Image
15.2.2018 0 Comments

Zyxel na výstave CES 2018 predstaví širokopásmové riešenia Giga-Next a MeshIQTM pre pokrytie domácností WiFi

Spoločnosť Zyxel Communications na medzinárodnej výstave Consumer Electronics Show (CES) konanej od 9. do 12. januára 2018 poskytovateľom služieb predstavila široké portfólio riešenia pre širokopásmový prístup, WiFi a domáce siete novej generácie. Kľúčovou súčasťou jej expozície boli nové riešenia postavené na technológiách XGS-PON, NG-PON2, G.Fast Amendment 3 a 802.11ax.

Riešenie Giga-Next od spoločnosti Zyxel ponúka rýchlosti, ktoré prekonávajú gigabitové širokopásmové pripojenie cez optické a medené káble. Poskytovatelia služieb tak dokážu zaistiť výkon pre účely vyžadujúce veľkú šírku pásma, ako napr. streamovanie videí v 4K, hranie hier online a vo virtuálnej realite (VR) a aplikácie pre rozšírenú realitu (AR). Technológia, ako napr. XGS-PON a platforma G.Fast, dávajú poskytovateľom služieb široké možnosti a flexibilitu k tomu, aby pomocou stávajúcich investíc do infraštruktúry dokázali zaistiť pokročilé služby pre budúcnosť.

Spoločnosť Zyxel na výstave predvedie tiež portfólio produktov pre domáce siete, ktoré svojim výkonom plnia stále náročnejšie požiadavky na používanie internetu vecí v domácom prostredí. Jej riešenie, medzi ktoré patrí WiFi zariadenie štandardu 802.11ax a 1.4 Gbps MoCA 2.0 Bonding brány a WiFi extendéry, ďalej rozšíri riadený WiFi systém Multy Pro.

Nové možnosti, ako napr. streamovanie videí v rozlíšení 4K a aplikácie pre rozšírenú a virtuálnu realitu, kladú na poskytovateľov služieb obrovské nároky, pretože užívatelia očakávajú stále vyššiu širokopásmovú rýchlosť a lepšie pripojenie,“ vysvetľuje Martin Bratičák, Head of Channel CEE. „Naša spoločnosť neustále inovuje sieťové technológie, aby dokázala splniť budúce nároky poskytovateľov služieb a jej zákazníkov. Expozíciou na výstave CES chceme poskytovateľom prezentovať vyvíjané riešenia, ktoré im pomôžu rozšíriť ponuku služieb, zlepšiť spokojnosť zákazníkov a dosiahnuť vyšších tržieb.

Vedľa predstavenia komplexného portfólia širokopásmových riešení Giga-Next pre siete využívajúce optické a medené káble, spoločnosť Zyxel poskytovateľov služieb zoznámi tiež s novými produktami Multy Pro a MoCA 2.0 Bonding.

Riešenie Multy Pro predstavuje vysoko výkonný riadený WiFi systém pre poskytovateľov služieb. Jedná sa o pokročilý integrovaný systém typu mesh, ktorý zahŕňa hardvér, softvér a mobilnú aplikáciu a poskytovateľom služieb umožňuje ponúkať na diaľku riadené WiFi riešenie. Systém Multy Pro utomaticky zaistí pokrytie celej domácnosti sieťou WiFi, ktorá si hravo poradí aj s vysokými nárokmi na šírku pásma. Jednoduchá správa pomocou aplikácie znižuje počet volaní na linky technickej podpory a riadenie na diaľku prispieva k lepším službám zákazníkom a k menším výjazdom technikov. Riešenie Multy Pro je k dispozícii na niekoľkých aktuálne dostupných bránach a zákazníkom spoločnosti Zyxel je ponúkané bezplatne.

Vďaka riešeniu Zyxel MoCA 2.0 Bonding sú poskytovatelia schopní prostredníctvom stávajúcej koaxiálnej kabeláže zaistiť bezpečné gigabitové káblové aj bezdrôtové pripojenie po celej domácnosti užívateľov. Nová produktová séria zahŕňa bezdrôtovú bránu s gigabitovým Ethernetom, WiFi extendér a ethernetový adaptér v celej domácnosti zaistí gigabitovú konektivitu nevyhnutnú pre prémiové služby a aplikácie.

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

CZ: 5G umožní flexibilnú automatizáciu skladov

18.10.2019 17:49

V loňském roce bylo na celém světě v provozu 4000 robotických skladů. Podle prognóz budou do roku 2025 v 50 000 skladech na světě fungovat 4 miliony komerčních robotů, což je dvanáctinásobný nárůst v  ...

Tlačové správy

CZ: Red Hat predstavil najnovšiu verziu Red Hat OpenShift 4, umožní vývojárom v Kubernetes jednoduchšie inovovať

18.10.2019 17:43

Společnost Red Hat, Inc. (NYSE: RHT), přední světový poskytovatel řešení založených na open source technologiích, oznámila dostupnost Red Hat OpenShift 4.2, nejnovější verze podnikové platformy Kubern ...

Tlačové správy

HONOR 9X: Hra svetla a tieňov

18.10.2019 15:07

HONOR vždy napredoval v inovatívnom dizajne zadného krytu svojich smartfónov. HONOR View 20 prišiel po prvýkrát s dizajnom „Aurora Nano-texture“ a séria HONOR 20 bola zase ozdobená magickým „dynamický ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

MANDAYIT 2019

Najnovšie videá

SlovakiaTech 2019