Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Advertisement

iPhone/iPad: 5 aplikácií, ktoré sú teraz zadarmo

0

apple_apps.jpg V tomto článku opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presne, dokedy akcia potrvá, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené o hodinu, deň či týždeň.

1. Colorful Audio

Aplikácia Colorful Audio umožní prehrať a zároveň vizualizovať hudbu z iPodu. Takisto môžete použiť vstavaný mikrofón na vizualizáciu zvukov okolo seba. Samozrejmé je vytvorenie vlastného playlistu a môžete si pozmeniť aj vizualizáciu podľa vlastného výberu.

obr1.jpeg

Aplikáciu si možno stiahnuť priamo tu: Colorful Audio - music / microphone visualizer - Grzegorz Wojcik

Pôvodná cena: 0,99 eura

2. Pure Flickr

Pure Flickr prináša zdieľanie fotografií na iPhone, iPod Touch a iPad. Je vytvorený na to, aby vám priniesol rýdzi, ale zároveň jednoduchý zážitok z Flickra. Umožní prechádzať, nahrávať, obstarávať a upravovať fotografie. Používateľské rozhranie je jednoduché a pritom si zachováva svoju osobitosť a krásu.

obr2.jpeg

Aplikáciu si možno stiahnuť priamo tu: Pure Flickr - Browse, edit, upload, comment, share, favorite and view your Flickr photos in a pure and simple app - Lifelike UX Limited

Pôvodná cena: 2,99 eura

3. Speaking Mind

Speaking Mind je jediná aplikácia, ktorá vie premeniť vaše správy a novinky na to najlepšie „rádio". Najprv začnite s pozvoľným výberom noviniek, ktoré patria do okruhu vašich záujmov, potom môžete pokračovať v prepojení Speaking Mind a sociálnych sietí. A ako správne rádio vám umožní aj vybrať si najobľúbenejšiu hudbu.

obr3.jpeg

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Speaking Mind - the news-reader that talks - Alexander Yankovskiy

Pôvodná cena: 1,99 eura

4. Follow Me for Instagram

Pomocou Follow Me for Instagram uvidíte na mape polohu jednotlivých príspevkov v momente, keď boli nahrané na Instagram. Skrátka a jednoducho - nech už sa nachádzate kdekoľvek, vďaka tejto aplikácii môžete vidieť všetky príspevky, ktoré boli nahraté na Instagram v danej lokalite. Follow Me vám teda môže pomôcť v honbe za novými „followers".

obr4.jpeg

Aplikáciu si možno stiahnuť priamo tu: Follow Me for Instagram - Get more REAL followers and search by location! - TeliApp Corporation

Pôvodná cena: 5.99€

5. Lumen Trails GTD Organizer

Lumen Trails GTD Organizer umožňuje písanie poznámok, vytváranie zoznamov a monitorovanie ďalších činností, ako napr. čas, cvičenia, kalórie, telesnú hmotnosť, spánok a mnoho ďalších. Kúzlo Lumen Trails spočíva v tom, že môžete sledovať prakticky akúkoľvek činnosť, ktorá vám napadne.

obr5.jpeg

Aplikáciu si možno stiahnuť priamo tu: Lumen Trails GTD Organizer+ Replace Multiple Apps with Just One. Create a Daily Planner, Todo List, Time Log, Workout Tracker, Food Diary, Diet Plan, Weight Loss Journal, Calorie Counter and Expense Tracker. - Lumen Spark LLC

Pôvodná cena: 19,99 eura

Zdroj: Svetapple.sk

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať