Image
18.7.2018 0 Comments

Canon má nástroj na overovanie používateľov tlačiarne

Bezpečnosť informácií a správne využívanie firemných zdrojov sú pre podnik každej veľkosti dnes zásadným problémom. Okrem toho, úspech podniku priamo závisí od dostupnosti efektívnych pracovných procesov, ktoré zvyšujú produktivitu zamestnancov a starostlivo monitorujú náklady na správu tlačových infraštruktúr.

Ak je zabezpečená prostredníctvom overenia užívateľom, dáva možnosť vytvárať vlastné pracovné postupy, minimalizovať riziká, zlepšovať efektivitu procesov a poskytovať plnú kontrolu nad nákladmi na tlač a zaobstaraním kompatibilných tonerov.

Dodatok Universal Login Manager (ULM), ktorý ponúka výrobca Canon – je sadou niekoľkých funkcií, ktorých cieľom je chrániť a optimalizovať využitie tlačiarne prostredníctvom jednoduchého a účinného overenia osoby pri prístupe k takémuto zariadeniu.

Výhody správcu univerzálneho prihlásenia
Aplikácia ULM umožňuje priradiť používateľom právo tlačiť a prispôsobiť personalizované pracovné postupy na zvýšenie produktivity. Jednoduchý nástroj na vytváranie prehľadov zároveň ponúka podnikom silnú príležitosť na spravovanie jednotlivých akcií a nákladov vytvorených používateľmi.

Chránite svoje informácie
Aplikácia Universal Login Manager chráni tlačiarne pred neoprávneným prístupom a používaním, čím zabezpečuje vaše informácie a znižuje často neúmerné náklady na tlač, ktoré ste možno dávali za vinu náplniam. S týmto typom zaistenia tlačiarne vydržia tonery Canon ešte dlhšie.

Jednoduché overenie používateľa
Samozrejme, že všetko je zaistené vďaka špeciálne chránenému prístupu k tlačiarni na požadovanej úrovni bezpečnosti a pohodlia. Zamestnanec si musí vybrať predbežne priradenú metódu overovania a s ňou pristupovať k tlačiarni. Napríklad:

  • Používateľské meno a heslo
  • Prihlásenie sa pomocou obrázka
  • Prihlásenie sa pomocou obrázka a kódu PIN
  • Prihlásenie sa pomocou bezkontaktnej karty
  • Prihlásenie sa pomocou bezkontaktnej karty a PIN kódu

Pýtate sa, čo tým všetko získate?

Zvýšte produktivitu používateľov
Jednoduchý prihlasovací proces zvyšuje úroveň bezpečnosti bez narušenia produktivity používateľov. Takže bonus číslo 1.

Vlastné pracovné postupy
Po prihlásení, používateľ vstúpi do pracovného priestoru, ktorý môže byť prispôsobený tak, aby spĺňal špecifické požiadavky a šetril čas a vynaložené úsilie.

Kontrola a riadenie prístupu
Prihlásenie sa do systému môže byť vykonané na úrovni zariadenia, vrátane skenovania, odosielania, farebného kopírovania a farebnej tlače s tým, že tieto procesy môžu byť z dôvodu zvýšenia bezpečnosti a kontroly nákladov na tlač kedykoľvek obmedzené.

Jednoducho sledujte, ako a kým sa každé zariadenie bežne používa na identifikáciu potenciálnych možností úspory.

Komu tieto výhody pomôžu?
Aplikácia Universal Login Manager poskytuje okamžité výhody IT administrátorom, kancelárskym používateľom a zástupcom manažmentu spoločnosti.

Systém je zabudovaný do tlačiarne a nevyžaduje si prídavné zariadenia k dodatočným tlačovým serverom. Jednoduchosť jeho aktivácie a konfigurácie zaručuje maximálny úžitok s minimálnym úsilím. Nástroj na vytváranie prehľadov sledovania zariadenia poskytuje výkonné možnosti správy nákladov a zvyšuje bezpečnosť dokumentov, a to všetko v súlade a potrebami konkrétnej spoločnosti.

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Tlačové správy

Revolučné televízory Samsung QLED s rozlíšením 8K teraz s bonusom 20 %

20.03.2019 13:57

Televízory Samsung 8K QLED si môžu záujemcovia ešte necelé dva týždne zakúpiť so zvýhodnením 20 %. QLED 8K Q900R od Samsungu má 8K rozlíšenie s obrazom až 16-krát jemnejším než Full HD, ponúka kvalitn ...

Tlačové správy

Cisco predstavuje nový prístup – dátové centrum kdekoľvek. Vytvára tak prvú multidoménovú architektúru na trhu

20.03.2019 09:43

Nové aplikácie sú to, čo firmám umožňuje využívať výhody digitálnej ekonomiky. Práve moderné aplikácie menia i definíciu poňatia dátového centra a toho, ako funguje. Dnes sa už dátové centrum nenachád ...

Tlačové správy

CZ: Ako sa české malé a stredné firmy zapájajú do biznisu digitálnej Európy

20.03.2019 09:40

Součástí bílé knihy Small Business Growth in Europe (Růst malých firem v Evropě) je analýza vzorové sady dat zahrnující údaje o 157 636 malých firmách, které s pomocí společnosti PayPal přijímají digi ...

q

Žiadne komentáre

SWIFT 5_032019

Videá

IXPO 2019


PC forum button