Image
15.7.2019 0 Comments

Dizajn Samsung Galaxy Note 10 potvrdený snímkami uniknutými od FCC

O smartfóne Samsung Galaxy Note 10 sa objavilo už množstvo významných únikov vrátane fotografií, pričom niektoré z nich vyzerali veľmi presvedčivo. Ukazovali telefón spolu so stylusom v plnej kráse.

Teraz, len niekoľko týždňov pred oficiálnym predstavením, bol vlajkový model zameraný na produktivitu odhalený americkou Federálnou komunikačnou komisiou (FCC). Snímka síce bola rýchlo stiahnutá, no stihol si ju všimnúť web XDA Developers.

Obrázok poskytuje jasný pohľad na telefón spredu vrátane jeho rozmerov a otvoru na selfie fotoaparát, ktorý sa nachádza uprostred. Snímka potvrdzuje aj zvesti o absentujúcich tlačidlách na pravej strane zariadenia, kde tradične býva tlačidlo Bixby a ovládač hlasitosti.

Ďalšie dva obrázky na stránke XDA Developers zobrazujú prednú a zadnú časť Note 10 z rôznych uhlov, čo zdanlivo potvrdzuje, že zariadenie bude mať na ľavej strane vertikálne zoradené tri fotoaparáty a tentoraz skutočne bude chýbať 3,5 mm slúchadlový konektor.

Galaxy Note 10 bude podporovať nový štandard Wi-Fi 6 (802.11ax), a hoci v súbore je veľa zmienok o konektivite LTE, funkcia 5G prekvapivo chýba.

Zdroj: techradar.com

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Technológie 1

Virtuálna a rozšírená realita zásadne zmenia spôsob, akým pracujeme. Pripravte sa na to

09.12.2019 00:15

Podľa nedávneho výskumu spoločnosti PwC širšie zavádzanie technológií rozšírenej reality (augmented reality – AR) a virtuálnej reality (VR) prinesie do roku 2030 svetovej ekonomike 1,5 bilióna libier. ...

Technológie 1

Nový čínsky múr bol vytlačený na 3D tlačiarni

06.12.2019 00:20

V čínskom meste Su-čou majú múr, ktorý sa líši od všetkých ostatných na svete. Podľa článku publikovaného na 3D Printing Media Network čínska stavebná spoločnosť Winsun tu dokončila výstavbu 3D tlačen ...

Technológie

Ďalší skladací smartfón Samsungu bude údajne stáť menej ako 1000 dolárov

05.12.2019 00:15

Skladacie telefóny sú dosť drahá novinka, ktorú si môže dovoliť zatiaľ len málokto. Model, ktorý Samsung uvedie v budúcom roku, by to mohol zmeniť. Jeho cena by nemala dosiahnuť 1000 dolárov. Informov ...

Žiadne komentáre

ACER_122019

Videá