Image
18.10.2018 0 Comments

Zyxel riešením Multy Plus reaguje na potreby rýchlo rastúcich malých a stredných spoločností

Siete sú kostrou všetkých moderných organizácií. Pre menšie spoločnosti viac-menej býva zložité zladiť svoje základné sieťové potreby a svoju prevádzkovú efektivitu. Výsledkom je tlak, ktorý je spojený s rýchlym rastom malých a stredných firiem.

Spoločnosť Zyxel Communications dnes predstavila revolučný produkt Multy Plus[H1], ktorý malým a stredným firmám poskytuje jednoducho použiteľné a cenovo dostupné riešenie v podobe podnikovej WiFi typu mesh. Multy Plus prináša lepšiu ochranu firiem počas ich rastu, kedy sú obzvlášť zraniteľné, a umožňuje siete a zabezpečenie flexibilne a odkiaľkoľvek spravovať pomocou mobilnej aplikácie.

Produkt Multy Plus je dodávaný vrátane štýlového stojanu a príslušenstva pre montáž na stenu, strop, do stropnej koľajnice a na stôl.

„Pri poskytovaní bezdrôtového internetu hosťom sa malé organizácie dlho spoliehali na komerčné prístupové body,“ poznamenáva Martin Bratičák, Head of Channel CEE. „Z dôvodu časovej a finančnej náročnosti inštalácie káblov sa však jedná o veľmi nepraktické riešenie. A kvôli zložitým rozhraniam, s ktorými často zápasia aj odborníci, je navyše náročná aj správa týchto prístupových bodov. Produkt Multy Plus ako riešenie typu mesh to isté zvláda lepšie, bez zbytočnej práce a s nižšími nákladmi. Multy Plus vyžaduje iba umiestnenie dvoch alebo viacero prístupových bodov kdekoľvek v priestore bez nutnosti akéhokoľvek káblového pripojenia. A jeho rozhranie je tak jednoduché, že prácu s ním zvládnu aj laici.“

Trojpásmová WiFi a dedikované kostrové pripojenie v pásme 5 GHz prinášajú rýchlosť až 1733 Mbps a deväť interných antén zaisťuje ideálne pokrytie plochy viac ako 450 m2, čo dokonale splní potreby napr. reštaurácií a malých pobočiek.

Predstavujeme AiShield
Multy Plus zvyšuje latku kybernetickej bezpečnosti pomocou dedikovanej bezpečnostnej aplikácie AiShield, ktorá v sebe spája množstvo funkcií grafického používateľského rozhrania a praktické mobilné riešenie.

AiShield z mobilu poskytuje prehľad o aktuálnej situácii a umožňuje správu zabezpečenia.

Medzi bezpečnostné funkcie aplikácie AiShield patrí kontrola prístupu umožňujúca obmedziť prístup na desaťtisíce nevhodných internetových stránok a k takmer 500 aplikáciám. V aplikácii AiShield používatelia môžu mimo iné:

  • sledovať údaje o hrozbách a výstrahách vrátane informácií o najčastejšie napádaných zariadeniach,
  • prijímať push oznámenia o sieťových hrozbách,
  • jednoducho ukončiť alebo predĺžiť dobu, po ktorú používatelia môžu byť na sieti,
  • spracovávať veľké objemy dát pre získanie okamžitých prehľadov, napr. triediť používateľov podľa typu, profilu, doby pripojenia atď.

Každé zariadenie Multy Plus ponúka 30 dennú skúšobnú licenciu k aplikácii AiShield, zatiaľ čo duo packy sú dodávané s ročnou bezplatnou licenciou.

Ešte jednoduchšia správa vďaka grafickému používateľskému rozhraniu a aplikácii

Multy Plus je prvé mesh riešenie od spoločnosti Zyxel, ktoré je možné spravovať pomocou aplikácie i webového používateľského rozhrania, čo organizáciám otvára cestu k flexibilnému riadeniu ich sietí.

Obe platformy umožňujú sledovať používanie dát, upravovať alokovanú šírku pásma a sieť rozdeliť až na tri rôzne časti: jednu pre správcu, druhú pre zamestnancov a tretiu pre návštevníkov, pričom pre každú platia iné oprávnenia k prístupu.

Jednoducho konfigurovateľné captive portály
Multy Plus naviac uľahčuje celý proces nastavovania captive portálu, ktorým používatelia musia prejsť, pokiaľ chcú používať WiFi sieť.

Používateľské rozhranie umožňuje jednoduchú konfiguráciu jednotlivých položiek tohoto portálu vrátane hesiel, podmienok, logotypov a ďalších obrázkov.

Celé inštalačné príslušenstvo už v základe
Väčšina prístupových bodov typu mesh ponúka len obmedzené možnosti inštalácie a neobíde sa bez príplatkového inštalačného príslušenstva. To však neplatí o produkte Multy Plus, ktorý je dodávaný so všetkým, čo potrebujete k jeho inštalácii na stenu, strop, stôl a do montážnej lišty, a navyše tiež s elegantným stojanom. Vďaka svojmu čistému a nenápadnému designu Multy Plus dobre vypadá aj len tak na stole alebo na polici.

Multy Plus je najnovším prírastkom do rodiny mesh produktov značky Zyxel. Jeho predchodcovia pre domácich používateľov a poskytovateľov služieb, t. j. Multy X a Multy Pro, získali celý rad ocenení vrátane cien Taiwan Excellence Awards a Broadband World Forum.


[H1] [SR1]: odkaz na produktové stránky – bude poskytnut, jakmile budou k dispozici.
Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Nová Xperia™ L4 od spoločnosti Sony rozširuje svoj dostupnejší rad telefónov „L“

20.02.2020 14:55

Spoločnosť Sony dnes predstavuje Xperiu L4 – model, ktorý dopĺňa dostupnejší rad telefónov a rozširuje portfólio smartfónov zameraných na počúvanie hudby, sledovanie videí a ďalšej zábavy. Širokouhl ...

Tlačové správy

CZ: Podpora Cyberpunk 2077 v službe GeForce NOW už v deň vydania

20.02.2020 14:51

Už nyní je možné si od vývojářů CD PROJEKT RED zahrát ve službě GeForce NOW legendární sérii Witcher a zkrátit si tak čekání na jednu z nejočekávanějších her letošního roku. Fanoušci také mohou soutěž ...

Tlačové správy

Nové kupé Mercedes-AMG GLE 63 4MATIC+: spája eleganciu s dynamickým prejavom

20.02.2020 13:31

Elegantné a elektrifikované kupé s mimoriadnou agilnosťou a jazdnou dynamikou, “štvorkolka”, ktorá dosahuje skvelú trakciu a ponúka vynikajúci komfort na každý deň: nové kupé Mercedes-AMG GLE 63 (S) 4 ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Hackkosice_2020

Najnovšie videá