Zalman: Kompaktný herný a komunikačný mikrofón ZM-MIC1

Tlačové správy
0

Potreba slúchadiel s mikrofónom vždy znamená zaobstaranie drahšej sady. Existuje však lacnejšie riešenie v podobe samostatného mikrofónu. Firma Zalman je jedným z výrobcov, ktorý má takýto produkt v ponuke. Mikrofón ZM-MIC1 je určený všetkým hráčom počítačových hier a môže samozrejme slúžiť i pre bežnú internetovú komunikáciu.

Mikrofón ZM-MIC1 má kompaktné rozmery a je možné ho pomocou klipov ľahko uchytiť na slúchadlový kábel, čo najbližšie k ústam tak, že mikrofón dokáže zachytiť každé jednotlivé slovo. Výrobca garantuje vysokú citlivosť mikrofónu, ktorá však prináša riziko, že človek na druhej st­rane počuje nielen hlas, ale i zvuky pozadia. Toto nebezpečenstvo je vďaka použitej technológii v prípade ZM-MIC1 eliminované až do -3 dB.

Používanie mikrofónu ZM-MIC1 je ľahké. Mikrofón má dostatočne dlhý kábel (2 m), preto nemusí byť používateľ v bezprostrednej blízkosti hracieho zariadenia či počítača.

Technické údaje mikrofónu ZM-MIC1:
- Citlivosť-40 ± 3dB
- Impedancia: max 2,2 kΩ
- Štandardné napájanie: 2,0 V DC
- Príkon: max. 0,5 mA
- Redukcia citlivosti: až do -3 dB pri 1,5V
- S/N: viac než 58 dB
- Dĺžka káblu: 2 m

Cena a dostupnosť:
Mikrofón ZM-MIC1 je dostupný prostredníctvom siete internetových obchodov a doporučená koncová cena vrátane DPH je 4,80 EUR

Redakcia

Všetky autorove články
Zalman

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať