Image
30.6.2019 0 Comments

iRobot prichádza s novým robotickým vysávačom aj mopom

Spoločnosť iRobot uvádza na trh ďalšie robotické novinky. Robotický vysávač Roomba S9+ a mop Braava jet m6 patria k najnovšej generácii upratovacích robotov a zjednocuje ich technológia iRobot Imprint Link, pomocou ktorej dokážu navzájom spolupracovať. Táto technológia je okrem oboch noviniek dostupná aj pre minuloročný vrcholný model vysávača Roomba i7+.

Robotický vysávač Roomba s9+ s automatickou vyprázdňovacou stanicou Clean Base prináša vďaka pokročilému 3D senzoru, novému výkonnému systému čistenia a technológii PerfectEdge užívateľovi doposiaľ najhlbšie čistenie.

PerfectEdge ktorá zahŕňa o 30% širšie gumené kefy na rôzne povrchy a špeciálne navrhnutú kútovú kefku. Kefy používajú gumené lamely, ktoré zostávajú v stálom kontakte s rôznymi povrchmi – od pevných podláh až po koberce.

Sú flexibilné a prispôsobujú sa povrchu tak, aby zachytili všetko, od prachu a špiny, až po vlasy a veľké nečistoty. Špeciálne navrhnutá kútová kefka má päť ramien, ktoré dokážu strhnúť špinu a nečistoty z hĺbky kútov a pozdĺž stien a nasmerujú ich do trasy robota, aby boli povysávané.

Roomba s9+ sa obsahuje nový výkonný systém čistenia, s až 40x silnejším saním v porovnaní s predchádzajúcimi generáciami robotov Roomba. Ak Roomba s9+ deteguje koberec alebo rohož, spustí sa výkonnejší režim Power Boost aby zaručil vytiahnutie špiny a nečistôt usadených hlboko vo vláknach koberca.

Zdokonalené bolo čistenie pozdĺž stien aj vonkajších rohov. Nový navigačný systém si po niekoľkých čisteniach vytvorí presnú mapu priestoru na ktorej dokáže zobraziť priestor čistenia. Pomocou mobilnej aplikácie možno robota ovládať cez internet aj plánovať upratovanie. Súčasťou dodávky je aj inovovaná vyprázdňovacia stanica ktorá umožňuje bezobslužné upratovanie aj viac ako týždeň.

Inovácie sa dočkal aj rad robotických mopov ktorý prichádza s novým modelom Braava jet m6. Novinka používa inovovaný systém iRobot Imprint Link ktorý umožňuje rovnaké možnosti navigácie ako Roomba S9+. Najväčšou novinkou novej rady je možnosť spolupráce oboch zariadení . Mobilnou aplikáciou možno teraz súčasne nastaviť upratovanie oboch zariadení. Aplikácia zariadi že po ukončení  vysávania pomocou Roomba S9+  sa následne spustí umývanie pomocou Braava jet m6. Pre každého robota možno nezávisle nastaviť miestnosti ktoré má upratovať.

iRobot Roomba S9+ je dostupný za 1499 eur a Braava jet m6 za 599 eur.

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Samsung prináša očakávaný rad Galaxy S20 a skladaciu novinku Galaxy Z Flip aj na náš trh

20.02.2020 01:48

Spoločnosť Samsung pred niekoľkými dňami celosvetovo predstavila novú modelovú radu svojej vlajkovej lode Galaxy S20 a zaujímavú novinku so skladacím displejom Galaxy Z Flip. My sme si ich dnes po prv ...

Produkty 1

ISE 2020: Samsung v znamení 8K a jedinečného The Wall

19.02.2020 02:00

Spoločnosť Samsung je verejnosti známa viac zo spotrebnej oblasti ako jeden z najvýznamnejších výrobcov smartfónov a televízorov. Divízia profesionálnych displejov však nepochybne patrí k veľmi význam ...

Produkty

ISE 2020: Epson predstavuje riešenia pre zážitkové nakupovanie či zábavu

18.02.2020 22:11

Spoločnosť EPSON tento rok na veľtrhu ISE predstavila celý rad nových AV riešení pre obchod, vzdelávanie a maloobchod. Medzi novými produktami sme mohli vidieť špičkový laserový projektor so svietivos ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Hackkosice_2020

Najnovšie videá