Image
31.1.2017 0 Comments

Xbox: Nové stupne obtiažnosti, kostýmy a skúšobná verzia pre Dead Rising 4

Od vydania hry Dead Rising 4, ktorá vyšla 6. decembra 2016, poslali hráči k zemi viac ako sedem miliárd nemŕtvych, čo je viac ako populácia Zeme. A majú takisto na konte viac ako 3 milióny fotografií a selfie. 

Aby sme ponúkli súčasným hráčom vo Frankovom svete ešte viac zábavy, s radosťou prinášame bezplatne pre všetkých dva nové stupne obtiažnosti, balíček kostýmov Street Fighter a to všetko doplnené o opravy niekoľkých chýb, ktoré sme objavili po vydaní. A aby sme prilákali do sveta Dead Rising 4 nových hráčov, ponúkame im časovo obmedzenú skúšobnú verziu na 60 minút.

Chaos pokračuje s dvomi novými stupňami obtiažnosti
Pre všetkých, ktorým sa podarilo skrotiť hordy nemŕtvych na Xbox One a počítačoch s Windows 10 a obzerajú sa po ťažších výzvach, máme pripravené dva nové stupne obtiažnosti pre režim Story Mode. Zvyšujú obtiažnosť z ťažkej (hard) na ultra ťažkú (ultra-hard). Hraním hry na ktoromkoľvek z nových stupňov obtiažnosti získate nové achievementy.

Nové stupne obtiažnosti sú oddnes dostupné pre všetkých hráčov.

Frank West sa zoznamuje so Street Fighter
Oddnes si hráči na Xbox One a počítačoch s Windows 10 môžu stiahnuť päť kostýmov z jednej z najväčších bojových sérií Street Fighter (Cammy, Guile, M. Bison, T Hawk a Zangief).

Zahrajte si zadarmo vďaka skúšobnej verzii
A pre tých, ktorí zatiaľ nečelili hordám nemŕtvych v Dead Rising 4, máme prichystanú časovo obmedzenú skúšobnú verziu na 60 minút pre Xbox One. Skúšobná verzia umožní novým hráčom zbierať achievementy a preniesť uložené pozície do plnej verzie, keď sa ju rozhodnú zakúpiť po vypršaní skúšobnej doby. V skúšobnej verzii môžu hráči vyskúšať sólo mód Story Mode aj multiplayer.

Skúšobná verzia bude dostupná od zajtra, 31. januára.
 


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Ako na online platby: pozrite si tipy a triky od 4ky

06.12.2019 15:02

Digitálnym platbám sa dnes už nedá nijako vyhnúť. Online platíme letenky na letnú dovolenku, mesiace zábavy so službami Netflix a Spotify alebo darčeky pod stromček. Práve predsviatočné obdobie je pri ...

Tlačové správy

4 tipy, ako mať Vianoce udržateľné. Ekologicky aj finančne

06.12.2019 14:30

Hovorí sa, že Vianoce sú sviatky pokoja, no pri pohľade na preplnené obchody, parkoviská a všadeprítomné davy ľudí v predvianočnom období sa opak stáva pravdou. Môžu byť pre nás obdobím stresu, zhonu ...

Tlačové správy

Schneider Electric rozširuje výkon záložných zdrojov Galaxy VS pre kritickú infraštruktúru a edge aplikácie

06.12.2019 14:04

Spoločnosť Schneider Electric, líder v oblasti digitálnej transformácie a automatizácie, predstavila rozšírenie sortimentu 3-fázových zariadení UPS (nepretržitý zdroj napájania) radu Galaxy VS o nové ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ACER_122019

Najnovšie videá