ale rodičia neustály prehľad o jeho polohe. 

Hodinky sú vybavené 1,3palcovým displejom s nastaviteľným ciferníkom. Prostredníctvom vstavanej kamery a 4G pripojenie možno vykonávať plynulé obojsmerné videohovory. Sú vyrobené z odolných materiálov. Ponúkajú stupeň krytia IP65, ktorý zaručuje prachotesnosť a odolnosť voči striekajúcej vode. Gumený remienok dá odopnúť a v prípade potreby vymeniť.

Krokomer vedie dieťa k aktívnemu životnému štýlu. Môže sledovať kroky, spálené kalórie a prejdenú vzdialenosť. Deti môžu súťažiť s kamarátmi a priebežne si stanovovať nové ciele. Rodičia zase môžu oceniť pohybové aktivity svojich detí  a povzbudiť ich k dosiahnutiu ďalších cieľov.

Chytré hodinky MOVETIME Family Watch sú vybavené funkciami, ktoré pomáhajú vašim deťom po celý deň. Nájdu v nich aj budík alebo školský rozvrh. Deti preto budú v triede vždy včas a nič ich nebude rušiť. K správnemu fungovaniu stačí len vložiť do hodiniek nano SIM kartu s aktívnym dátovým aj hlasovým tarifou a deaktivovaným PIN kódom a prepojiť ich so smartphonom pomocou mobilnej aplikácie TCLMOVE dostupné na Google Play, resp. iStore.

V bežnej prevádzke vydrží hodinky na jedno nabitie až dva dni prevádzky, ich opätovné nabitie pomocou microUSB kábla je otázkou 120 minút. Hodinky aj aplikácie komunikujú po slovensky aj slovenský a podporujú mobilné 2G, 3G aj 4G siete. K dispozícii bude aj verzia v konzervatívnejších farbách pre seniorov. Novinka sa predáva v modrej a ružovej farebnej variante za 119 €.

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Produkty

Jeseň v hľadáčiku

22.11.2019 00:03

Špeciálny projekt Milovníci prírody sa určite zhodnú, že práve jeseň je najfotogenickejším ročným obdobím. Prináša so sebou širokú škálu farieb a jedinečných svetelných podmienok. Pre tých z vás, kto ...

Produkty

Smartfón TCL PLEX predstavený na IFA je už v predaji

14.11.2019 00:09

Spoločnosť TCL Holding, ktorá má v portfóliu značky Alcatel a Blackberry na veľtrhu IFA prvýkrát predstavila smartfón pod vlastnou značkou TCL. Na upresnenie spoločnosť TCL sa nedávno rozdelila na  dv ...

Produkty 1

ASUS nám ukázal Mothership. Elitný notebook s výhodami stolného počítača za 6199 EUR

11.11.2019 07:15

V príjemnom prostredí brnenskej reštaurácie ASUS organizoval akciu s cieľom priblížiť zástupcom slovenských a  českých masmédií zariadene nazvané Mothership. Všetka pozornosť bola venovaná na tento je ...

Žiadne komentáre

ACER_122019

Videá