Xerox dáva nový rozmer produktivite práce v kancelárii vďaka novej sérii multifunkčných tlačiarní pre malé a stredné firmy

Tlačové správy
0

Spoločnosť Xerox predstavila novú produktovú sériu Xerox®VersaLink®. Všetky tieto zariadenia sú napojené na platformu ConnectKey®, ktoré boli predstavené začiatkom tohto roka. Technológia ConnectKey od spoločnosti Xerox mení tradičné tlačiarenské stroje na smart asistentov, ktorí spolu vzájomne komunikujú.

Rodina produktov VersaLink ponúka spoľahlivé služby s nízkymi prevádzkovými  nákladmi. Všetky stroje sú napojené na cloud a umožňujú tlač z mobilných zariadení. Vďaka tomu sa ideálne hodia pre menšie, stredné či detašované tímy. Táto séria ponúka rýchlosť tlače od 25 - 35 ppm a rýchlosť skenovania až 55 ipm, farebne aj čiernobielo. Vďaka tomu si zákazník môže zvoliť tlačiareň, ktorá bude najlepšie zodpovedať nárokom jeho firmy.

Súčasťou každého zo strojov tejto série je rozhranie vstavaného dotykového displeja, ktorý pripomína tablet, a umožňuje individuálne nastavenie pre rôzne pracovné prostredia a užívateľov. Na Xerox App Gallery sú k dispozícii preddefinované funkcie, vďaka ktorým si pracovné tímy môžu nastaviť pracovné procesy tak, aby dokonale zodpovedali ich potrebám.

Séria VersaLink B7000 ponúka komplexné bezpečnostné prvky, ktoré sa zameriavajú na zraniteľné miesta systému a zabezpečujú ich. Vďaka tomu zostávajú dáta v bezpečí v priebehu celého reťazca pohybu dát, vrátane tlače, kopírovania, skenovania, faxu, sťahovania zložiek a systémového softwaru.

Dostupnosť
Séria Xerox VersaLink B7000 je už aktuálne dostupná.

Xerox

Všetky autorove články
Xerox

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať