iPhone 7 bude uvedený 7. septembra. Príde vraj s duálnym fotoaparátom

0

Apple rozoslal pozvánky na svoje podujatie, ktoré sa uskutoční 7. septembra v San Franciscu. Očakáva sa, že na ňom okrem iPhonu 7 predstaví aj nové MacBooky a druhú generáciu Apple Watch.

Podľa uniknutých informácií bude mať iPhone 7 duálny fotoaparát, ktorý dokáže zachytiť jasnejšie a detailnejšie fotografie aj pri nízkej hladine osvetlenia, a to zlúčením dvoch snímok do jednej. Používatelia sa vraj budú musieť rozlúčiť so svojimi bielymi kultovými slúchadlami, pretože slúchadlový konektor bude nahradený druhým reproduktorom. Výrazne sa tak zmenší hrúbka telefónu.

Domovské tlačidlo bude navrhnuté tak, aby rozpoznávalo rôzne vstupy vďaka technológii Force Touch. Bude citlivé na tlak a ponúkne hmatovú spätnú väzbu. Otázna je vodotesnosť smartfónu. iPhone 7 a 7 Plus budú mať rovnaký 4,7-palcový, resp. 5,5-palcový displej ako ich predchodcovia. Apple odstránil aj dva anténne pásy, ktoré lemujú zadnú časť súčasných telefónov. Pribudnúť majú aj dve nové farebné vyhotovenia.

Nedávno sa na internete objavili zvesti aj o tom, že novinka sa vôbec nebude nazývať iPhone 7, ale iPhone 6SE. Skutočný iPhone 7 sa údajne odloží na budúci rok a prinesie významné zmeny ikonického telefónu Applu. Táto správa pochádza od zdrojov z čínskeho dodávateľského reťazca, tvrdiacich, že videli balenia a štítky s nápisom iPhone 6SE. Počkajme teda do 7. septembra...

Zdroj: dailymail.co.uk

Redakcia

Všetky autorove články
iPhone smartfon

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať