Image
26.8.2019 0 Comments

motorola one action: prvá ultra-širokouhlá akčná kamera v odvetví

Život nestagnuje a vy by ste nemali tiež. Našťastie vám dávame spôsob, ako zachytiť viac vecí, na ktorých záleží. Zoznámte sa s motorola one action, najnovším prírastkom v rodine motorola one, ktorá vám umožní zachytiť váš svet na cestách a vidieť ho na veľkej obrazovke.

Vďaka prvej ultra-širokouhlej akčnej kamere smartfónu motorola one action1 môžete snímať video na šírku, zatiaľ čo telefón držíte vertikálne². Vaše videá budú obohatené o krásne zábery vďaka systému troch kamier motorola one action. Vďaka umelej inteligencii môžete sledovať svoj príbeh, ktorý sa odohráva na úchvatnom displeji CinemaVision s pomerom strán 21:9, a to všetko v elegantnom dizajne, ktorý dobre padne do ruky a ľahko sa ovláda jednou rukou.

tri kamery. nekonečná akcia.

Kamera určená pre ľudí na cestách je konečne tu. Systém troch kamier motorola one action obsahuje prvú ultra-širokouhlú video kameru v odvetví¹, s rozsahom snímania 117°,  takže môžete zaznamenať strhujúce videá zachytávajúce štvornásobne viac zo scény².

Prostredníctvom jedinečnej kombinácie hardvérových a softvérových inovácií sme umožnili konečne nakrúcať úžasné ultra-širokouhlé video, zatiaľ čo telefón držíte oveľa prirodzenejšie vo vertikálnej polohe. A keď si ho prehráte horizontálne, môžete opäť prežiť všetky svoje akciou nadopované spomienky na celej obrazovke. Vylepšená stabilizácia videa udržuje obraz stabilný, takže roztrasené videá sú odteraz minulosťou. V neposlednom rade, 2.0µm technológia Quad Pixel poskytuje štvornásobne väčšiu citlivosť na svetlo pre ostrejšie a jasnejšie videá v každej situácii. 

Hlavná kamera s rozlíšením 12MP je vybavená funkciou automatického zaostrovania s detekciou fázy (PDAF), vďaka čomu bude váš objekt v okamihu zaostrený. Zatiaľ čo 1.25µm pixely a clona f/1.8, pomáhajú zachytiť viac svetla pre jasnejšie fotografie. Navyše 5 MP kamera pre zachytenie efektov hĺbky uľahčuje pridanie efektu prirodzeného rozmazania pozadia na fotografii, dodatočné zmeny intenzity rozmazania, alebo oblasti zaostrenia pre dokonalý portrét. Zahrnuté funkcie moto AI, ako je optimalizácia záberu, inteligentná kompozícia a automatické snímanie úsmevu⁴, uľahčujú fotografovanie, aby ste fotili ako profesionál.

filmové zobrazenie vo vrecku

Natočte video, potom sa posaďte a sledujte, ako sa akcia rozvíja. Vďaka 6.3” palcovému Full HD+ displeju s technológiou CinemaVision a pomerom strán 21:9, môžete oživiť svoje zábery na ultra-širokouhlom filmovom displeji, ktorý sa tiahne od okraja po okraj. Nehovoriac o tom, že svoje obľúbené filmy môžete sledovať v originálnom ultra-širokouhlom formáte na nádhernej filmovej obrazovke, ktorú si tieto filmy vyžadujú. Navyše, pomer strán 21:9 v motorola one action umožňuje pomalšie posúvanie obrazovky a zároveň toho uvidíte viac pri pohodlnom používaní jednou rukou.

inteligentná od začiatku

motorola one action prichádza vybavený vyspelými funkciami fotoaparátu, ktoré sú poháňané umelou inteligenciou osemjadrového procesora. Zabudnite na nedostatok voľného miesta pre vaše fotografie – so 128 GB pamäte a možnosťou rozšírenia až o 512 GB pomocou SD karty, máte dostatok priestoru na uchovanie všetkých životných okamihov⁶, motorola one action využíva aj univerzálne úložisko (UFS), takže si budete vychutnávať ultraresponzívny výkon. UFS vám poskytuje ultra rýchly výkon a bezproblémové multitaskingové schopnosti v jednom výkonnom zariadení.

výkon počas celého dňa

Batéria s kapacitou 3500 mAh vydrží celý deň na jedno nabitie³. Počas letu cez kontinent  a naspäť môžete sledovať 11 hodín filmov  alebo až 47 hodín počúvať svoje obľúbené playlisty³.

užitočné inovácie od Google

Či už používate Google Asistenta na dokončenie práce, alebo na nájdenie rovnováhy s digitálnym svetom, je to možné vďaka užitočným inováciám od spoločnosti Google. 

Pokračujeme v partnerstve so spoločnosťou Google a poskytujeme úžasný softvérový zážitok. Užite si mesačné aktualizácie zabezpečenia po dobu 3 rokov, aktuálny operačný systém a jednoduché rozhranie vďaka Android One.⁵

Navyše, motorola one action obsahuje moto experiences, ktoré si zamilujete, vrátane moto akcií na uľahčenie každodenných interakcií otáčaním zápästia na otvorenie fotoaparátu, dvojitým seknutím dolu na zapnutie blesku, alebo zapnutia navigácie pomocou novo prepracovaného navigačného tlačidla. moto displej vám bez odomknutia telefónu rýchlo ukáže oznámenia a aktualizácie, aby ste vedeli, čo sa deje.

Ceny a dostupnosť

motorola one action bude na Slovensku k dispozícií od 16.8. za odporúčanú cenu od 269 €.

Právne vylúčenie zodpovednosti

Niektoré vlastnosti, funkcie a špecifikácie produktu môžu závisieť od operátora a môžu sa na ne vzťahovať ďalšie zmluvné podmienky a poplatky. Všetky sa môžu zmeniť bez predchádzajúcich upozornení. MOTOROLA a Štylizované M Logo sú registrované ochranné známky spoločnosti Motorola Trademark Holdings, LLC. Android je ochranná známka spoločnosti Google LLC. Všetky ostatné ochranné známky sú majetkom príslušných vlastníkov. ©2019 Motorola Mobility LLC. Všetky práva vyhradené.

 ¹ Dedikovaná 2.0μm štvorcová pixelová video kamera pripevnená na zachytenie 117° videa vo zvislej polohe s horizontálnym prehrávaním.

 ² V porovnaní s nameranou plochou hlavnej kamery 78° (FOV) v rovnakom pomere strán.

³ Batéria musí byť vybitá, nabíjanie sa postupne spomaľuje. Všetky nároky na výdrž batérie sú približné a založené na priemernom užívateľskom profile v kombinovanom profile používania (ktorý zahŕňa použitie aj pohotovostný čas) za optimálnych sieťových podmienok. Skutočný výkon batérie sa bude líšiť a závisí od mnohých faktorov vrátane sily signálu, siete, nastavení zariadenia, teploty, stavu batérii a spôsobov používania.

 ⁴Automatické snímanie úsmevu dokáže rozpoznať 5 tvári/ ľudí v jednej snímke.

 ⁵Platforma Android One v Latinskej Amerike a Európe, s výnimkou Ruska. Telefón bol pôvodne uvedený na trh v Latinskej Amerike a Európe so systémom Android 9 Pie a bude dostávať aktualizácie na Android Q a Android R; bezpečnostné aktualizácie sa budú poskytovať tri roky od pôvodného globálneho dátumu spustenia v auguste 2019.

 ⁶Dostupný úložný priestor používateľa je menší kvôli predinštalovanému softvéru, ktorý sa môže zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia kvôli softvérovým aktualizáciám. Podporuje až 512 GB microSD kartu. microSD karta sa predáva samostatne. Obsah s obmedzeniami DRM sa nemusí dať presunúť na kartu.

Autor: Motorola

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Na Slovensko prichádza platobná platforma Stripe

13.09.2019 19:37

Celosvetová platobná platforma Stripe, ktorá patrí medzi najrýchlejšie sa rozvíjajúce technologické spoločnosti na svete, dnes oficiálne spustila svoje služby na Slovensku. Online obchodníkom dovoľuje ...

Tlačové správy

Telekom odštartoval predpredaj na iPhone 11, iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max

13.09.2019 19:27

Telekom dnes o 14:00 odštartoval predpredaj na trojicu nových modelov iPhone 11, iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max. Zákazníci môžu prejaviť záujem, poslať svoju predobjednávku na jednu z noviniek tejt ...

Tlačové správy

CZ: Panasonic na veľtrhu IBC 2019 predstavuje rad kamier s diaľkovým ovládaním a robotické riešenia

13.09.2019 13:57

Společnost Panasonic předvede na veletrhu IBC 2019 možnosti využití robotických řešení, ale i nejoblíbenější řady PTZ kamer u příležitosti jejich 10. výročí. Návštěvníci si budou moci prohlédnout také ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ACER_092019

Najnovšie videá

elearn