Zyxel Multy U s ocenením iF DESIGN AWARD 2019

0

Model Multy U získal za svoj dizajn renomované ocenenie v kategórii telekomunikačných zariadení. Zariadenie Multy U, trojpásmový systém Wi-Fi štandardu AC2100, ­získalo cenu iF DESIGN AWARD, ktorá patrí medzi najprestížnejšie ­svetové ocenenia za dizajn. Toto štýlové a mimoriadne kompaktné ­sieťové zariadenie od spoločnosti Zyxel Communications triumfovalo v kategórii telekomunikačných produktov. Každoročnú súťaž usporadúva hannoverská spoločnosť iF International Forum Design GmbH, ktorá sa celosvetovo radí medzi najstaršie nezávislé dizajnérske organizácie.

Váhu oceneniu dodáva okrem iného skutočnosť, že usporiadatelia tohto ročníka súťaže dostali dovedna 6400 prihlášok z 50 krajín. ­Svojím čistým dizajnom zariadenie Multy U presvedčilo porotu tvorenú 67 nezávislými odborníkmi na dizajn z celého sveta. Víťazný dizajn je spojením formy a funkcionality: elegantný kožený remienok prináša nové možnosti inštalácie, zatiaľ čo aktuálny stav siete zobrazuje ­príslušná farba diódy. Víťazstvo v súťaži dokazuje, že spoločnosť Zyxel v súlade so svojím poslaním úspešne vytvára atraktívne a stále sa vyvíjajúce produkty a riešenia. Zyxel navyše zariadenie Multy U prispôsobil potrebám a preferenciám mladšej generácie používateľov, čím pripravuje pôdu pre siete budúcnosti.
„Prajeme si, aby sa ľuďom v súvislosti so značkou Zyxel vybavili ­nielen špičkové parametre našich zariadení,“ uvádza Martin Bratičák, Regional Director CEE v spoločnosti Zyxel. „Chceme našim výrobkom dať atraktívny dizajn, ktorý zaujme spotrebiteľov, a to najmä spotrebiteľov orientovaných na budúcnosť. Z tohto dôvodu je pre nás úspech v tejto renomovanej súťaži skutočná pocta.“

O cenách iF DESIGN AWARD

Už 66 rokov je ocenenie iF DESIGN AWARD vnímané ako meradlo výnimočného dizajnu. Značka iF sa globálne preslávila vynikajúcimi službami na poli dizajnu, pričom ceny iF DESIGN AWARD patria vo svete dizajnu medzi najvyššie uznania. Súťaž je rozdelená do nasledujúcich kategórií: produkty, obaly, komunikácia, dizajn služieb/UX, architektúra, interiérová architektúra a profesionálny koncept. Všetky ocenené produkty sú prezentované v sprievodcovi iF WORLD DESIGN GUIDE, v aplikácii iF design a na výstave iF Design Exhibition v Hamburgu.

Multy U ZyXEL

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať