Image
27.10.2017 1 Comments

Wyze má bezdrôtovú kameru s detekciou pohybu a 1080p záznamom za super cenu

Na bezpečnosť myslí v poslednom čase každý a väčšina ľudí by si rada inštalovala do domu bezpečnostnú kameru. Jedna z prekážok je buď cena bezdrôtového pripojenia, alebo zlé skúsenosti s káblovým pripojením. Väčšina bezdrôtových kamier je drahá, no neplatí to pre WyzeCam s cenou iba 19,99 dolára (+ poštovné 5,99 dolára), ak si ju objednáte priamo od Wyze (na Amazone stojí 29,99 USD). Ide teda o jednu z najdostupnejších bezdrôtových bezpečnostných kamier na súčasnom trhu.

WyzeCam ponúka 1080p video, nočné videnie a obojsmernú zvukovú komunikáciu. Vďaka 110-stupňovému zornému poľu budete môcť vidieť všetko. WyzeCam má magnetickú základňu a otočný držiak, takže ho môžete umiestniť kdekoľvek a nasmerovať ho na ľubovoľné miesto.

Táto nízkorozpočtová kamera je vybavená aj detekciou pohybu, a keď zistí pohyb alebo zvuky, automaticky zaznamená 10-15-sekundové video, ktoré sa bezpečne, s použitím end-to-end šifrovania  uloží do AWS Cloudu. Videá sú dostupné počas 14 dní. Ukladanie je zahrnuté v nákupnej cene, netreba platiť nijaké predplatné.

WyzeCam disponuje aj systémom SmartSound Detection, čo znamená, že dokáže rozpoznať, keď prestane fungovať hlásič dymu alebo CO2, a okamžite vás na to upozorní, aby ste mohli včas zasiahnuť, ak je to potrebné.

Kamera obsahuje aj slot na kartu microSD na nepretržité nahrávanie, tieto nahrávky však nie sú dostupné cez mobil. Pri zázname na microSD sa najstaršie zábery prepisujú, aby sa umožnilo neustále nahrávanie.

Nočné videnie na WyzeCam je vcelku dobré, kamera disponuje clonou F2.0, filtrom IR-CUT a dvoma 850 nm infračervenými LED diódami, ktoré jej umožnia vidieť v tme.

WyzeCam má aj funkciu časozberného (time-lapse) záznamu, môžete naplánovať čas začiatku a konca záznamu, ako aj to, ako často má kamera urobiť snímku.

Kamera je vhodná len na použitie v interiéri, nemôžete ju teda namontovať napríklad k svojmu bazénu. Môžete ju však inštalovať tak, aby videla von, bude vás tak informovať napríklad o tom, kedy vám doručia balík alebo kedy sa deti vrátia zo školy. Umožňuje aj živé vysielanie na podporované mobilné zariadenie až s 8-násobným digitálnym priblížením.

Zdroj: 9to5toys

Zobrazit Galériu
Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Acer predstavil horúce novinky z tlačovej konferencie Next@Acer

18.06.2018 01:32

Spoločnosť Acer v zaujímavom prostredí letiska v Pražských Letňanoch predstavila novinky vo všetkých produktových radách. Medzi stolnými hernými špeciálmi sme si mohli pozrieť dva prírastky z rady ...

Produkty

AB-COM s.r.o. predstavil novinky na výstave ANGA COM 2018

13.06.2018 19:20

Spoločnosť AB-COM s.r.o. sa už tradične zúčastňuje medzinárodnej výstavy ANGA COM 2018 v Kolíne nad Rýnom. V rámci svojej expozície predstavuje viacero noviniek s ktorými sa používatelia stretnú už na ...

Produkty

HMD Global prichádza s novou generáciou smartfónov Nokia 5, Nokia 3 a Nokia 2

11.06.2018 23:25

Spoločnosť HMD Global predstavila na tlačovej konferencii v Prahe novinky Nokia 5.1, Nokia 3.1 a Nokia 2.1. Ide o inovované verzie úspešných minuloročných modelov. Prvé dve novinky sú zaradené do prog ...

q

1 Comments

  1. Pekná reklama reakcia na: Wyze má bezdrôtovú kameru s detekciou pohybu a 1080p záznamom za super cenu
    28.10.2017 21:10
    Škoda len že dodávajú iba v spojených štátoch.
    Reagovať

Vyhľadávanie

HAMA_06

Najnovšie videáPC forum button