PC REVUE
Image
13.7.2018 1 Comments

HTC Exodus, prvý blockchainový telefón na svete poskytne extrémnu bezpečnosť

Spoločnosť HTC oznámila, že v treťom štvrťroku tohto roka umožní predbežný prístup ku svetovo prvému blockchain telefónu menom Exodus. Novinka ponúkne prístup k decentralizovaným aplikáciám v blockchainových sieťach, extrémnu bezpečnosť i offline peňaženku pre digitálny majetok a kryptomenu.

Zároveň HTC predstavilo aj nových partnerov pre rozvoj blockchainového ekosystému. Sú nimi spoločnosť Bitmark, zaoberajúca sa ochranou a podporou digitálneho vlastníctva prostredníctvom technológie blockchain a spoločnosť Animoca, distribútor prvý a najpopulárnejší zberateľské NFT hry Cryptokitties, v ktorej si už dnes zberatelia z celého sveta vymieňajú mačičky za stovky tisíc dolárov.

Výrobca tak pokračuje vo svojej vízii navrátiť užívateľom a tvorcom obsahu kontrolu nad ich dátami a aplikáciami, keďže dnešné zákony na ochranu osobných údajov a autorských práv zlyhávajú. Pre získanie predbežného prístupu sa môžu fanúšikovia projektu Exodus registrovať na adrese htcexodus.com. Špecifikácie a ďalšie detaily o zariadení budú oznámené v nasledujúcich mesiacoch.

Prvá aplikácia už pre HTC U12+
Zrodenie kryptomien Bitcoin a Ethereum so sebou prinieslo myšlienku digitálnych cenností a nezameniteľných tokenov (NTFS - non-fungible tokens). Spoločnosť HTC čerstvo oznámila partnerstvo s autormi Cryptokitties, prvou a najpopulárnejšou NFT hrou využívajúcou technológiu blockchain. Tá existuje v sieti Ethereum a bude exkluzívne distribuovaná na vybraných smartfónoch HTC, z ktorých prvým bude HTC U12 +.

Mobilné telefóny sú najrozšírenejším digitálnym zariadením v histórii ľudstva, a tak sú ideálnou platformou pre vytvorenie distribučných kanálov pre všetkých autorov, ktorí ponúkajú digitálny tovar a decentralizované aplikácie. Partnerstvo s Cryptokitties poskytne základ unikátneho digitálneho trhoviska a obchodu s mobilnými krypto hrami.

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Technológie 1

Nová vlajková loď Huawei Mate 20 Pro so 7nm čipom a snímačom odtlačkov na displeji

17.10.2018 00:00

Inovačné tempo smartfónov v posledných niekoľkých mesiacoch chytilo v súvislosti s umelou inteligenciou doslova druhý dych. Huawei Mate 20 Pro ako zrejme posledná tohtoročná novinka v segmente vlajkov ...

Technológie 1

Najrýchlejší fotoaparát na svete je schopný snímať až 10 biliónov snímok za sekundu

17.10.2018 00:25

Ak si myslíte, že váš profesionálny fotoaparát, ktorý má 50 rozličných režimov snímania a je nabitý pokročilými funkciami na prasknutie, je najlepší, musíme vás vyviesť z omylu. Pozrite sa na T-CUP, n ...

Technológie

Video: Vedci vytvorili robotického hada, ktorý dokáže liezť aj po rebríku. Vyzerá to trošku desivo

17.10.2018 00:20

Ak si myslíte, že uniknete zabijackemu robotovi tým, že sa vyšplháte na vyššie položené miesto, mýlite sa. Vedci z Kjótskej univerzity a Vysokej školy elektrotechnickej predstavili na Medzinárodnej ko ...

q

1 Comments

  1. HTC reakcia na: HTC Exodus, prvý blockchainový telefón na svete poskytne extrémnu bezpečnosť
    16.7.2018 08:07
    Vzhledově vypadá hezky. Kdysi jsem HTC mobily kupovala, ale pak tato značka přestala nějak bavit. Tohle je určitě dobrá inovace a zákazníky co se o krypto zajímají to třeba osloví, mě tedy asi ne. Spíše nechám svoji měnu koupenou na ccshopu bezpečně ležet v Trezoru.
    Reagovať

ITAPA_jesen2018

Videá

Marketing thets sells 2018


PC forum button