Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Advertisement

Video: Herný stôl Genesis Holm 300 RGB

0

K dizajnovej a funkčnej výbave hráča popri hernom počítači, alebo notebooku, monitore, slúchadlách a kvalitnej klávesnici, či herných ovládačoch patrí aj herný stôl, ktorý môže byť štýlovým a praktickým doplnkom pre hráča aj študenta. Má efektné RGB podsvietenie, bezdrôtovú nabíjačku, USB 3.0 rozbočovač a veľa praktických držiakov.

Videorecenzia. Študentom odporúčame aby rodičom, čiže potenciálnym investorom toto video pustili od času 5:15 min.Stabilná konštrukcia, odolné nohy a veľká doska s premysleným rozmiestnením dodatočných držiakov vytvárajú komfortné podmienky aj počas niekoľkohodinového používania.

Doska stolu je vyrobená z kvalitného odolného MDF materiálu pokrytého laminovaným povrchom s karbónovým dizajnom. Stôl má menšiu poličku pre monitor, ktorá umožňuje umiestniť monitor vyššie a zabezpečiť správne držanie hlavy, čo znižuje únavu očí a krku pri častom používaní. Pod poličkou tým vznikne dodatočný ukladací priestor pre príslušenstvo a drobnosti. Pod doskou stola je polička, do ktorej môžete dať predlžovaciu šnúru z viacerými zásuvkami. Ja som tam dal aj USB zdroj, ktorý napája integrované príslušenstvo stola, čiže bezdrôtovú nabíjačku a RGB podsvietenie.

Súčasťou stola je aj integrovaný rozbočovač s tromi portami USB 3.0.

Vyhĺbenie v zadnej časti dosky stola umožňuje udržanie kábli klávesnice, myši a iného príslušenstva na svojom mieste. Stôl Genesis obsahuje držiak na slúchadlá a gamepady, ale aj držiak na hrnček, či plechovku, vďaka ktorému chránime povrch stola pred poškodením a periférie pred náhodným poliatím kvapalinou. Montáž držiakov je univerzálna, takže si ich môžete nainštalovať na ľubovoľnej strane.

Hráči, ktorí si potrpia na efekty ocenia LED podsvietenie s možnosťou nastavenia niekoľkých režimov a efektov. Pomocou pribaleného diaľkového ovládača môžete meniť farby, režimy, rýchlosť efektov a jas podsvietenia, čo vytvorí jedinečnú atmosféru, ktorá vás ponorí do virtuálneho herného sveta.

Podsvietenie je umiestnené v spodnej časti dosky, čiže neoslepuje užívateľa, ale vkusne osvetľuje priestor okolo stola. 

Herný stôl Genesis Holm 300 RGB je veľmi praktický, takže sa dá použiť aj na rôzne experimenty, napríklad v rámci študentských projektov

Špecifikácia: Materiál (doska): MDF + kovová konštrukcia, Rozbočovač USB: 3 × USB 3.0, 5 Gbps, Výkon bezdrôtovej nabíjačky: 10W rozmery 120 × 60 × 75 cm

Cena 175 eur

Zobrazit Galériu

Luboslav Lacko

Všetky autorove články
herný stôl Genesis Holm 300 RGB

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať