Image
25.8.2014 0 Comments

Značka GSmart uvádza na náš trh nový smartfón Arty A3

GSmart-Arty-A3_010.jpg Spoločnosť Gigabyte, stojaca za značkou GSmart, uvádza na slovenský trh nový dual-SIM smartfón nižšej triedy Arty A3. Novinka má v portfóliu GSmart zaujať miesto dosluhujúceho modelu Alto A2.

Smartfón dostal do výbavy 4-jadrový procesor s jadrami Cortex-A7, taktovaný na 1,3 GHz. Procesor poskytne zariadeniu dostatočný výkon na beh operačného systému Android 4.4 KitKat, ale i na plynulé surfovanie po webe či prácu vo viacerých aplikáciách naraz. Zariadenie disponuje veľkým 5" displejom IPS s rozlíšením 854 × 480 pixelov. Na bežné fotenie je k dispozícii 8 Mpx fotoaparát s automatickým zaostrovaním, senzorom BSI a LED bleskom, ktorý zvláda aj fotenie v horších svetelných podmienkach. Navyše s funkciou Voice Capture môžete urobiť snímky aj na základe hlasového povelu. Na videohovory dostatočne poslúži predná 2 Mpx videokamera.

Fotografie, videá, obľúbenú hudbu a ďalšie dáta môžete ukladať do vnútornej pamäte s kapacitou 4 GB, rozšíriteľnej o ďalších 32 GB prostredníctvom pamäťových kariet Micro SDHC. Operačná pamäť dosahuje veľkosť 1 GB.

Do štandardnej výbavy telefónov značky GSmart patrí aj slot DualSIM na dve SIM karty, ktorý oceníte najmä počas ciest do zahraničia alebo i doma pri kombinácii SIM kariet od dvoch najvýhodnejších operátorov.

Celý tento „špás" je napájaný veľkou 2000 mAh batériou. Cena zariadenia sa pohybuje okolo 120 €. Balenie okrem iného obsahuje i biely ochranný kryt batérie a vhod príde aj ochranná fólia na displej.

Zdroj: Svet IT


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Report: Nová segmentácia produktov MSI. S dôrazom aj na pracovné použitie

17.07.2019 00:00

Začiatkom mesiaca sme sa v španielskej Girone zúčastnili na akcii MSI, kde firma prezentovala svoje najnovšie produkty a upravenú filozofiu fungovania na trhu. Tá sa teraz, pod vplyvom nového vedenia ...

Produkty

Bluetoothová žehlička na vlasy sa dá ľahko hacknúť. Útočník vám môže zapáliť dom

15.07.2019 12:19

Britská firma Glamoriser sa hrdí tým, že ako prvá na svete vyrába žehličky na vlasy s technológiou bluetooth. Prístroj sa dá prepojiť s aplikáciou umožňujúcou používateľovi nastaviť teplotu a mód. Môž ...

Produkty

iRobot prichádza s novým robotickým vysávačom aj mopom

30.06.2019 01:08

Spoločnosť iRobot uvádza na trh ďalšie robotické novinky. Robotický vysávač Roomba S9+ a mop Braava jet m6 patria k najnovšej generácii upratovacích robotov a zjednocuje ich technológia iRobot Imprint ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá