HelloAIRIS 2020 – Online prihláška na bezplatný letný online kurz "Umelá inteligencia v zdravotníctve"

0

Špeciálny projekt

Zaujímajú Vás inovácie, zdravotníctvo a umelá inteligencia? Ak áno, tak sa zaregistrujte a prihláste do online kurzu HelloAIRIS, ktorý je realizovaný spoločnosťami EIT Health, GE Healthcare, Leite a KTH.

Zaregistrujte sa najneskôr do 5. júna 2020!

V tomto unikátnom online výučbovom programe sa zoznámite so všetkými základnými aj nadväzujúcimi oblasťami zdravotnej starostlivosti, kde sa využívajú aplikované riešenia umelej inteligencie.

Online výučbový kurz HelloAIRIS je určený pre univerzitných študentov lekárskych fakúlt, študentov ekonomických študijných programov, ale aj pre poslucháčov technických univerzít. Ďalej je kurz určený pre mladých lekárov v Slovenskej republike okrem iného pre mladých odborníkov v oblasti rádiológie, ktorí sa zaujímajú o možnosti výskumu a aplikácie nových, inovatívnych riešení v oblasti zdravotnej starostlivosti, najmä s ohľadom na ich širšie sprístupnenie v rámci systémov zdravotnej starostlivosti.

Kurz je ZADARMO a bude prebiehať ONLINE formou!

Je zložený z troch online výučbových modulov a štyroch blokov živej výučby (prednášok), ktoré budú realizované v priebehu mesiacov jún a august 2020. Prvý výučbový modul kurzu prebehne 15. júna 2020 a posledný výučbový modul prebehne 10. augusta 2020. Absolventi výučbového programu HelloAIRIS na jeho konci obdržia EIT Health certifikát, ktorý je medzinárodne uznávaným certifikátom v oblasti zdravotnej starostlivosti na pracovnom trhu štátov EÚ.

Počet miest vo výučbovom online kurze je obmedzený!

Účasť v programe HelloAIRIS Vám poskytne možnosť oboznámiť sa so základným princípom fungovania strojového jazyka umelej inteligencie (machine learning), pochopiť fungovanie umelej inteligencie a vďaka tomu zvýšiť svoj odborný a znalostný potenciál.

Sme na čele inovácií v oblasti zdravotnej starostlivosti v Európe. Pozorujeme rastúci význam, dosah a pestrosť vyvinutých, konkrétnych riešení umelej inteligencie v oblasti zdravotnej starostlivosti. Musíme presadiť tieto nové technológie, ktoré znižujú zaťaženie zdravotníckych systémov a dosiahnuť ich praktické využitie. Teraz je ten správny čas na to, aby sme ich absenciu v praxi napravili, aby Európa nezaostávala vo využívaní nástrojov a riešení umelej inteligencie“, hovorí Jorge Fernández García, riaditeľ sekcie inovácií EIT Health.

Tu si môžete prečítať spoločnú publikáciu EIT Health a spoločnosti McKinsey a zoznámiť sa s vplyvom konkrétnych riešení umelej inteligencie na prácu odborníkov pôsobiacich v zdravotníctve, s dôsledkami ich zavádzania a škálovania (ich konkrétnej aplikácie) v európskych zdravotníckych inštitúciách a systémoch zdravotnej starostlivosti.

Ako sa môžete na kurz prihlásiť?

Prihlásiť sa môžete do 5. júna 2020 TU na tomto odkaze.

Detailné informácie o programe sú k dispozícii na nasledovných webových stránkach:

https://www.helloairis.com/

https://eithealth.eu/opportunity/helloairis-2020-artificial-intelligence-training/

Zobrazit Galériu

HelloAIRIS

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať