iStores otvára najväčšiu predajňu Apple Premium Reseller s jedinečnou zákazníckou skúsenosťou

Tlačové správy
0

Spoločnosť WESTech, spol. s r. o., prevádzkovateľ najsilnejšej siete prémiových predajní produktov na Slovensku a v Čechách pod značkou iStores, otvára v piatok 19. mája najväčšiu predajňu Apple Premium Reseller v bratislavskom Avion Shopping Park. Nová predajňa ponúkne dvojnásobok doterajšej predajnej plochy, konzultácie, školenia, nastavenia a onedlho aj servis produktov priamo v predajni. 

Posúvame zákaznícku skúsenosť na úplne novú úroveň,” hovorí Matej Sršeň, riaditeľ spoločnosti WESTech a vysvetľuje: “vďaka certifikovanému tímu expertov, novým službám a možnostiam priamo v predajni, si budú naši zákazníci môcť od nás odniesť nielen nové produkty, ale kompletné riešenia. Nepôjde len o efektívnejší servis v prípade potreby technického zásahu, ale aj rôzne školenia, pomoc pri práci so softvérom, inštalácii či dôkladnom poznaní produktu.

Najväčšia predajňa iStores v bratislavskom AVION Shopping Park sa stane vlajkovou loďou siete autorizovaných prémiových predajní značky Apple na Slovensku a pri príležitosti jej otvorenia ponúka 19. mája iStores špeciálne ceny na vybrané produkty ako napríklad MacBook Air za 799 EUR či iPhone 7 už za 629 EUR spolu s 10% zľavou na úplne všetko. O dobrú náladu pri otváraní predajne sa aj tento raz postará Marián Čekovský. Viac informácií o novej predajni a špeciálnej ponuke na https://www.istores.sk/avion.

iStores – Apple Premium Reseller

Všetky autorove články
iStores Apple Premium Reseller

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať