Image
30.6.2019 0 Comments

iRobot prichádza s novým robotickým vysávačom aj mopom

Spoločnosť iRobot uvádza na trh ďalšie robotické novinky. Robotický vysávač Roomba S9+ a mop Braava jet m6 patria k najnovšej generácii upratovacích robotov a zjednocuje ich technológia iRobot Imprint Link, pomocou ktorej dokážu navzájom spolupracovať. Táto technológia je okrem oboch noviniek dostupná aj pre minuloročný vrcholný model vysávača Roomba i7+.

Robotický vysávač Roomba s9+ s automatickou vyprázdňovacou stanicou Clean Base prináša vďaka pokročilému 3D senzoru, novému výkonnému systému čistenia a technológii PerfectEdge užívateľovi doposiaľ najhlbšie čistenie.

PerfectEdge ktorá zahŕňa o 30% širšie gumené kefy na rôzne povrchy a špeciálne navrhnutú kútovú kefku. Kefy používajú gumené lamely, ktoré zostávajú v stálom kontakte s rôznymi povrchmi – od pevných podláh až po koberce.

Sú flexibilné a prispôsobujú sa povrchu tak, aby zachytili všetko, od prachu a špiny, až po vlasy a veľké nečistoty. Špeciálne navrhnutá kútová kefka má päť ramien, ktoré dokážu strhnúť špinu a nečistoty z hĺbky kútov a pozdĺž stien a nasmerujú ich do trasy robota, aby boli povysávané.

Roomba s9+ sa obsahuje nový výkonný systém čistenia, s až 40x silnejším saním v porovnaní s predchádzajúcimi generáciami robotov Roomba. Ak Roomba s9+ deteguje koberec alebo rohož, spustí sa výkonnejší režim Power Boost aby zaručil vytiahnutie špiny a nečistôt usadených hlboko vo vláknach koberca.

Zdokonalené bolo čistenie pozdĺž stien aj vonkajších rohov. Nový navigačný systém si po niekoľkých čisteniach vytvorí presnú mapu priestoru na ktorej dokáže zobraziť priestor čistenia. Pomocou mobilnej aplikácie možno robota ovládať cez internet aj plánovať upratovanie. Súčasťou dodávky je aj inovovaná vyprázdňovacia stanica ktorá umožňuje bezobslužné upratovanie aj viac ako týždeň.

Inovácie sa dočkal aj rad robotických mopov ktorý prichádza s novým modelom Braava jet m6. Novinka používa inovovaný systém iRobot Imprint Link ktorý umožňuje rovnaké možnosti navigácie ako Roomba S9+. Najväčšou novinkou novej rady je možnosť spolupráce oboch zariadení . Mobilnou aplikáciou možno teraz súčasne nastaviť upratovanie oboch zariadení. Aplikácia zariadi že po ukončení  vysávania pomocou Roomba S9+  sa následne spustí umývanie pomocou Braava jet m6. Pre každého robota možno nezávisle nastaviť miestnosti ktoré má upratovať.

iRobot Roomba S9+ je dostupný za 1499 eur a Braava jet m6 za 599 eur.

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty 1

Deň Ekomobility na Ministerstve hospodárstva

21.09.2019 23:00

Ministerstvo hospodárstva dnes otvorilo brány verejnosti na Dni Ekomobility. Na akcii sa predstavilo takmer 50 vozidiel 20-tich značiek. Návštevníci si mohli pozrieť, aj na vlastnej koži vyskúša ...

Produkty

IBC 2019: Canon s novými fotoaparátmi, objektívmi aj profesionálnym monitorom

17.09.2019 23:52

Dvojicu nových fotoaparátov EOS 90D a EOS M6 Mark II predstavil Canon koncom augusta a na IBC sme si ich mohli po prvý krát pozrieť naživo. <iframe width="560" height="315" src="h ...

Produkty

IBC 2019: Panasonic oslavuje 10 rokov od uvedenia prvej PTZ kamery na trh

17.09.2019 23:09

Spoločnosť Panasonic si na tohoročnou IBC pripomína 10 výročie uvedenia prvej PTZ kamery na trh. V roku 1999 to bola klasická kamera s otočnou, diaľkovo ovládanou platformou. Nové PTZ kamery pracuj ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

AMCHAM 2019

Najnovšie videá

elearn

IT GALA stvorec 2019