Image
27.10.2017 1 Comments

Wyze má bezdrôtovú kameru s detekciou pohybu a 1080p záznamom za super cenu

Na bezpečnosť myslí v poslednom čase každý a väčšina ľudí by si rada inštalovala do domu bezpečnostnú kameru. Jedna z prekážok je buď cena bezdrôtového pripojenia, alebo zlé skúsenosti s káblovým pripojením. Väčšina bezdrôtových kamier je drahá, no neplatí to pre WyzeCam s cenou iba 19,99 dolára (+ poštovné 5,99 dolára), ak si ju objednáte priamo od Wyze (na Amazone stojí 29,99 USD). Ide teda o jednu z najdostupnejších bezdrôtových bezpečnostných kamier na súčasnom trhu.

WyzeCam ponúka 1080p video, nočné videnie a obojsmernú zvukovú komunikáciu. Vďaka 110-stupňovému zornému poľu budete môcť vidieť všetko. WyzeCam má magnetickú základňu a otočný držiak, takže ho môžete umiestniť kdekoľvek a nasmerovať ho na ľubovoľné miesto.

Táto nízkorozpočtová kamera je vybavená aj detekciou pohybu, a keď zistí pohyb alebo zvuky, automaticky zaznamená 10-15-sekundové video, ktoré sa bezpečne, s použitím end-to-end šifrovania  uloží do AWS Cloudu. Videá sú dostupné počas 14 dní. Ukladanie je zahrnuté v nákupnej cene, netreba platiť nijaké predplatné.

WyzeCam disponuje aj systémom SmartSound Detection, čo znamená, že dokáže rozpoznať, keď prestane fungovať hlásič dymu alebo CO2, a okamžite vás na to upozorní, aby ste mohli včas zasiahnuť, ak je to potrebné.

Kamera obsahuje aj slot na kartu microSD na nepretržité nahrávanie, tieto nahrávky však nie sú dostupné cez mobil. Pri zázname na microSD sa najstaršie zábery prepisujú, aby sa umožnilo neustále nahrávanie.

Nočné videnie na WyzeCam je vcelku dobré, kamera disponuje clonou F2.0, filtrom IR-CUT a dvoma 850 nm infračervenými LED diódami, ktoré jej umožnia vidieť v tme.

WyzeCam má aj funkciu časozberného (time-lapse) záznamu, môžete naplánovať čas začiatku a konca záznamu, ako aj to, ako často má kamera urobiť snímku.

Kamera je vhodná len na použitie v interiéri, nemôžete ju teda namontovať napríklad k svojmu bazénu. Môžete ju však inštalovať tak, aby videla von, bude vás tak informovať napríklad o tom, kedy vám doručia balík alebo kedy sa deti vrátia zo školy. Umožňuje aj živé vysielanie na podporované mobilné zariadenie až s 8-násobným digitálnym priblížením.

Zdroj: 9to5toys

Zobrazit Galériu
Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Elevator Lab by Tatra banka slávnostne otvorený

17.09.2018 19:53

Tatra banka dnes slávnostne otvorila Elevator Lab powered by Tatra banka, nový priestor pre vývoj inovatívnych bankových riešení. Pri tejto príležitosti predstavila aj unikátneho humanoidného robota P ...

Produkty

Nová Formula E vo svetovej premiére BMW

17.09.2018 00:49

BMW v spolupráci so závodným tímom Andretti predstavili v Mníchovskom centre BMW Welt vôbec prvé plne elektrické pretekárske auto tejto značky  BMW iFE.18 ktoré vstúpi do šampionátu ABB FIA Formule E ...

Produkty 1

ACER inovuje na všetkých frontách

16.09.2018 21:25

ACER si pre predstavenie aktuálnych noviniek českým a slovenským novinárom vybral vyhliadkovú loď na Vltave. Počas prezentácie sme si mohli pozrieť niektorén z aktuálnych noviniek uvedených na tohoroč ...

q

1 Comments

  1. Pekná reklama reakcia na: Wyze má bezdrôtovú kameru s detekciou pohybu a 1080p záznamom za super cenu
    28.10.2017 21:10
    Škoda len že dodávajú iba v spojených štátoch.
    Reagovať

Vyhľadávanie

codefest

Najnovšie videáPC forum button