Image
28.6.2018 0 Comments

EMARK je Qlik Master Reseller

Líder v oblasti dátovej analytiky a špecialista na business intelligence, spoločnosť EMARK, získala status Qlik Master Reseller pre Slovensko, Českú republiku a Maďarsko. Vďaka novej pozícii sa EMARK stáva vlajkovým partnerom Qliku v regióne strednej Európy. EMARK začal pôsobiť ako Qlik Master Reseller s platnosťou od júna 2018.

Qlik Master Reseller je najvyššia forma partnerstva so spoločnosťou Qlik. V praxi to znamená, že popri tvorbe vlastných riešení EMARK bude zastrešovať a podporovať sieť Qlik partnerov v Maďarsku, Českej republike a na Slovensku.

Dosiahnutie tohto statusu je výsledkom niekoľkoročného snaženia a výrazného rastu EMARKu. „Vnímame to ako perfektnú príležitosť ešte viac stabilizovať našu pozíciu na domácich trhoch a vytvoriť väčší priestor pre rozvoj našich zručností, vývoj riešení a fokus na naše globálne ciele. Zároveň nám to umožňuje vytvoriť synergické efekty s našimi partnermi, ktoré prinesú väčšiu pridanú hodnotu pre klientov. Je symbolické, že sa nám tento dôležitý míľnik histórii EMARKu podarilo dosiahnuť presne po 10 rokoch partnerstva s Qlikom,“ hovorí Martin Kostič, CEO EMARKu.

SWAN_102019

Ide o druh spolupráce, ktorý dosahujú partneri s výnimočnou úrovňou expertízy a najväčším prínosom pre rast trhu. „Potvrdilo to dlhodobý trend, keď nás Qlik vníma ako svojho strategického partnera v regióne. Stali sme sa v podstate jeho predĺženou rukou v krajinách, kde nemá priame zastúpenie,“ dodáva Ondrej Javorka, Partner v EMARKu.

So ziskom statusu Qlik Master Reseller sa EMARKu otvárajú nové príležitosti. S tým súvisí aj intenzívny hiring nových ľudí. Spoločnosť plánuje v najbližších týždňoch a mesiacoch obsadiť 15 nových pracovných miest. Ide o vysoko špecializované pozície v oblasti business intelligence projektov – Delivery, Pre-Sales, Business Development a Web Development. V súčasnosti najväčší tím Qlik expertov v strednej Európe by tak mohol do konca roka 2018 presiahnuť hranicu 50 ľudí. Viac informácií o aktuálnych otvorených pozíciách nájdete tu.

 

Autor: EMARK s.r.o.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Tlačové správy

CZ: IoT riešenie od Ericssonu prináša efektívnejšiu solárnu dopravu

20.11.2019 11:13

  Ericsson a Solar Team Eindhoven vyvinuli experimentální solární vůz využívající technologie IoT, který dokáže urazit až 1800 km. Díky systému Solar Smart parking autonomně zaparkuje na místě s nej ...

Tlačové správy

CZ: Mio uviedlo novú radu autokamier 8xx; vlajkovou loďou je skvelo vybavená MiVue 826 WIFI

20.11.2019 11:03

Mio, přední světový dodavatel bezpečnostních kamer do vozů a přenosných navigačních zařízení uvedl na český a slovenský trh v těchto dnech novou řadu autokamer 8xx, kterou představil už německém velet ...

Tlačové správy

ASUS je taiwanská najhodnotnejšia medzinárodná značka za rok 2019

20.11.2019 10:57

ASUS je taiwanská najhodnotnejšia medzinárodná značka siedmy rok za sebou. Umiestnila sa na prvom mieste v prestížnom prieskume 2019 Best Taiwan Global Brands, ktorý vykonala spoločnosť Interbrand ...

Žiadne komentáre

ACER_122019

Videá